Bim Bulyon Fiyatı

Bim Bulyon Fiyatı

Bim’de satılan yardımcı gıda ürünlerinden birisi de bulyon olmaktadır. Bundan dolayı Bim bulyon fiyatı konusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Bim’in müşterilerine sunduğu ucuz fiyatlı ve kaliteli ürünlerin fiyatlarını aktarmaya devam ediyoruz. Bulyon, esasen tavuk suyu ya da et suyu yerine kullanılan pratik bir hazır yiyecektir. Özellikle pirinç pilavı için kullanımı oldukça yaygındır. Bunun dışında makarna yaparken de lezzet vermesi açısından bulyon kullanılabilmektedir.

Web üzerinde fiyat kıyaslaması yapmak isteyenler en çok Bim şubelerinde satılan bulyonu merak etmektedir. Çünkü 2022 yılına ait güncel fiyatları bulmak zor olabilmektedir. Bizler artış ya da azalış durumlarında sürekli olarak yazılarımızı düzenliyoruz. Bu sebeple dilerseniz sayfamızı cihazınıza kayıt edebilirsiniz.

Bim Bulyon Fiyatı
Kullanıma hazır bulyon paketleri.

Bulyon denildiğinde akla gelen belli başlı markalar vardır. Bim’in sattıkları Hürrem ve Knorr olmaktadır. Hürrem markası tamamen Bim’e özel üretim yapmaktadır. Bundan dolayı Knorr’a göre fiyatı daha uygun kalmaktadır. Ekonomik anlamda tasarruf etmek isteyenlerin yönlendiği bir üründür. Yaptığımız denemelerde özellikle pilavda gayet iyi sonuç verdiğini söyleyebiliriz.

Aslında en sağlıklısı tavuk ya da eti kaynatarak suyunu kullanmaktır. Fakat bu hem oldukça maliyetli hem de yorucu olabilir. Yemeklerine ekstra lezzet katmak isteyenler bu durumda tavuk ya da et bulyon kullanmaktadır. Doğal olarak Bim bulyon fiyatı da bahsettiğimiz kaynatma yöntemine göre çok daha avantajlıdır.

Bim Bulyon Fiyatı
Farklı bulyon çeşitleri.

Knorr markasına ait bulyon paketlerini çoğu markette bulabilmek mümkündür. Genelde dörtlü ya da dokuzlu paketler halinde raflarda yerini almaktadır. Bim’e özgü marka olan Hürrem için de bu durum aynıdır. İki bulyonu da satın alarak test etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede damak tadınıza hangisi en uygun gelirse onu kullanmaya devam edebilirsiniz. Bizce her ikisi de fiyat performans olarak son derece iyi sonuç vermektedir. Burada tercih tamamen size kalmaktadır.

Aktaracak olduğumuz Bim bulyon fiyatı sayesinde markete çıkmadan detaylı bilgi alabileceksiniz. Ancak unutmayın ki fiyatların günlük olarak değişebildiği günlerden geçmekteyiz. Bu sebeple her zaman Bim’in uyguladağı politiklar geçerli olmaktadır. Konuyla ilgili görüş iletmek isterseniz yorum kısmını kullanmaktan lütfen çekinmeyin.

Bim Et Bulyon Fiyatı

Bim et bulyon fiyatı okuyucularımız tarafından sıkça sorulmaktadır. Yaptığınız yemeklerde et suyuna ihtiyacınız olabilmektedir. Fakat et alabilecek maddi gücünüz olmayabilir. Ya da vaktiniz dar olduğu için sıfırdan bir et suyu üretmek zor olabilmektedir. Bu durumda imdadına Bim et bulyon ürünleri yetişecektir.

Çorba içmek isteyen kişiler genel olarak içerisinde et tadının da olmasını ister. Çorbanızı pişirme aşamasında içerisine Hürrem markalı et bulyon ekleyebilirsiniz. Bu sayede harika aromaya sahip yemeğinizi hazır edebilirsiniz. ya da türlü tarzında sebzeli yemekler içerisinde de et bulyon kullanabilirsiniz. Şimdi Bim et bulyon fiyatı hakkında bilgi verelim.

  • Bim Hürrem et bulyon fiyatı = 3,60 TL (8 adet x 10 gram)
  • Bim Knorr et bulyon fiyatı = 9,25 TL (12 adet x 10 gram)

Bim Tavuk Bulyon Fiyatı

Bim tavuk bulyon fiyatı için 2022 verilerini iletiyoruz. Tavuk suyuna ihtiyaç duyulan her tarifte kullanılabilmektedir. Yine Knorr ve Hürrem markalarıyla satışa çıkmaktadır. Son dönemlerde yaşanan fiyat artışlarından maalesef etkilenmiştir. Yine de alınabilir seviyelerde olduğunu söyleyebiliriz

Bim’e girdiğinizde soğuk ürün dolaplarının hemen üzerindeki raflarda bulunabilir. Sepete mutlaka eklenmesi gereken Bim tavuk bulyon ile mükemmel öğünler oluşturmanız işten bile değildir. İnternet üzerinde özellikle Hürrem markası için görüşler olumludur. Siz de kullanım sağladıysanız bizlerle paylaşabilirsiniz.

  • Bim Hürrem tavuk bulyon fiyatı = 3,60 TL (8 adet – toplam 80 gram)
  • Bim Knorr tavuk bulyon fiyatı = 9,25 TL (12 adet – toplam 120 gram)

Farklı konularımız için aşağıdaki adresleri ziyaret edebilirsiniz.

Bim makarna fiyatları
Bim salça fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir