Bim Bebe Bisküvisi Fiyatı

Bim Bebe Bisküvisi Fiyatı

Bim bebe bisküvisi fiyatı son dönemlerde sıkça adından söz ettirmektedir. Artan girdi maliyetleri nedeniyle birçok market ürünlere zam yapmıştır. Dolayısıyla bebe bisküvisi de bundan nasibini almaktadır. Birkaç aydır sıkça etiketleri değişiyor. Ben de en yakın Bim mağazasına giderek kontrol sağlıyorum. Farklı bir fiyat etiketi asıldıysa gerekli notları alıyorum. Günümüz şartlarında güncel fiyatları görebilmenin ne kadar önemli olduğunun farkındayım. Eğer öncelik verilmesini istediğiniz bir Bim ürünü varsa bana iletebilirsiniz. En kısa sürede gerekli çalışmayı yapacağım.

Bim bebe bisküvisi fiyatı
Süt ve bebe bisküvisinin muhteşem uyumu.

Bebe bisküvisi aslında çocuklar için üretilmiştir. Ancak yetişkinlerinde favori atıştırmalığı haline gelmiştir. Yaygın tüketim şekli süt ile olmaktadır. Bir tabağa koyulan bebe bisküvilerinin üzerine süt dökülür. Kaşıkla ezilerek yumuşaması beklenir. Sonrasında afiyetle yenir. Tercih edenler çikolata sosu da ekleyebilmektedir. Gerçek bir lezzet şöleni yaşatacağını garanti ediyorum. Süt ile harika uyum yakalayan başka bir gıda yoktur diye düşünüyorum. Siz de büyük avantaj sağlayan Bim bebe bisküvisi fiyatı konusuna göz atın. Sonrasında en yakın mağazaya giderek sepetinize ekleyin. Demek istediğimi o zaman daha iyi anlayacaksınız.

Bir bebe bisküvisinde aranan özellikler vardır. Örneğin tazelik son derece önemlidir. Bayat bir bisküvi istenen sonucu vermez. Bunun dışında kolay çözünmesi gerekir. İçerisine eklenen özel maddelerle bu sağlanmaktadır. Çaya da ya kahveye bandırdığınızda sıvıyı emmesi gerekir. Ayrıca paketinin korunaklı olması da önemlidir. Deforme olmuş paketleri almanızı tavsiye etmiyorum. Saydığım tüm bu kriterleri Bim karşılamaktadır. Ucuz yiyecekleri kaliteli olarak satma konusunda bence bir numaradır. Aynı şekilde Bim bebe bisküvisi fiyatı da gayet makul seviyededir. Bütçenizi çok zorlamadan satın almaya imkan vermektedir.

Bim Ülker Bebe Bisküvisi Fiyatı

Ülker, ülkemizin önde gelen bisküvi üretici firmalarından biridir. Bim şubelerinde de pek çok ürünle müşterilere sunulmaktadır. En çok araştırılan Bim Ülker bebe bisküvisi fiyatı için ayrıntıları paylaşacağım. Çocukluğumdan beri abur cubur aldığım iki marka bulunuyor. Biri Ülker diğeri ise Eti. İki şirket de aynı şekilde bebe bisküvisi de üretiyor. Birinin markası Ülker Bebe Bisküvisi iken diğerinin Eti Cici bebe oluyor. Yaşanan rekabet aslında biz son tüketicilere yaramakta. Şirketler her geçen gün kendini geliştirmekte. Bim Ülker bebe bisküvisi fiyatı da daha uyguna gelmektedir.

Bim Ülker bebe bisküvisi fiyatı
Ülker bebe bisküvisinin yaygın yenme şekli.

Bim şubelerinde iki farklı gramajda bebe bisküvisi satılıyor. Birisi 172 gr diğeri ise 1000 gr.  Fazla ihtiyacınız oluyorsa 1 kg olanı almanız daha mantıklıdır. 172 gram olan pakette satılmaktadır. 1000 gram olan ise kutu formatındadır. Tamamen tüketim alışkanlığınıza göre hareket edebilirsiniz. Hesaplama yapıldığında Bim ülker bebe bisküvisi 1000 gr fiyatı bütçe dostu duruyor. 2022 yılına ait verileri sizlere aktarmadan önce hatırlatmak istediğim bir şey var. Mutlaka son tüketim tarihini kontrol edin. Böyle bir sorun Bim’de çok yaşanmasa da tedbirli olmakta fayda var.

  • Bim Ülker bebek bisküvisi fiyatı (172 gr) = 6 TL
  • Bim ülker bebe bisküvisi 1000 gr fiyatı = 23,90 TL

Diğer konularımız da aşağıdaki linklerdedir.

Bim bebek maması fiyatı
Bim bebek bezi fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir