Bim Güllaç Yaprağı Fiyatı

Bim Güllaç Yaprağı Fiyatı

Güllaç oldukça hafif ve lezzetli bir sütlü tatlıdır. Bu yazımda size Bim güllaç yaprağı fiyatı için bilgi sağlayacağım. ramazan ayına yaklaştığımız bu günlerde akıllara birçok tarif gelmeye başladı. Benim için yemeklerden sonra tatlı yemek büyük bir keyif. Güllaç Türk mutfağına özgüdür. Ben de gerçekten çok seviyorum. Fakat yakın zamanda süt ve süt mamullerine gelen fiyat artışları onu da etkilemiş durumda. Pastane tarzı yerlerden almak istediğimde kilogram fiyatı epey yükseğe geliyor. Bu sebeple evde nasıl yapabilirim araştırmaya başladım. Bim’in bu konuda yardımcı olabileceğini keşfettim. Oldukça kaliteli güllaç yaprağı sunuyor. Hem de fiyatı uyguna geliyor.

Bim güllaç yaprağı fiyatı
Harika sunumuyla güllaç.

Bim’den aldığım güllaç yaprağının yanında süt, nar ve ceviz ekliyorum. Çok fazla malzemeye ihtiyaç duyulmuyor. Önce güllaç yufkasından bir tane alıp süt ile güzelce ıslatıyorum. Sonra rondodan geçirdiğim cevizleri arasına serpiyorum. Tekrar bir kat daha yaprak koyuyorum. Hepsi bitene kadar bunları tekrarlıyorum. Son olarak geliyoruz süslemeye. Güllaç üzerinde nar taneleri gerçekten görsel bir şölen sunuyor. Güzel bir şekilde yerleştiriyorum. Yine biraz daha ceviz gezdirdikten sonra dinlenmeye bırakıyorum. İşte Bim güllaç yaprağı ile tatlı yapmak bu kadar kolay. Hem de kesenizi fazla zorlamanıza gerek kalmıyor. Çünkü Bim güllaç yaprağı fiyatı gayet ekonomik kalıyor.

Bim güllaç yaprağı fiyatı
Bol cevizli güllaç.

Saffet Abdullah son derece iyi gıdalar üretmektedir. Özellikle güllaç yaprağı herkesçe bilinmektedir. Güvenle satın alabilirsiniz. Yukarıda anlattığım tarifte en önemli şey yaprakların kolay kırılmamasıdır. Çünkü tatlıyı kötü hale getirebilir. Ayrıca üst üste dizerken oldukça zorlanabilirsiniz. O nedenle Bim’den Saffet Abdullah güllaç yaprağı tercih ediyorum. Basit bir şekilde istediğim sonucu elde ediyorum. Bim, ramazan ayına özel birçok ürün getirmeye başladı. Daha farklı pek çok lezzeti avantajlı bir şekilde elde edebilirsiniz. Sizlere aktaracağım Bim güllaç yaprağı fiyatı ile dışarı çıkmadan bilgi sahibi olacaksınız. 2022 yılına ait olan veriler ile ilgili sormak istediklerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

  • Saffet Abdullah güllaç yaprağı fiyatı 2022’de 42 TL olarak belirlenmiştir. 800 gramdır.
  • 100 gram güllaç fiyatı 14,90 TL’dir.
  • 400 gram fiyatı 19,90 TL’dir.

Diğer yazılarım ise aşağıdaki gibi.

Bim hurma fiyatı
Bim profiterol fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir