Bim Peynir Fiyatları

Bim Peynir Fiyatları

Bim peynir fiyatları son zamanlarda gündemden düşmeyen bir konu olmaktadır. Peynir günlük hayatımızın her alanında kullandığımız muhteşem bir temel gıda çeşididir. Kahvaltı sofralarında ilk olarak aranan besinlerden biridir. Sürekli olarak ihtiyaç duyulan bir ürün olduğundan fiyatları da önem kazanmaktadır. Sizler için Bim market dolaplarında bulunan tüm peynirleri inceledim. 2022 yılına ait bütün ayrıntıları bu yazımızda görebileceksiniz.

Bim peynir fiyatları
Kahvaltının vazgeçilmezi peynir. Müthiş görünmekte.

Bir peyniri mükemmel yapan içindeki süt ve diğer malzemelerin kalitesidir. Hazır satılanların içeriğine bakarsak pastörize edilmiş inek sütü, peynir kültürü, maya ve sofra tuzu kullanıldığını görüyoruz. Doğal lezzet arayanlar için bence Bim biçilmiş kaftandır. Raflarında sergilediği her çeşit son derece lezzetlidir. Ayrıca Bim peynir fiyatları 2022 senesinde de aşırı bir artış göstermemiştir. Zam yapılsa dahi piyasaya göre gayet uygun kalmaktadır.

Aylık alışveriş listesine eklenmesi gereken bazı gıdalar vardır. Vazgeçilmez olanlarından birisi de peynir olmaktadır. Sıkça Bim mağazalarına gidiyorsanız çok fazla çeşit olduğunu bilirsiniz. Ülkemizin birçok yöresiyle alınan türler de bulunuyor. Ben de aklınıza gelebilecek tüm Bim peynir çeşitleri ve fiyatları için 2022 ayrıntılarını aktaracağım. Örneğin benim favorilerim arasına Ezine bulunmakta. Tuzlu ve fazla yumuşak olmaması damağımda harika bir lezzet bırakmasına neden oluyor. Domates, çay ve ekmekle birlikte çok iyi uyum yakalıyor.

Bim peynir çeşitleri ve fiyatları
Küp şeklinde doğranmış ve zeytinyağı ile lezzetlendirilmiş peynir.

Ayın belirli günlerinde Bim aktüel ismiyle anılan indirimler düzenliyor. Kataloglar ve afişler halinde hangi ürünlerin geleceğini görebiliyorsunuz. Düzenli olarak gidiyorsanız mağaza camlarından takip edebilirsiniz. Ya da Bim web sitesi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Bu sayede Bim peynir fiyatları daha ucuza alınabiliyor. Mevcut peynirlere indirim gelebiliyor ya da farklı markalar müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Bim Beyaz Peynir Fiyatları, Aknaz peyniri ne kadar?

Bim beyaz peynir fiyatları da merak edilen konulardan birisidir. Kahvaltı sofralarının olmazsa olmazlarındandır. Beyaz peynirin en büyük özelliği yumuşak olmasıdır. Ağızda dağılması nedeniyle ekstra bir keyif vermektedir. Bim’de satılan türevleri de müşterileri tarafından beğenilmektedir. Diğerlerine göre de fiyatları daha ekonomik kalmaktadır. Yerken kaliteli olduğu hissini alabiliyorsunuz.

Çok sayıda marka ile satışa koyulmaktadır. En çok sevdiklerim Aknaz ve Ekici oluyor. Aknaz markası sadece Bim’e özel üretim yapıyor. Her damak tadına uygun peynirleri sayesinde müdavimleri arasına girmiş durumdayım. Ekici ise diğer marketlerde de bulunabiliyor. Mottoları “lokum kıvamında” olan bu markayı sevenlerin sayısı da bir hayli fazladır. Dokusu gerçekten hoştur. Ekmeğin üzerine sürülerek bile tüketilmektedir.

Bim Beyaz Peynir Fiyatları, Aknaz peyniri ne kadar?
Beyaz peynir ve sebzelerin mükemmel birleşimi.

Gün içerisinde ayaküstü atıştırma isteği olabiliyor. Böyle durumlarda ben ekmeğin arasına domates, beyaz peynir, salatalık ve marul koyuyorum. Çok lezzetli olduğunu söyleyebilirim. Siz de böyle bir şey yapmak istediğinizde aklınıza Bim’de Aknaz peyniri ne kadar? sorusu gelebilir. Güncel detayların hepsini doğru bir şekilde ileteceğim. Dilerseniz gunlukfiyat.com web sitemi cihazınıza kaydedebilirsiniz. Dışarı çıkmadan hızlıca istediğiniz sonucu görüntüleyebilirsiniz.

 • Aknaz Klasik Beyaz Peynir 600 gram = 35,90 TL
 • Aknaz Beyaz Peynir Tam Yağlı 1 Kg = 36,90 TL
 • Aknaz Beyaz Peynir Tam Yağlı 750 Gr = 30,90 TL
 • Aknaz Köy Beyaz Peynir 650 Gr = 31,90 TL
 • Aknaz Beyaz Peynir Yarım Yağlı 500 Gr = 19,90 TL
 • Aknaz Probiyotik Beyaz Peynir 900 Gr 39,90 TL
 • Ekici Lokum Kıvamında Beyaz Peynir 1 Kg = 46,50 TL
 • Dost Tam Yağlı Beyaz Peynir 2 Kg = 88,50 TL

Bim Dost Peynir Fiyatları

Bim Dost peynir fiyatları için de bilgi vermek elzemdir. Dost markası süt ürünleri konusunda kendini aşmış durumdadır. Süt, ayran, kefir ve peynir gibi ürünleri Bim’e sağlamaktadır. Hepsini denemiş biri olarak cidden başarılı olduğunu söyleyebilirim. Yıllardır seçimimi kendisinden yana yapıyorum. Bana göre Dost süzme peynir fiyatları son derece bütçeye uygun. Birçok gramaj ve pakette satışı gerçekleşiyor. Ailenizde yaşayan kişi sayısına göre hareket edebilirsiniz. Kalabalık bir eviniz varsa kilogramlık olanlar sizler için ideal olacaktır. Tek yaşayanlar ise daha küçük paketlere yönelebilir. Küflenme ve diğer olumsuzlukları yaşamamış olursunuz. 2022 versiyonları aşağıdaki gibidir.

 • Dost Tam Yağlı Beyaz Peynir 2 Kg = 88,50 TL
 • Dost Laktozsuz Süzme Peynir 500 Gr = 21,90 TL
 • Dost Probiyotik Süzme Peynir 500 Gr = 21,90 TL
 • Dost Süzme Peynir 500 Gr = 18,50 TL
 • Dost Süzme Peynir 1 Kg = 36,90 TL
 • Dost Form Süzme Peynir 500 Gr = 16,25 TL
Bim Dost Peynir Fiyatları
Dost peynirli mükellef bir kahvaltı tabağı.

Bim Binvezir peynir fiyatları, Ezine peynir ne kadar?

Daha önce bahsettiğim Ezine peynirler de çoğu kişinin tercihi oluyor. Dolayısıyla Bim Ezine peynir fiyatları 2022 hali öğrenilmek isteniyor. Ezine peynirinin diğer beyaz peynirlerden en büyük farkı, üretildiği sütlerin Ezine bölgesinden sağlanmasıdır. Görünüşü ise beyaz peynire yakındır. Açık sarı renge ve orta sertliğe sahiptir. Üzerinde küçük delikler mevcuttur. Tadına doyum olmayan bu gıdayı Bim marketlerinde Binvezir adıyla bulabiliyorsunuz. Hepsinin süt oranları iyi ve yüksek kaliteye sahiptir.

Bim Binvezir peynir fiyatları, Ezine peynir ne kadar?
Kızartılarak yenen bir peynir çeşidi.
 • Binvezir Koyun Beyaz Peynir 350 Gr = 31,90 TL
 • Binvezir Keçi Sütlü Beyaz Peynir 350 Gr = 31,90 TL
 • Binvezir Olgunlaştırılmış Ezine İnek Peyniri 400 Gr = 27,90 TL
 • Binvezir Eritme Peyniri 500 Gr = 32,50 TL
 • Teksüt Örgü Peyniri 400 Gr = 21,25 TL

Bim krem peynir fiyatı
Bim labne fiyatı 2022
Bim yoğurt fiyatları
Bim pizza fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir