Bim Kahve Fiyatları

Bim Kahve Fiyatları

Bim kahve fiyatları için bu yazımda birçok detaya değineceğim. Kahve, birçok kişinin bağımlısı olduğu harika bir içecek türüdür. İçerisinde bulunan kafein miktarı sayesinde uyanık kalmanızı sağlar. Ayrıca sabah içilmesi halinde gün boyunca enerji sağlamaktadır. Ancak artan fiyatları insanları araştırma yapmaya itmektedir. Bundan ötürü Bim’in satışa koyduğu kahvelere ait bilgileri aktarmaktayım. 2022 senesine ait verilerle karşınızdayım.

Ülkemizde ve dünyada son dönemde kahve tüketmek oldukça popülerleşmiştir. Benim de adeta günlük rutinim haline gelmiştir. Her sabah mutlaka içmeye özen gösteriyorum. Çünkü beni oldukça zinde tutuyor. Sabahları yaşadığım uyku mahmurluğunu üstümden atmak için birebir. Çay yerine daha iyi bir performans sağlıyor. Siz de sık kahve tüketen biriyseniz Bim market fiyatlarına bir göz atabilirsiniz.

Bim kahve fiyatları
Arkadaşlarla yapılan kahve keyfi.

Her gün içilen kahvenin oldukça fazla faydası vardır. Özellikle kadınlar için depresyonu azaltmaktadır. En çok karşılaşılan cilt kanserlerini önleyecek bir içeriği vardır.  Bunun dışında düzenli kahve tüketiminde bağışıklık sisteminiz güçlenecektir. Ayrıca yağ yakmaya da yardımcıdır. Diyet yaptığım sıralarda şekersiz ve sütsüz haliyle her gün bir fincan içiyorum. Hem tok tutuyor hem de kilo vermeyi hızlandırıyor.

Sonuç olarak tüm bunlardan yararlanmak için Bim mağazasına gitmeniz yeterlidir. Ancak öncesinde 2022 fiyatlarına bakmanızı tavsiye ediyorum. İnternet üzerinde yer alan etiket bilgileri çoğunlukla eski kalmaktadır. Bundan dolayı sürekli olarak market ziyaretleri gerçekleştiriyorum. Sonrasında da Bim kahve fiyatları için aldığım notları burada paylaşıyorum. Sormak istedikleriniz varsa yorum kısmından benimle paylaşabilirsiniz.

 • Kahve Dünyası 16’lı hazır kahve fiyatı = 13,90 TL

Bim Filtre Kahve Fiyatları

Bim filtre kahve fiyatları ise benim merak ettiğim konuların başında gelmekteydi. Çünkü genel olarak granül yerine filtre kahve içmeyi seviyorum. Bana göre kahvenin gerçek tadını daha iyi almanızı sağlıyor. Kavrulan çekirdeklerden gelen o muhteşem koku insanı cezbediyor. Bim’in sunduğu filtre kahveler de bende bu etkileri bırakmayı başardı. Bana göre kalitesi son derece iyi. Fiyatları ise birçok rakibine göre uygun kalıyor denilebilir.

Bim filtre kahve fiyatları
Örnek bir filtre kahve yapımı.

Bazı kişiler filtre kahveyi sert içimli bulabilmektedir. Böyle düşünüyorsanız içerisine Bim Dost süt ekleyebilirsiniz. İçimi oldukça yumuşayacaktır. Bu sayede siz de bu keyiften geri kalmamış olursunuz. Bunu yaparken de avantajlı filtre kahve fiyatlarından faydalanabilirsiniz. Bim haftanın belli günlerinde aktüel indirimler yapmakta. Normalde bulunamayan pek çok marka ve ürün gelmektedir. Filtre kahve de bunlardan birisi olmaktadır.

Bu kahvenin birden fazla demleme şekli bulunmaktadır. Benim tercihim kolay ve pratik olması nedeniyle french press oluyor. Önce kapağı açarak içerisine filtre kahve döküyorum. Üzerine yaklaşık 60 saniye beklettiğim sıcak suyu ilave ediyorum. Son olarak iki dakika demlenmesini bekliyorum. Harika kokulu bir şekilde hazır hale geliyor. Siz de bu basit yöntemlerle kendiniz için yapabilirsiniz. Öncesinde Bim filtre kahve fiyatları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

 • Bim Kahve dünyası filtre kahve fiyatı (250 gram) = 34,90 TL

Bim Türk Kahve Fiyatları

Bim Türk kahve fiyatları da çok sorulan konulardan birisiydi. Bundan ötürü evime oldukça yakın olan şubesine giderek mercek altına aldım. Türk kahvesi çok yaygın olarak içilen çeşitlerden birisidir. Yapısı diğerlerinden oldukça farklıdır. Kendine has bir pişirme yöntemi vardır. Küçük fincanlara doldurularak içilir. Olmazsa olmazlarından birisi köpüklü yapılmasıdır. Hem görsel olarak hem de tat açısından fark yaratmaktadır.

Bim Türk Kahve Fiyatları
Harika köpüğüyle bir fincan Türk kahvesi.

Dilimize pelesenk olan “Bir kahvenin 40 yıl hatırı vardır” sözü gerçekten de doğrudur. Misafirliklerde akla gelen ilk ikramlardandır. Hatta evlilik arifesinde yaşanan kız isteme töreninin vazgeçilmezidir. Kültürümüzde gerçekten ayrı bir yeri vardır. Bundan dolayı Bim’e uğrayarak Türk kahvesi alışverişinizi ekonomik fiyatları ile yapabilirsiniz. Ayrıca her daim paketinde tazeliğini koruması nedeniyle sorun yaşamazsınız.

Şimdi kısaca sizlere tarifinden bahsetmek istiyorum. Şekerli, orta ya da sade olmak üzere 3 şekilde pişirilir. Damak zevkinize hangisi hitap ediyorsa tercih edebilirsiniz. İki çay kaşığı Türk kahvesi cezveye koyulur. Üzerine dilenen şeker miktarı eklenir. Bir fincan soğuk su dökülür. Ocağın en kısık ayarında kaynaması beklenir. Sonrasında fincana büyük kısmı dökülür. Kalan kısmı tekrar kaynadıktan sonra köpük oluşumu için üstüne dökülür. İşte bu kadar!

 • Abdullah efendi Türk kahvesi fiyatı (100 gram) = 9,25 TL
 • Bim Kuru Kahveci Mehmet efendi Türk kahve fiyatı (100 gram) = 12,90 TL

Bim Vip Kahve Fiyatı

Öncesinde bahsettiğimiz kahve çeşitleri dışında bir de çözünebilir versiyonu vardır. Sizlere Bim Vip kahve fiyatı için bilgi vereceğim. Bim’e özgü üretim yapan bu marka birçok kişi tarafından sevilmektedir. Çok sayıda farklı çözünebilir kahve satışı gerçekleştirmektedir. Genel olarak Nescafe’ye rakip olarak lanse edilir. Bence oldukça başarılıdır. Hazırlaması diğerleri gibi zahmetli değildir. Sadece sıcak suya ihtiyacınız olmaktadır.

Bim Vip Kahve Fiyatı
Çalışırken yapılan kahve keyfi.

Bim Vip gold kahve fiyatı da merak unsuru olmaya başlamıştır. Klasik olanlardan bunu ayıran özelliği içiminin daha hafif olmasıdır. Acı kahve sevmeyenler için öneriyorum. Fiyatı da son derece avantajlıdır. Günümüzde yaşanan artışlardan en az etkilenenlerden birisi olmuştur. Ev ekonominize katkıda bulunmak için Bim’e uğramanız yeterli olacaktır. Ayrıca Vip kahve kutu fiyatı için de açıklama yapacağım. Sevdiğiniz gıdaların etiketlerine hızlıca ulaşmak istiyorsanız bizi takip edebilirsiniz.

Gold dışında diğer seçeneklerden de kısaca bahsedeyim; fındıklı, ikisi bir arada, üçü bir arada, sütlü köpüklü(latte) ve mocha. Her biri son derece özenli üretilmiş bu çeşitleri de bir denemenizi öneriyorum. Hepsini test etmeye fırsatım pek olmadı. Bundan dolayı kullanıcılarımızı bilgilendirmek adına görüşlerinizi de lütfen aktarın. En kısa sürede okuyarak yayınlıyor olacağım.

 • Vip 3’ü 1 arada fındıklı hazır kahve fiyatı = 0,90 TL
 • Vip 2’si 1 arada kahve fiyatı = 0,90 TL
 • Vip 3’ü 1 arada klasik hazır kahve fiyatı = 0,90 TL
 • Vip latte hazır kahve fiyatı = 1 TL
 • Vip gold çözünebilir kahve fiyatı (100 gram) = 15,75 TL
 • Vip klasik çözünebilir kahve fiyatı (100 gram) = 12,90 TL

Bim Jacobs Kahve Fiyatları

Jacobs oldukça ünlü bir kahve üreticisidir. Bim’de de satılmaktadır. Bu sebeple Bim Jacobs kahve fiyatları detaylarını da size aktarmaya çabalayacağım. Genel olarak kavanoz şeklinde satılıyor. Toplam ağırlığı 90 gram olmaktadır. Çözünebilir ve granül kahve olarak geçmektedir. Bana göre fiyatı gayet makul seviyelerdedir. Sepetinize ekleyerek bir şans vermeniz gerektiğini düşünüyorum.

Bim Jacobs Kahve Fiyatları
Kahve ve yanında ikramlıklar.
 • Bim Jacobs kavanoz kahve fiyatı (100 gram) = 27,90 TL

Bim’de Nescafe Fiyatı Ne Kadar?

Nescafe, herkesçe bilinen dünyaca ünlü bir kahve markasıdır. Bundan dolayı Bim’de Nescafe fiyatı ne kadar? sorusu aklınıza gelebilir. Diğer zincir marketlerle hemen hemen aynı diyebilirim. Ancak Bim şube sayısı fazla olduğu için kahve ihtiyacınızda hızlıca temin edebilirsiniz. Bu da ayrı bir kolaylık sağlamaktadır.

 • Bim Nescafe Classic çözünebilir kahve (100 gram) = 20,90 TL

Bim kahve fiyatları için konumuz burada sona eriyor. Farklı bir yazı için bağlantıyı izleyebilirsiniz.

Bim damla çikolata fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir