Bim Un Fiyatı

İçindekiler

Bim Un Fiyatı

Bim un fiyatı çokça merak edilen konuların başında gelmektedir. Un özellikle Türk mutfağının vazgeçilmezleri arasındadır. Birçok yemek, tatlı ve aperatif yapımında muhakkak kullanılmaktadır. Bundan dolayı da insanlar un fiyatları için güncel bilgi arayışına girmektedir. 2022 yılına girdikten sonra pek çok temel gıda maddesinde fiyat artışları meydana gelmiştir. Un da bunlardan bir tanesidir. Bim’de satılan un ise piyasaya göre oldukça uygun diyebiliriz. Marka ismi Efsane olarak belirlenmiştir. Sadece Bim marketlerde bulunabilen bu un 1 kg ya da 5 kg şeklinde paketlenmektedir. Eğer yemeklerinizde sıkça kullanıyorsanız 5 kiloluk Efsane un tercih etmenizde fayda olacaktır. Böylelikle sürekli markete gitme ihtiyacı hissetmezsiniz. Ayrıca toplu alım yaptığınız için fiyat daha da ucuza gelecektir. Markete çıkmadan önce harcayacağınız parayı iyi bir şekilde hesaplamak istiyorsanız web sitemizi kullanabilirsiniz. Diğer firmalar ile kıyaslama yapabilir ve tercihinizi belirleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra Bim aktüel un fiyatları hakkında da sizleri bilgilendiriyor olacağız. Konu hakkında görüş bildirmek isterseniz yorum kısmını kullanmaktan lütfen çekinmeyin.

Bim un fiyatı
Un ile yapılabilen yiyecekler.

Efsane isimli un için yapılan yorumlar genel olarak olumludur. Kek ya da poğaça yaparken topaklanma derdinden muzdarip olanlar iyi bir çözüm arayışına girmektedir. Burada çözüm kaliteli bir un kullanmaktan geçmektedir. Bizim yaptığımız denemelerde Bim’in sunmuş olduğu Efsane un gerçekten iyi sonuç vermiştir. Hem lezzet açısından hem de görsellik açısından mükemmel tarifler uygulamanızı sağlamaktadır. Ayrıca evde ekmek yapmak isteyen kişiler için de oldukça faydası vardır. Bim’e uğradığınızda un, su, maya ve tuz alarak kendi ekmeğinizi yapabilirsiniz. Sosyal medyada bulunan butik işletmelere taş çıkartacak harika ekmekler ortaya koyabilirsiniz. Bunları yapmadan önce de Bim un fiyatı için bizlere başvurmanız yeterli olacaktır. Diğer gerekli gıda mamullerinin fiyatlarını da en kısa sürede web sitemizden görüntüleyebileceksiniz. Ucuzluk marketi olarak faaliyete geçen Bim, Türkiye’nin bu alanda ilklerinden birisi olmuştur. Yerel işletmelerde oluşabilecek fiyat farklılıklarından hoşnut olmayan kişiler Bim gibi zincir marketleri tercih etmektedir. Çünkü Bim’in her şubesinde tüm gıda ve harici ürünlerin fiyatı aynıdır. Yani un almak isteyen kişiler nerede olursa olsun Bim’in geçerli kıldığı fiyat üzerinden alışveriş yapabilmektedir.

Bim un fiyatları
Bim Efsane un ile yapılan poğaçalar.

Şimdi Bim’de satılan un ile yapılabileceklere kısaca bir göz atalım. Bir Pazar kahvaltısında olmazsa olmazlardan birisi de hamur işleri olmaktadır. Fazla uğraşmadan hızlıca hazırlayabileceğiniz krepler ile sofranızı şenlendirebilirsiniz. Bunun için de tüm ihtiyaç duyulan malzemeleri size en yakın Bim şubesinden temin edebilirsiniz. Peki bir krep için gerekenler nelerdir? Un, tuz, süt, su ve yumurtadır. Bim’den temin etmeniz halinde fiyatları sizi korkutmayacaktır. Tüm malzemeleri un ile birlikte iyice çırpın. Sonra hafif yağlı tavada kızartmaya başlayın. Yaklaşık 15 dakika içerisinde krepleriniz hazır hale gelecektir. İşte bu kadar basit! Ya da canınız pizza istiyor ama fiyatları size uygun gelmiyorsa Efsane un ile evde de yapabilirsiniz. Canınızın istediği malzemeleri alarak evde Bim unu ile yapılmış hamuru açmanız yeterli olacaktır. Sonrasında fırında pişirerek harika ve çıtır bir pizza elde edebilirsiniz. Bu sayede alışveriş için belirlediğiniz parayı minimize edebilirsiniz. Sizler için tüm marketlere günlük olarak giderek fiyatları kontrol ediyoruz. En çok talep Bim için gelmektedir. Bundan dolayı da özellikle Bim un fiyatı konusunda araştırmamızı tamamlamış bulunuyoruz. 2022 senesine ait güncellemeleriz devam edecektir.

  • Bim 2 kg Efsane un fiyatı = 15,90 TL
  • Bim 5 kg un fiyatı = 42 TL

Diğer makalelere aşağıdaki adreslerden erişebilirsiniz.

Bim maya fiyatı 2022
Bim kabartma tozu fiyatı
Bim ekmek fiyatı 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir