Bim Bebek Şampuanı Fiyatı

Bim Bebek Şampuanı Fiyatı

Bim bebek şampuanı fiyatı ebeveynlerin araştırmakta olduğu konulardan birisidir. Anne ve babalar çocukları için beslenmeyle bakım konusunda en iyisini tercih etmek isterler. Çocukların bünyesi, cildi bir yetişkine göre çok daha hassastır. Bu sebeple bebeklere özel yiyecekler, şampuanlar, bakım kremleri vb. bulunur. Bebek şampuanı da bunlardan birisidir. Temiz içerikli olması, alkol, paraben içermemesi bebeğinizin teni için oldukça önemlidir. Bundan dolayı bebek şampuanında ilk tercihiniz Bim market olmalıdır.

Bim bebek şampuanı fiyatı
Bebek şampuanı şişesi

Bim bebeğiniz için neredeyse gerekli tüm ihtiyaçların satışını yapmaktadır. Tabii düşündüğü ilk şey ise uygun fiyat politikasını benimseyip aile bütçesine katkıda bulunmaktır. Çünkü bebeklerin özellikle ilk iki sene ihtiyaçları daha sık ve daha çok olmaktadır. O yüzden alışveriş için ilk gideceğiniz yer bu market olmalıdır. Ücret bilgilerini Bim bebek şampuanı fiyatı konumuzda öğreneceksiniz. Bim bebek şampuanında iki markanın satışını yapmaktadır. Birisi en bilindik olan Dalin markası diğeri ise Bim’in kendisine özel üretim yaptırdığı Bim Agu baby bebek şampuanıdır.

Bim bebek şampuanı fiyatı
Bebek şampuanı ile yıkanan bir bebek

Bilindik marka ile aynı kalitede olan Agu baby bebekler için hassas olarak üretilmiştir. Uyguladığı maliyet tasarrufları sayesinde bilindik markalara göre fiyatı çok daha uygundur. İçeriğinin temiz olmasının yanı sıra bütçenize göre uygun olması da gayet önemlidir. Yani bir bebek şampuanından beklediğiniz her şeyi Agu baby’ de bulabilirsiniz. En önemli özelliklerinden birisi gözü gerçekten yakmamasıdır. Pompalı kullanım sayesinde de banyo yaptırmanız daha da kolaylaşır. 750 ml’lik büyük boyuyla da oldukça uzun süre kullanma olanağı sağlamaktadır. Sizde bu ürünlerle ilgili etiket bilgilerine ulaşmak istiyorsanız Bim bebek şampuanı fiyatı konusunda en doğru yerdesiniz.

Bim Bebek Şampuanı Kullananlar

Bim bebek şampuanı kullananlar konusu ilk araştırılandır. Çünkü bu şampuanı ilk kez deneyimleyecek olanlar daha önce kullanan kişilerin yorumlarını merak etmektedir. Bu sebeple sizler için biraz araştırma yaptık ve şöyle bir derledik. En sevilen özelliği gerçek manada göz yakmamasıdır. Çocuğunuzu yıkama işlemi bir kaosa dönmemesi ve canının yanmaması için bu madde gerçekten önemlidir.

Diğer sevilen yanları ise; içeriğinin temiz olması, güzel kokması ve de uygun fiyatı ile son derece sevilmektedir. Kendimde kullandığım için tavsiye ediyorum. Sizde içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bim Dalin bebek şampuanı 500 ml fiyatı; 24,90 TL

Bim Agu baby 750 ml fiyatı ; 16,90 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim bebek bezi fiyatı
Bim ıslak mendil fiyatı

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir