Bim Supangle Fiyatı

Bim’de satılan hazır tatlılardan birisi de supangle olmaktadır. Buna istinaden Bim supangle fiyatı versiyonu sıkça araştırılmaktadır. Evde tatlı yapmak isteyen kişilerin boş vakte ihtiyacı olmaktadır. Çünkü en basitini yapmak bile en az yarım saat kadar sürmektedir. Bir de bunun yanı sıra tencere, tabak ve plastik kap bulaşıklarıyla uğraşmak can sıkıcı olabilmektedir. Bunlarla uğraşmak istemeyen kişiler ise Bim’e uğrayarak tatlı reyonuna göz atmaktadır. Burada satılan Supangle ise son zamanlarda oldukça revaçta olan bir tatlıdır. Yapımında kullanılan malzemelerin özenli bir şekilde tercih edildiği belli olmaktadır. Özellikle tek yaşayan kişiler için tam bir fiyat performans ürünü diyebiliriz. Hiçbir pişirme işlemine ihtiyaç duyulmamaktadır. Direkt olarak paketi açılarak yenilebilmektedir.

Bim supangle fiyatı 2022
Mükemmel bir supangle sunumu.

Supangle esas olarak kek ve puding ile yapılmaktadır. Alt katmanda özel tarifli bir kakaolu kek yer almaktadır. Bunun üstünde ise yine normal pudingler ile oldukça farklı bir krema yer almaktadır. Bim’de satılan supangle de bu şekilde imal edilmektedir. Elbette burada en önemli olan şey malzemelerin taze olması ve kakao kalitesidir. Çünkü tatlının büyük kısmı kakao içermektedir. Bizlerin yaptığı tadım denemelerinde çok iyi sonuç verdiğini söyleyebiliriz. Pastanede satışı yapılan kazandibi, sütlaç ve supangle gibi hazır tatlıların cep yakmaya başladığı bugünlerde harika bir alternatif olmaktadır. Çünkü Bim supangle fiyatı bizlere göre gayet avantajlıdır. Genel olarak 200 gramlık paketlerde satışa sunulmaktadır.

Bim supangle fiyatı 2022
Harika kıvamıyla iştahları kabartan supangle.

Bim, evinize yapacağınız tüm gıda ürünleri için harika ürünler sunmaktadır. Supangle tatlısı da bunlardan birisidir. Bildiğiniz üzere Bim’in kendi markasıyla sattığı bir ürün yoktur. Yani paketler üzerinde “Bim supangle” gibi bir ifade görmezsiniz. Bunun yerine fason üretim yaptırdığı marka ismi yer almaktadır. Supangle gibi sütlü tatlıları Osmanoğlu firması üretmektedir. Bim ile yapılan özel anlaşmalar sayesinde hem uygun fiyatlı hem de son derece lezzetli tatlılar almak mümkün olmaktadır. Bim’in hemen hemen tüm ilçe ve mahallelerde bir mağazası vardır. Bu sayede yakınınızda pastane ya da fırın olmasa bile tatlı keyfinden mahrum kalmazsınız. Hem de son derece ucuz olan Bim supangle fiyatı ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

  • Bim supangle fiyatı 2022 senesi için 5.50 TL olarak belirlenmiştir.

Diğer konulara da göz atmak isteyebilirsiniz.

Bim künefe fiyatı
Bim pudra şekeri fiyatı 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir