Bim Cheddar Peyniri Fiyatı

Bim Cheddar Peyniri Fiyatı

Bim Cheddar Peyniri Fiyatı peynirler arasında sık araştırılmakta olan konulardan birisidir. Peynir günlük beslenmemizin büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Hem besleyici değeri yüksek hem de lezzeti tam yerindedir. Peynir deyince akla ilk önce kahvaltı öğünü gelse de, zamanla çıkan yeni yemek tariflerinde de artık rolü olmaya başlamıştır. Hatta lezzet görevini tam olarak yerine getirmektedir. Mesela bol peynirli bir makarna ya da bir tavuk yemeğinin tamamlayıcısı olabilmektedir. Bu tarz tarifler de en çok kullanılan çeşidi ise Cheddar olmaktadır. Yapı olarak kaşar peynirine benzemektedir, onun gibi sıcağı görünce erimektedir. Yüksek fiyatlı ve her yerde bulunmayan bir çeşit olduğu için herkes alamamaktaydı. Ta ki Bim market raflarında satışa sunana kadar.

Bim cheddar peyniri fiyatı
Cheddar peyniri ile yapılan cheesburger

Bim market tüketiciyi aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyaçtan olabildiğince mahrum bırakmak istememiştir. Her ürünün satışını yapmaya çalışmaktadır. Olmayan ürünleri de aktüel olarak zaman zaman getirmektedir. Cheddar peyniri gibi pahalı bir gıdayı piyasaya göre çok daha uygun fiyata temin edebilirsiniz. Cheddar denilince benim aklıma direk hamburger gelmektedir. Klasik hamburgere bu peyniri eklediğinizde ismi Cheesburger olmaktadır. Ve lezzet sınırını bir hayli yükseltmektedir. Tabii bunun yanında daha bir çok tarifte görebilirsiniz. Normalde yurtdışında daha çok kullanılan bu tür gıdalar artık son zamanlarda Türk mutfağına da giriş yapmıştır. Satın almaya gitmeden önce Bim Cheddar peyniri fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak için sitemize giriş yapabilirsiniz.

Bim cheddar peyniri fiyatı
Cheddar peynirli patates kızartması

Cheddar peynirinin rengi diğer türlere göre sarıdır ve tadı biraz ekşimsidir. Bim peynir kategorisinde ki ürünlerini kendi markası olan Aknaz ile satmaktadır. Lezzet ve uygun fiyatı ile ilk tercihler arasındadır. Önce Bim Cheddar fiyatı için bilgi alıp daha sonra size en yakın Bim’ e gidebilirsiniz. Dışarıdan yemek söylemek ne yazık ki artık biraz lüks haline gelmiştir. Bu sebeple insanlar dışarıda ki tatları evde yapmaya başlamıştır. Cheesburger de bunların başında gelmektedir. Size en yakın mağazasından Ekmecik hamburger ekmeği, Mutfağım hamburger köftesi ve Aknaz Cheddar peyniri satın alıp kolayca yapabilirsiniz.

Bim Cheddar Peyniri Kalori

Bim Cheddar Peyniri Kalori tablosu merak edilmektedir. Bu lezzet bombası için biraz araştırma sağladık .

Cheddar peynirinin 100 gramı 405 kaloridir. 1 porsiyonu 122 kalori, 1 ince dilimi (15 gr) 61 kaloridir. 100 gramı 24.7 gram protein, 34 gram yağ içermektedir.

Bim Cheddar Peyniri Yorumları

Bim Cheddar Peyniri Yorumları merak haline gelmiştir. Çünkü piyasaya göre fiyatı oldukça düşük olunca tüketiciler acaba nasıl diye düşünmektedir. Bizim araştırdığımız kadarı ile Aknaz burger peyniri tüketenler son derece memnun olduklarını yorumlarla belirtmektedirler. Kendimde tükettiğim için gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

Bim Cheddar Peyniri Ne Kadar?

Bim cheddar peyniri ne kadar? konumuzda gelelim 2022 senesinde hammaddeye gelen zamlar çoğu ürünün etiketini etkilemiştir. Ama Bim market rakipleri arasında hala en uygun fiyatları tüketiciye sunmaktadır.

Aknaz dilimdi cheddar peyniri 200 gram fiyatı; 22,50 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim peynir fiyatları
Bim ekmek fiyatı 2022

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir