Bim Vücut Losyonu Fiyatı

Bim Vücut Losyonu Fiyatı

Bim vücut losyonu fiyatı en çok öğrenilmek istenen konulardan birisidir. Kuru cilde sahip olan kişiler pek çok sorunla karşılaşabilmektedir. Bunların başında kaşıntı, döküntü ve kızarıklık gelmektedir. Bu durum ellerde ve yüzlerde sıkça görünse de tüm vücudumuzda da meydana gelebilir. İşte tam burada Bim’in sattığı vücut losyonları devreye girmektedir. Düzenli olarak kullanılması halinde gereken nemliliği sağlayabilmektedir. Ek olarak fiyatları da oldukça uygun kalmaktadır.

Bim vücut losyonu fiyatı 2022
Bim vücut losyonu fiyatı 2022

Vücut losyonu esasen krem bazında üretilmektedir. Özellikle banyo sonrasında uygulanması daha rahat bir kullanım sağlar. Duştan çıktıktan sonra parmağınıza aldığınız kremi masaj yaparak vücudunuza sürebilirsiniz. Bilhassa sürekli açıkta olan kollara, boyna, ellere ve ayaklara sürmekte faydası büyüktür. Tüm bunları yaparken ise Bim vücut losyonu fiyatı sayesinde cebinizden fazla miktarda para çıkmamış olacaktır. Her zaman yüksek kaliteli ürünleri hesaplı fiyatlarla satan Bim vücut losyonunda da bu misyonunu sürdürmektedir.

Bim vücut losyonu fiyatı 2022
Bim vücut losyonu fiyatı 2022

Bim şubelerinde genellikle iki tür losyon bulunabilmektedir. Birisi Eyüp Sabri Tuncer zeytinyağlı el ve vücut losyonu olmaktadır. Diğeri ise Neutrogena markasına ait losyondur. Her ikisi de alanlarında oldukça başarılı ve pek çok kişi tarafından sevilen ürünler ortaya çıkarmaktadır. Dolayısıyla Bim’i ziyaret ettiğinizde içeriğine göz atabilir ve uygun gelirse sepetinize ekleyebilirsiniz. Bunu yaparken de birçok avantaja sahip olacaksınız. Hepsinden önce ise Bim vücut losyonu fiyatı 2022 ayrıntılarını yazımızdan görüntüleyebilirsiniz. Salı ve cuma günleri düzenlenen indirimleri de kaçırmamaya özen gösterin derim. Daha iyi fiyat almanız bu şekilde mümkün olabilir.

  • Eyüp Sabri Tuncer zeytinyağlı el ve vücut losyonu fiyatı = 18,90 TL
  • Neutrogena vücut losyonu fiyatı = 27,90 TL

Bim BB Krem Fiyatı
Bim eyeliner fiyatları
Bim Ağda Fiyatları 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir