Bim Cheesecake Fiyatı

Bim cheesecake fiyatı 2022 versiyonu müşterilerinin en çok merak ettiği konulardandır. Cheesecake son yıllarda oldukça popüler olan harika bir tatlıdır. Aslında birbiriyle oldukça uyumsuz görünen labne peyniir ve bisküvinin birleştirilmesiyle yapılır. Damakta muhteşem bir lezzet bırakmaktadır.

Bim’in sunduğu cheesecake de oldukça başarılıdır. Tat yoğunluğu ve kıvamı çok iyi tutturulmuştur. Pastane gibi yerlerde satılan muadillerine göre de fiyatı gayet uygundur. Gramaj olarak oldukça büyüktür. Bu sayede birçok porsiyon çıkartılabilmektedir. Kalabalık ailelere bile fazlasıyla yeterli gelmektedir. Bence fiyat performans oranı adeta arşa çıkmıştır. Siz de benim gibi tatlı krizini çabucak bastırmak istiyorsanız Bim cheesecake çeşitleri için bir şans verebilirsiniz.

Bim cheesecake fiyatı 2022
Harika görünen frambuazlı cheesecake.

Bim marketlerde bulabileceğiniz cheesecake markası “Ma Sante” olarak geçmektedir. İnternet ortamında yorumlara göz attığımda çoğunlukla olumludur. Tabi ki de böyle olacaktır. Her detayıyla bu kadar güzel bir cheesecake için kim kötü yorum yapabilir? Hem de Bim cheesecakfe fiyatı 2022 yılında bu kadar uygun kalmışken! Söylemeden unutmayalım. Aktüel kampanya dönemlerinde San Sebastian cheesecake ürünü de gelebilmektedir. Kaçırmadan kesinlikle denemeniz gereken bir lezzet şölenidir. Bol labne seviyorsanız favoriniz olacaktır.

İnsanlar son zamanlarda artan fiyatlar nedeniyle zorluklar yaşamaktadır. Çünkü 2022’ye ait fiyatları görebilmek çok önemli hale gelmiştir. Pek çok bilgilendirme sitesinde eski Bim cheesecake fiyatı ile karşılaşılabilmektedir. Teknolojinin bu kadar ilerlediği dönemde olacak iş değil! İşte bu sorunu fark eden ben sizlere en güncel fiyatları sunmaya devam edeceğim. Eğer öncelik verilmesini istediğiniz bir ürün varsa lütfen iletişime geçin. En kısa zamanda Bim’e giderek sizin için fiyat araştırması yapmaya hazırım.

Bim cheesecake fiyatı 2022
Güzel süslenmiş taptaze bir cheesecake.

Bim Cheesecake ne kadar? Frambuazlı ve Limonlu

Bim cheesecake denildiğinde akla ilk gelen şeylerden biri de çeşitleridir. Bim’de şu an için iki farklı cheesecake çeşidini bulabiliyoruz. Bunlar frambuazlı ve limonlu şeklinedir. Her ikisi de gerçekten çok başarılıdır. Bizce Bim cheesecake fiyatı da gayet makul seviyelerde kalmaktadır. Aklınıza takılabilecek “Bim cheesecake ne kadar?” sorusuna detaylı yanıt vermeye çalışacağız.

Bim frambuazlı cheesecake fiyatı son dönemlerde biraz artış göstermiştir. Çünkü süt ürünlerine gelen yüksek zamlardan labne peyniri de etkilenmiştir. Ayrıca frambuaz fiyatları da epey bir yükselmiştir. Sonuç olarak tüm bunlar bir araya gelince çok sevdiğimiz frambuazlı cheesecake fiyatı da zamlanmıştır. Yine de birçok yere göre gayet ucuzdur.

Evde yapılabilecek bir tatlıdır. Fakat oldukça fazla vakit kaybı yaşatmaktadır. Ölçüleri tutturmak da oldukça zorludur. Bunu evde yapmanız için kilitli kek kalıbına ihtiyacınız vardır. Bu da herkeste olmadığı için hazır tatlılara yönlenmek daha mantıklı olacaktır.

  • Bim Ma Sante frambuazlı cheesecake fiyatı 400 gr= 24,90 TL
Bim cheesecake fiyatı 2022
San sebastian cheesecake örneği.

Bim limonlu cheesecake fiyatı  ise bir diğer değineceğimiz konudur. Limonun en çok yakıştığı tatlılardan birisi de cheesecake olmaktadır. O ferah lezzeti labne ile buluştuğunda müthiş bir uyum yakalar. Şekerin o geniz yakıcı etkisini en aza indirmektedir. Bim’in dondurulmuş ürünler dolabında her zaman bulunabilmektedir.

Diyelim ki Bim’den bu tatlıyı alıp geldiniz. Paketi açtınız. Afiyetle hemen yemek istiyorsunuz. Fakat o da ne? Limonlu cheesecake taş gibi kesilmiyor. Çünkü donuk şekilde sunulmaktadır. Bu sayede raf ömrü oldukça uzundur. Tazeliğini sürekli olarak korumaktadır. Yemeden yaklaşık 1-2 saat önce çıkarıp oda sıcaklığında çözünmesini beklemek gerekir.

Bim Ma Sante limonlu cheesecake fiyatı 400 gr = 25,90 TL

Sizler için kısaca Bim cheesecake fiyatı konusuna değinmiş olduk. Diğer yazılarımız ise aşağıdaki gibidir.

Bim labne fiyatı 2022
Bim puding fiyatı
Bim supangle fiyatı 2022
Bim künefe fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir