Bim Profiterol Fiyatı

Bim Profiterol Fiyatı

Bim profiterol fiyatı tatlı aşığı kişiler tarafından çok merak edilmektedir. Çünkü bizce Bim bu tatlıyı çok iyi yapmaktadır. Profiterol, kendine özel hamuru ve kremasıyla bütünleşip birde üzerine bolca çikolatalı sos dökülünce efsane bir tatlı olmaktadır. Yapımı zahmetli ve de maliyetlidir. Ama hiç dert etmeyin Bim her zamanki gibi tüketiciyi düşünüp bu leziz tatlıyı taze ve de uygun fiyatlarla reyonlarında bulundurmaktadır. Profiterol ilk Fransa’da yapılsa da günümüzde neredeyse her ülkede özenle yapılmakta ve sevilmektedir.

Bim profiterol fiyatı
Güzel bir profiterol tabağı.

Bim hazır tatlılarda Osmanoğlu markasını satmaktadır. Her zaman taze hammadde ile üretim yaptırmaktadır. Sonrasındaysa soğuk taşımacılık sayesinde bozulmadan , buzdolaplarında satışını yapmaktadır. Bu sene zamlar senesi olsa da Bim bunu fiyatlarına olabildiğince az yansıtmıştır bu sebeple Bim profiterol fiyatı 2022 çok merak edilmektedir. Aniden tatlı kriziniz geldiğinde ya da plansız misafiriniz olduğunda hemen Bim’den bu hazır tatlıyı alabilirsiniz. Fakat öncesinde Bim profiterol fiyatı hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Bim ürünlerine gözü kapalı güvenebilirsiniz. Yüksek kalite standartlarına göre üretilip pek çok kontrolden geçmektedir. Bim profiterol kalori değeri ne kadar diye bakacak olursak; 1 Adet Bim Profiterol (200gr) içerisinde ortalama 424 kalori bulunmaktadır. Bu çok lezzetli tatlıyı miktarına dikkat ederek tüketmekte fayda var.

Bim profiterol fiyatı
Farklı bir profiterol çeşidi.

Profiterolü evde de yapabilirsiniz. Ancak çokça püf nokta isteyen ve yapımı zaman alan uğraştırıcı bir tatlıdır. Ve malzemelerini bir araya getirmek size daha pahalıya mal olacaktır. İşte tamda bu yüzden Bim profiterol fiyatı bilgisini sitemizden öğrenmelisiniz. Hazır gıdalar özellikle son dönemlerde çok tercih edilmeye başlamıştır. Ama almadan önce son kullanma tarihine mutlaka dikkat etmelisiniz. Tarihi geçmiş bir ürün olursa görevliye bilgi vermelisiniz. Çünkü bunlar çok hassas gıda ürünleridir. Öncelikle görmek istediğiniz bir ürün olursa yada sormak istediğiniz bir konuda bizlere yorum kısmından ulaşabilirsiniz. Ekibimiz sizlerin her zaman en doğru ve güncel fiyat bilgisine  ulaşmanızı sağlayacaktır.

  • Bim Osmanoğlu profiterol fiyatı 2022 yılında 5 TL olarak belirlenmiştir.

Diğer yazılarımıza aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.

Bim supangle fiyatı 2022
Bim puding fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir