Bim Zeytinyağı Fiyatı

Bim Zeytinyağı Fiyatı

Bim zeytinyağı fiyatı ilgi gören konulardan bir tanesidir. Türk mutfağına ait birçok yemek bulunmaktadır. Bir kısmı sıvıyağ ve tereyağı içermektedir. Ancak bazıları ise zeytinyağı olmadan lezzetsiz olmaktadır. Bundan dolayı sürekli aranan temel bir besin haline gelmiştir. Bim marketlerde de şişe zeytinyağı satışı yapılmaktadır. Piyasaya göre fiyatı epey uygun kalmaktadır. Normalde açık halde de alınabilecek yerler vardır. Fakat kalitesine fazla güven olmamaktadır. Her zaman güven veren gıda mamulleri ile Bim müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Yapılan yorumlar da bunun göstergesidir.

Bim zeytinyağı fiyatı
Zeytinyağı görseli.

Zeytinyağının lezzetli olabilmesi için asit oranının dengeli olması gerekmektedir. Fazla olması halinde acı bir tat bırakacaktır. Hafif olması açısından benim tercihim Bim sızma zeytinyağı oluyor. Özellikle salatalar ile harika bir uyum sağlamaktadır. Yeşillik, domates ve marul ile yapılan bir salataya 2 yemek kaşığı koyuyorum. Karıştırdıktan sonra afiyetle yiyorum. Bunun yanı sıra Bim sızma zeytinyağı fiyatı cebimi fazla zorlamıyor. İhtiyacınız olduğu zamanlarda alarak test etmenizi kesinlikle öneriyorum. Bu sayede kaliteli zeytinyağı arayışınız sona ermiş olacaktır.

Televizyon programlarına çıkan birçok uzmanın görüşü zeytinyağı tüketilmesi yönündedir. Çünkü sıvıyağ kalori açısından çok sağlıksızdır. Ancak günlük alınması gereken miktar aşılmadığı sürece zeytinyağı çok faydalıdır. Adeta doğanın bize sunmuş olduğu bir hediye gibidir. Karaciğeri temizlemekte çok büyük rol oynar. Yüksek oranda antioksidan içermektedir. Sindirimi kolaylaştırıcı görevi vardır. Ayrıca metabolizma hızlandırma özelliği mevcuttur. Yavaş olan kişiler düzenli tüketmesi halinde yararını görmektedir. Diyetlerde de ay çiçek ya da mısır yağı yerine kullanılması tavsiye edilir. Bütün bunları yaparken Bim zeytinyağı fiyatı ile de bütçenizi aşmamış olacaksınız.

Bim sızma zeytinyağı fiyatı
Sızma zeytinyağı ile yapılan salata.

Ben en çok sarma ve dolma için kullanıyorum. Biber dolması yapacağım zaman aradığım ilk malzeme zeytinyağıdır. Pirinci önce ıslatmak gerekiyor. Sonrasında içine salça, dereotu ve baharat ekliyoruz. İyice karıştırdıktan sonra bir köşede bekletiyoruz. Biberleri yıkayıp saplarını ayıklıyoruz. Beklettiğimiz karışım üzerine Bim zeytin yağı döküyoruz.  Elimize bir topak alıp doldurmaya başlıyoruz. Son olarak tencereye güzelce dizelim. Kısık ateşte pişmesini bekleyelim. İşte harika bir akşam öğünü oluşturmak bu kadar. Yanına da Dost yoğurt koyarak servis edebilirsiniz. Gayet avantaj sağlayan Bim zeytinyağı fiyatı ile birlikte muhteşem yemeğinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bim Zeytinyağı Kaç Lira? 5 kg, 2 kg ve 1kg Fiyatları.

Güncel bilgileri arayan kişilerin aklına Bim zeytinyağı kaç lira? sorusu takılabiliyor. Birbirinden farklı markalar ve ağırlıklar ile bulmak mümkündür. Çok sık tüketim yapıyorsanız Bim 5 kg zeytinyağı sizin için ideal olacaktır. Ya da alışveriş için ayırdığınız miktar yeterli gelmezse 2 kg olanı da alınabilir. Çoğunlukla plastik ya da cam şişe olarak raflarda yerini almaktadır. Cam versiyonunun tercih edilmesi sağlık açısından bir artı oluşturacaktır.

Bim Zeytinyağı Kaç Lira?
Zeytinyağlı yaprak sarması.

Aylık liste yaparak markete gitmek bana her zaman daha güvenli gelmiştir. İnternet üzerinden güncel fiyatları araştırıyorum. Alacağım şeyin karşısına not düşüyorum. Harcayacağım parayı yönetmem çok daha basit oluyor. Kendi kendime Bim zeytinyağı kaç lira? diye düşündüğümde sayfalar arasına gezinmeye başlıyorum. Fakat genel olarak gördüğüm fiyatlar eski tarihli oluyor. Değerli okuyucularımın da bunu yaşamaması için yazılarımı daima güncel tutmaktayım.

Sırım Riviera Zeytinyağı fiyatı
Riviera zeytinyağlı biber dolma.
  • Sırım Riviera Zeytinyağı 5 litre Fiyatı 2022’de 220.90 TL
  • Sırım Riviera Zeytinyağı 2 litre Fiyatı 2022’de 83.90 TL
  • Sırım Riviera Zeytinyağı 1 litre Fiyatı 2022 yılında 48.90 TL
  • Sırım Natürel Sızma Zeytinyağı 1 litre ise 2022 senesinde 48.90 TL’dir.
  • Bim Komili zeytinyağı fiyatı 65 TL’dir. Aktüel günlerinde gelebilmektedir.

Bim pirinç fiyatı
Bim zeytin fiyatları
Bim salça fiyatı
Bim sıvı sabun fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir