Bim Kokoreç Fiyatı

Bim Kokoreç Fiyatı

Kokoreç çok sevilen bir sokak yemeğidir. Bu nedenle Bim kokoreç fiyatı için bilgi vermek istedim. Müptelası çok olduğu gibi kokoreç yiyemeyenler de bir hayli fazladır. Fakat bence bir deneseler onlar da vazgeçemez. Efsane bir lezzete sahip bu gıda birçok restoran ya da büfede satılmaktadır. Yemek sipariş uygulamalarından söylenebilmektedir. Fakat son fiyat artışlarından sonra cep yakar hale gelmiştir.

Bim kokoreç fiyatı
Örnek bir kokoreç görseli.

Bütçesini fazla zorlamadan kokoreç yemek isteyenler hazır paketlilere yönelmektedir. Bu sayede hem daha hijyenik hem de hesaplı olmaktadır. Benim de Bim şubesine giderek sıkça aldığım bir ürün. Çünkü evde kendim istediğim gibi şekillendirebiliyorum. Tabi paketli olması da tam benim gibi hijyen kriterlerini önemseyenlere göre. Birçok testten geçerek son kullanıcıya ulaşan dondurulmuş kokoreç ile siz de lezzet şöleni yaratabilirsiniz.

Harika bir sakatat türü olan kokoreçten biraz bahsedeyim. Dana ve kuzu bağırsağının temizlenmesiyle elde edilir. Çok iyi bir şekilde yıkanması gerekmektedir. Sonrasında şişlere sarılarak pişirilir. Tercihen ekmek arası da ya da porsiyon olarak tüketilebilir. Bim’de bulabileceğiniz kokoreç de bu şekilde kullanılabilir. 200 gram ağırlığa sahiptir. Fiyatı piyasaya göre çok uygun kalmaktadır.

Bim kokoreç fiyatı
Porsiyon kokoreç örneği.

Ben kokoreç yerken yanında mutlaka acılı şalgam içiyorum. Size de tavsiye ederim. İkisi gerçekten muhteşem bir uyum yakalıyor. Genelde ayran tercih edilse de kokoreç içindeki yağların damağa yapışmasını sağlıyor. Bu da benim hoşuma gitmeyen bir husus. Tamamen damak zevkinize göre Doğanay şalgam ya da Dost ayran alarak güzel bir kokoreç menüsü oluşturabilirsiniz. Tabi turşu cin biberi de unutmamak lazım!

Bim kokoreç fiyatı
Şişlere dizilmiş kokoreçler.

2022 yılı itibariyle ülkemizde adeta bir zam yağmuru yaşandı. Birçok temel gıda ürünü bundan etkilendi. Dolayısıyla güncel fiyatlar öğrenilerek markete gidilmesi eskiye göre çok daha önemli. Dışarıda satılan bir yarım ekmek kokoreç fiyatı neredeyse 45 liralara dayandı. Bu sebeple benim tavsiyem Bim’den alışveriş yapmanız. Epey bir porsiyon çıkıyor. Kalabalık aileler için gerçekten ideal. Hem de Bim kokoreç fiyatı sayesinde cebiniz oldukça hafifliyor.

  • Bim İtina Göbel kuzu kokoreç fiyatı 2022 senesinde 22,90 TL’dir.

Bim Kokoreç Nasıl Yapılır? Bim Kokoreç Yorumları

Bim kokoreç nasıl yapılır? konusuna kısaca değineyim. Vereceğim tarif sonrasında vazgeçilmezleriniz arasına gireceğine eminim. Önce tavaya yeterli miktarda sıvı yağ döküyorum. Kızdıktan sona kokoreçleri atarak güzelce karıştırıyorum. Her yerinin piştiğinden emin olduktan sonra üzerine kimyon, pul biber ve kekik serpiyorum. Sonra bir ekmeği ikiye bölerek kokoreçlerin üzerine basıyorum. Bu sayede yağı iyice ekmeğe siniyor. Daha sonra içine dolduruyorum. Bu sayede harika bir yarım ekmek Bim kokoreç elde etmiş oluyorum. Şimdiden afiyet olsun.

Bim kokoreç yorumları genel olarak olumludur. İnternet üzerinde birçok müşterisi severek yediğini belirtmektedir. Özellikle Youtube üzerinde videolara baktığımızda sonuçların başarılı olduğu görülmektedir. Elbette herkesin damak zevki farklıdır. En iyisi Bim’e giderek bir şans vermeniz olacaktır. Büyük avantaj sağlayan Bim kokoreç fiyatı ile pişman olmayacağınıza eminim. Bazı aktüel günlerinde farklı türleri de gelebiliyor. Onların da yorumları son derece iyi. Siz de daha önce denediyseniz bizimle görüşünüzü paylaşabilirsiniz. Bu sayede yazıyı okuyacak kullanıcılarımızın aklındaki soruları gidermiş olacaktır.

Farklı yazılar için aşağıya göz atabilirsiniz.

Bim döner fiyatı
Bim lahmacun fiyatı

İlginizi çekebilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir