Bim Su Fiyatı

İçindekiler

Bim Su Fiyatı

Bim Su Fiyatı konusunda araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Paket sular özellikle artık çeşmeden akan suya azalan güven sebebi ile satışı yüksek ürünler haline gelmiştir. Çoğunlukla 19 lt damacana halinde kullanılmaktadır. Evlere sipariş edilir ya da gidip bayisinden temin edilir. Ancak bunun dışında Bim markette birçok gramaj ve markada satılan suları tercih etme sebebi ise pratik olmasıdır. Mesela küçük pet şişeler dışarı çıktığınızda çantanıza atıp susadığınız an kolaylıkla ulaşabilmeniz açısından oldukça önemlidir. Bim her ürününde olduğu gibi hayati önem taşıyan suyu da pek çok çeşidi ile reyonlarında bulundurmaktadır.

Bim su fiyatı
Bardakta su

Bim’de satılan ürünlerin en dikkat çeken özelliği aynı kalitede piyasadaki diğer ürünlerden daha uygun fiyatlı olmasıdır. Bim mağazalarında birden fazla su markası bulunmaktadır. En yaygın olanları ise Desni, Abant ve Sırma olmaktadır.  Genelde 1 litre, 5 litre ve 0.5 boyuyla satılır. Hatta Bim küçük su koli fiyatı da fazlaca incelenir. Çünkü ekstra bir bardağa gerek kalmadan direk tüketilir. Bu da birçok avantaj sağlar. Sizlerde Bim su fiyatı için bilgi almak istiyorsanız sitemize girmeniz yeterli olacaktır. Çünkü Bim güncel su fiyatları hakkında doğru bilgi edinmek önemlidir.

Suyun önemini zaten herkes bilmektedir. Ama birde biz hatırlatma yapalım. Suyun hayatımızdaki önemi nedir? Kanın %83’ü, kemiklerin %22’si, beynin ve kasların %75’i sudur. Oranların da net olarak ortaya koyduğu üzere hiçbir insan susuz yaşayamaz; su, temel enerji kaynağıdır ve vücudun her hücresinde elektriksel ve manyetik enerji üreterek bize yaşam gücü sağlar.

Bim su fiyatı
Pet şişede su

Kalitesi asla tartışılmayan bu markalar suları sizler için özenle doğal kaynağından şişelere aktarmaktadır. Eskiden sudan ucuz diye bir tabir bulunmaktaydı. Ama artık ne yazık ki su bile oldukça pahalanmıştır. Bu sebeple su alışverişi için en doğru adres Bim markettir. En doğru etiket bilgisine ulaşmak içinse Bim su fiyatı bizim yazımızdadır. Bazı dönemlerde çoklu kampanyalar ya da indirimler olabilmektedir. Bunları sitesinden ya da broşürlerden takip edip suyu daha avantajlı hale getirebilirsiniz.

Bim su fiyatları şöyledir;

  • Doğal Kaynak Suyu (Çeşitli Markalar) 5 Litre – 2.95 TL.
  • Doğal Kaynak Suyu 1.5 Litre – 1,25 TL.
  • Sırma Su – 0.5 Lt – 0.75 TL.

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim süt fiyatı
Bim maden suyu fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir