Bim Kuru Kayısı Fiyatı

Bim Kuru Kayısı Fiyatı

Bim kuru kayısı fiyatı bugünlerde sıkça gündeme gelmektedir. Özellikle diyet yapan kişilerin favori besinlerinden birisidir. Ara öğünde yiyecek bulma konusunda sıkıntı yaşayanlar Bim’den kuru kayısı satın alabilir. Bu sayede fiyatı da son derece uyguna gelecektir. Alışverişe gitmeden önce 2022 yılına ait güncel bilgileri görmek istiyorsanız sayfamızı takibe alabilirsiniz. Tarayıcınıza kaydederek en hızlı şekilde istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

Kuru kayısı tok tutucu niteliğiyle bilinir. Adeta bir şifa deposudur. Lif açısından oldukça zengindir. Bağırsak hareketlerini düzene sokmayı sağlar. Ayrıca sindirimi çok kolaydır. Kabızlık sorunu yaşayanlar Bim kuru kayısı tüketebilir. Bir diğer faydası da fosfor, kalsiyum ve demir içermesidir. Günlük vitamin ihtiyacınızın büyük kısmını karşılayabilir. Siz de hem ucuz hem de kaliteli kuru kayısı almak istiyorsanız Bim’i tercih edebilirsiniz.

Bim kuru kayısı fiyatı
Bir tabak kuru kayısı ile birlikte ceviz ve bademler.

Tek başına yenilebildiği gibi farklı şekillerde de deneyebilirsiniz. Örneğin yulaf ezmesi, süt ve kuru kayısı ile müthiş bir kahvaltı oluşturabilirsiniz. Öğlen yemeğine kadar sizi tok tutacağı garantidir. Hem de sağlıklı olması nedeniyle fazla kalori almamış olursunuz. Bütün bunlardan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey Bim’e uğramaktır. Aktüel indirimleri de inceleyerek farklı kuru kayısı çeşitleri satın alabilirsiniz.

Bim’in kuruyemiş ve çerez gibi ürünleri Simbat markasına sahiptir. Bu marka sadece Bim’e üretim yapmaktadır. Dolayısıyla fiyatları piyasaya göre uygun tutulabilmektedir. Bence Bim Simbat kuru kayısı fiyatı da ekonomik düzeydedir. Bütçe planlaması yaparken benim gibi zorlanıyorsanız karşılaştırma yapmanızı öneriyorum. Bu sayede hangi marketten en ucuza alabileceğinizi tespit edebilirsiniz. Aylık harcadığınız paradan da tasarruf edersiniz.

Bim kuru kayısı fiyatı
Harika görünen kuru kayısıılar.

Hoşaf yapmak için de harika bir alternatiftir. Genellikle sıcak havalarda benim tercihim kuru kayısı hoşafı oluyor. Pirinç pilavı, bulgur pilavı ya da sulu yemekler ile mükemmel uygum sağlıyor. Size kısaca tarifinden de bahsedeyim.

  1. Önce Bim’den temin ettiğiniz kuru kayısıları yumuşaması için sıcak suya koyalım.
  2. Ardından güzel bir şekilde yıkayalım ve tencereye koyalım. Üzerine sıcak su ilave edelim.
  3.  İstediğimiz miktarda şeker ekleyelim
  4. İyice karıştırdıktan sonra pişmesini bekleyelim
  5. Bim Simbat kuru kayısı taneleri istediğimiz yumuşaklığa gelince ocağı kapatalım.
  6. Son olarak soğutup buzdolabına kaldıralım. Hoşafımızı bu şekilde afiyetle içebiliriz.
Bim kuru kayısı fiyatı
Muhteşem kuru kayısılar.
  • Bim Simbat kuru kayısı 2022 fiyatı 22,90 TL’dir.

Bim Gün Kurusu Kayısı Fiyatı

Bir diğer önemli konu ise Bim gün kurusu kayısı fiyatı olmaktadır. Bunu diğerinden ayıran özellik ise güneşte kurutulmasıdır. İsmini de buradan almaktadır. Normal olanına göre şeker oranı daha düşüktür. Yerken içinizin bayılmasına sebebiyet vermez. Sarı versiyonu ile Bim Simbat gün kurusu fiyatı çok farklı değildir. Tamamen damak tadınıza uygun olacak şekilde seçim yapabilirsiniz.

Bim Gün Kurusu Kayısı Fiyatı
Gün kurusu kayısılar.

Gün kurusunda ekstra bazı farklı faydalar vardır. Gün içinde iş stresini çok sık yaşıyorsanız yemeniz tavsiye ediliyor. Ya da odaklanmada sorunlar yaşıyorsanız yine Simbat marka gün kurusu kayısı alabilirsiniz. Çünkü konsantrasyon arttırıcı öğeler barındırmaktadır. Bunun dışında kan yapıcı özelliği vardır. Kansızlık sorunu yaşayanlar da gün kurusu kayısı tüketebilir. Elbette hepsinden önce sağlık kuruluşuna gitmeniz gerekmektedir.

Bim Gün Kurusu Kayısı Fiyatı
Farklı tür gün kuruları.

Bim’de satılan kuruyemişler bana göre fevkalade lezzete sahiptir. Kaliteden asla ödün vermediklerini yerken anlayabiliyorsunuz. Bunu yaparken de fiyatları alınabilir seviyede tutmaya çalışıyorlar. Tüm bunlar birleşince Bim’ e müdavim olan bir müşteri kitlesi ortaya çıkıyor. Ben de sizlere 2022 senesinin Bim gün kurusu kayısı fiyatı için detaylı bilgi verdim. Konu hakkındaki fikirlerinizi lütfen benimle paylaşın. Bu sayede isteklerinizi hızlıca yerine getirebilirim.

  • Bim Simbat gün kurusu 2022 fiyatı 22,91 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir