Bim Ranch Sos Fiyatı

Bim Ranch Sos Fiyatı

Bim ranch sos fiyatı son dönemlerde popüler olmuştur. Kısa bir süre önce Bim tarafından birçok sos satışı yapılmaya başlandı. Barbekü, pesto ve ranch sos şişeleri reyonlarda yerlerini aldı. Yaptığım denemelerde hepsinin de çok iyi sonuç verdiğini söyleyebilirim. Favorim ise ranch sos oldu. Birçok yemeğin yanında sos tüketmeyi seven biri olarak vazgeçilmezlerim arasına girdi bile. Fiyatının da son derece makul olması sayesinde sürekli Bim’den alır oldum. Siz de daha önce denemediyseniz bir şans vermelisiniz. Bu güzel ve lezzetli sos sayesinde sofralarınızı şenlendirebilirsiniz.

Bim ranch sos fiyatı
Ranch sos kullanılan farklı bir yemek.

Bim ranch sos bana göre en çok tavuk ve patatese yakışmaktadır. Tavuğu ve patatesi güzel bir şekilde kızartıyorum. Küçük bir tabağa ranch sos döküyorum. Daha sonra banarak afiyetle yiyorum. Aslında ranch sos ülkemizde çok yaygın değildi. Burger King ve Mc donalds gibi fastfood zincirleriyle birlikte hayatımıza girdi. Siz de bu keyfi evinizde yaşamak istiyorsanız önce Bim ranch sos fiyatı konusuna göz atabilirsiniz. Sonrasında Bim web sitesinden size en yakın mağazayı bularak gidebilirsiniz. İşte bu kadar kolay!

Ülkemizde ranch sos üretimi yapan birçok marka bulunmaktadır. Bazıları ise Bim’den temin edilebilmektedir. Bunlar Colorado ve Calve şeklindedir. İkisi de son derece lezzetli ranch sos üretir. Kıvamı ve içindeki malzemelerin oranı tam ayarlanmıştır. Elbette formül farklılıklarından kaynaklı tat değişikliği olmaktadır. İkisini de deneyerek karar kılabilirsiniz. İlk olarak Bim ranch sos fiyatı için gerekli bilgiyi almanız önemlidir. Web sitemizi cihazınıza kaydederek sonuçlara hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bim ranch sos fiyatı
Karnabahar kızartması ve ranch sos uyumu.

Çok sevilerek yense de ranch sos kalorili bir gıdadır. 100 gramlık kısmında 350 kalori barındırıyor. 35 gram yağ bulunmakta. 6,1 gr karbonhidrat ile birlikte 1,1 gr protein bulunuyor. Diyet yapanların fazla yememesi gereken besinlere sahiptir. Yine de diyetisyeninize danışarak sorabilirsiniz. Sizlere aktaracak olduğum Bim Colorado ranch sos fiyatı ve Bim Calve ranch sos fiyatı sayesinde aklınızda başka soru kalmayacaktır. Her daim ucuz ve kaliteli ürünler satmak isteyen Bim firması bu konuda da kendini göstermektedir. Aktüel kampanya günlerini de takip etmenizi öneririm. Bu sayede Bim ranch sos fiyatı daha avantajlı olabilir.

  • Bim Calve ranch sos fiyatı 2022 yılında 8,95 TL’dir.
  • Bim Colorado ranch sos fiyatı 2022 senesinde 8,54 TL’dir.

Diğer yazıma da bakabilirsiniz: Bim kahvaltılık sos fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir