Bim Meyveli Yoğurt Fiyatı

Bim Meyveli Yoğurt Fiyatı

Bim Meyveli Yoğurt Fiyatı popüler aramalardan bir tanesidir. Yoğurt sütün belki de en sevilen hali olmaktadır. Çünkü neredeyse her yemeğin yanına eşlikçi ya da mükemmel bir ara öğün olmaktadır. Meyveli yoğurtta sevilerek tercih edilen çeşidi olmaktadır. Farklı çeşitte meyvelerin yoğurt tadıyla buluşması ağızda mükemmel bir lezzet bırakmaktadır. Kalorisi düşük sağlıklı bir atıştırma olanağı sağlamaktadır. Aynı zamanda mevsimi dışında da sevdiğiniz meyveleri tüketme imkanı sağlamaktadır.

Bim meyveli yoğurt fiyatı
Çocuklar için meyveli yoğurt

Bim markette Dost meyveli yoğurt bulunmaktadır. Dost Bim için üretilen halk arasında da sıkça sözü edilen bir marka haline gelmiştir. Çünkü hem kalitesi yüksek, lezzetli, hijyenik hem de piyasaya göre çok cazip fiyattadır. Zaten yoğurt almayı düşünen kişiler en çok Bim marketi tercih etmektedir. Fakat öncesinde Bim meyveli yoğurt fiyatı için sitemizi ziyaret etmektedirler. Bir ürünün fiyatını bilerek satın almaya gitmek size birçok avantaj sağlamaktadır.

Dost meyveli yoğurt piyasada markalaşmış firmalarla aynı kalitede ürünler üretmektedir. Üretim kontrolleri alanında uzman mühendisler tarafından sıkıca yapılmaktadır. Size sadece damak tadınıza göre dilediğiniz çeşidini seçmek kalır. Bim meyveli yoğurt kaç gram? sorusu da merak haline gelmiştir. 500 gramlık büyük paketi ile doya doya tüketebilirsiniz. Bim kendisine özel üretim yaptırarak birçok maliyetinden tasarruf sağlamaktadır. Bu sayede de ürünleri piyasaya göre her zaman daha ucuz olmaktadır. Zaten oluşan uzun kasa kuyruklarından da bunu anlayabilirsiniz.

Bim meyveli yoğurt fiyatı
Meyveli yoğurt sunumu

Meyveli yoğurt mideniz kazındığında akla gelebilecek en masum ürünlerden birisi olmaktadır. Ya da canınız tatlı istediğinde bu isteğinizi sağlıklı bir şekilde yatıştıracaktır. Bize kalırsa bu ürün tam buzdolabına stok yapmalık. Son kullanım tarihine kadar istediğiniz an çıkarıp tüketebilirsiniz. Ama stok yapmadan önce en doğru adrestesiniz, Bim meyveli yoğurt fiyatı sizin için her zaman güncel olacaktır. Şimdi Bim mağazalarındaki bu yoğurtlardan kısaca bahsedelim.

Bim Dost meyveli yoğurt 500 gram fiyat; 10,90 TL

Bim Dost meyveli yoğurt 125×2 gram fiyat; 7,90 TL

Bim Danone mix meyveli yoğurt 90 gram fiyat; 4,25 TL

Bim Dostino büyüme küpü 45×6 gram fiyat; 9,90 TL

Bim Dost gurme yoğurt; 5,00 TL

Bim Dost Meyveli Yoğurt

Bim Dost Meyveli Yoğurt 500 gram ve 125 gramlık şekliyle satışa sunulmaktadır. Bunların çeşitleri ise çilek, orman meyveli ve şeftali kayısılıdır. Bim ikili meyveli yoğurt şeklinde aranan ise 125 gramlık olan formudur. Çünkü 2li paket halinde buzdolabında yerini almaktadır. Yüzde dokuz meyve oranı ve temiz içeriği ile gönüllere taht kurmuştur.

Bim Dostino Meyveli Yoğurt

Bim Dostino Meyveli Yoğurt büyüme küpü adından da anlaşılacağı üzere çocuklara hitap eden bir üründür. Ebeveynler çocukları için her zaman temiz içerikli atıştırmalık arayışına girmektedirler. Dostino ise bu arayışta iyi bir çare olmaktadır.

Muzlu, çilekli, bebe bisküvili, orman meyveli gibi çeşitleri ile çocuklarında favorisi olmuştur. Günlük alınması gereken kalsiyum miktarının önemli bir kısmını karşılamaktadır. Aynı zamanda yoğurdu sade olarak yediremeyen ebeveynler meyveli yoğurda başvurmaktadır. Meyvesinden ayrı yoğurdundan ayrı vitaminler aldıkları için annelerin içi daha da bir rahatlar. Okula giden çocukların beslenme çantasında mutlaka yer almalıdır. Dostino kendi markasıdır. Bunun dışında Bim Danone meyveli yoğurt satışını da yapmaktadır.

Bim Gurme Meyveli Yoğurt

Bim Gurme Meyveli Yoğurt Bim’in artık lezzette nirvanaya ulaştığı çeşididir. Daha özel meyveler ile hazırlanmış olan bu yoğurt mükemmel bir ara öğün sağlamaktadır. Mango, yaban mersini, elma& tarçın, incir& ceviz gibi özenli karışımlar ile yoğurda bambaşka bir özellik katar. Bu ürünü tükettiğinizde çok sevdiğiniz bir tatlıyı yemiş gibi hissedebilirsiniz. 125 gramlık paketi ile yine Bim dolaplarında yerini almaktadırlar.

Bim Meyveli Yoğurt Kalori

Bim Meyveli Yoğurt Kalori bu ürün için çok merak edilip incelenen bir konudur. Çünkü sağlıklı yaşamı hayat tarzı haline getirmiş ya da diyette olan kişiler yedikleri şeylerin beslenme değerine mutlaka göz atarlar. Bizde sizler için ufak bir araştırma yaptık. Bir porsiyon(100 gram) için;

Enerji 91 kcal, yağ 2,1 gram, karbonhidrat 15,3 gram, protein 2,7 g.

Yani kalori dağılımı kısaca %21 yağ, %67 karbonhidrat, %12 proteindir.

Bim Meyveli Yoğurt Kilo Aldırır Mı?

Sade yoğurda göre daha fazla kalorili olan meyveli yoğurt, her gün tüketildiği zaman zayıflatmanın aksine kilo alımına neden olabilir. Ancak, günlük kalori ihtiyacının dışına çıkılmadığı zaman tokluk hissi vererek zayıflamanıza yardımcı olabilir.

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim yoğurt fiyatları
Bim süt fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir