Bim Soğan Halkası Fiyatı

Bim soğan halkası fiyatı yılında değişikliğe uğramıştır. Tüm ayrıntıları yazımızda bulabileceksiniz. Soğan halkası severek tükettiğim aperatiflerden birisidir. Zaten sevmeyen birini bulmak da çok zordur. Her türlü yemeğin yanına çok yakışmaktadır. Ama içlerinden birisi var ki soğan halkası ile adeta bir bütündür. Bahsettiğim yemek tabi ki de hamburger! Bazen direkt olarak hamburger ekmeğinin arasında bile yiyebiliyorum. Unutmadan Bim soğan halkasını pizza ile de denemeyi unutmayın. Oldukça uygun fiyatı ile bütçenizi zorlamayacak bir lezzettir. Hepimizin bildiği üzere son aylarda fiyatlarda sıkça dalgalanma yaşanmaktadır. Bu da insanların alışveriş planlarını zora sokmaktadır. Bunu ben de yaşadığım için sizlere 2023 fiyatlarını iletmeye devam ediyorum.

Bim soğan halkası fiyatı 2022
Muhteşem bir soğan halkası tabağı.

Bir soğan halkasında aradığım tek kriter çıtır çıtır olmasıdır. Piştiğinde dağılmaması da önemli konulardandır. Bim’in bizlere sunduğu soğan halkasını hazırlamak da oldukça basittir. Evde fritöz varsa kesinlikle onu tercih etmelisiniz. 180 derecede sıcaklıkta 3 dakika kadar kızartmak yeterli olmaktadır. Fakat herkesin evinde fritöz olmayabilir. Bu durumda derin bir tavaya bol yağ dökmelisiniz. Gereken ısıya ulaştığında içerisine fazla olmamak kaydıyla soğan halkalarını atın. İki yüzünü de ortalama 5 dakika pişirmek en idealidir. Benim fikrimce Bim soğan halkası fiyatı 2023 senesinde de alınabilir seviyelerdedir. Yanında ketçap, mayonez ve ranch sos ile menüyü daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken size en yakın Bim şubesine gitmek olacaktır.

Bim soğan halkası fiyatı 2022
Tam ayarında pişmiş soğan halkaları.

Dondurulmuş soğan halkası üreten birçok firma bulunmaktadır. Bim’de satılanlar ise Torku, Feast ve Nimet olmaktadır. Bunların arasında Nimet’in güncel fiyatı diğerlerine göre daha uygundur. Bunun sebebi de tamamıyla Bim’e özel üretilmesidir. Diğer markaları birçok markette bulabilirsiniz. Ancak Nimet soğan halkası sadece size en yakın Bim şubesindedir. Benim yaptığımız denemelerde gayet iyi sonuçlar verdiğini söyleyebilirim. Soğan lezzetini çok iyi bir şekilde alabildim. Etrafındaki sos kısmı da gayet güzel ayarlanmıştı. Aslında soğan halkasını evde yapmak daha iyidir. Ancak kesme, doğrama ve sos hazırlama gibi aşamalar beni daha çok hazır paketlilere yönlendiriyor. Ayrıca Bim soğan halkası fiyatı bu sayede daha avantajlı oluyor. Diğer türlü bir sürü malzeme almam gerekecekti. Ayrı ayrı kalemlere ödeme yapmak yerine tek seferde işimi halletmiş oldum.

Bim Soğan Halkası Ne Kadar?

Şimdi gelelim en önemli konumuza. İçinizden Bim soğan halkası ne kadar? diye sorduğunuzu duyar gibiyim. 2023 senesine ait etiket fiyatlarını not aldığımı iletmiştim. Sizlere herhangi bir değişiklik yapmadan direkt olarak aktarıyorum. Söyleyeceğim markaların bazıları aktüel kampanya döneminde gelmektedir. Her zaman bulunamayabilir. Konu hakkında sormak istediğiniz bir şey olursa yorum yazmaktan çekinmeyiniz.

Bim soğan halkası ne kadar?
Ketçap ve soğan halkasının harika uyumu.
  • Bim Feast soğan halkası 400 gram = 11.90 TL
  • Bim Torku soğan halkası 350 gram = 12,95 TL
  • Bim Nimet soğan halkası 400 gram = 9,25 TL

Diğer yazılarımızın adresleri aşağıdaki gibidir.

Bim ketçap fiyatları
Bim mayonez fiyatları
Bim pizza fiyatı
Bim nugget fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir