Bim BB Krem Fiyatı

Bim BB Krem Fiyatı

Bim BB Krem Fiyatı makyaj yapmayı seven kadınlar tarafından sıklıkla araştırılmaktadır. Makyaj ciltteki kusurları örterek daha iyi bir dış görünüm sağlamak isteyen kişiler için vazgeçilmez bir uygulamadır. Ve hemen hemen her bayan makyajı sevmektedir. Kadınların doğal güzelliği tartışılmaz. Lakin bazı dönemlerde yüzde çıkan sivilceler, güneş lekeleri vb. gibi kusurlar olabilmektedir. İşte bunu örtmenin en temel yöntemi de budur. Bununla ilgili de akıllara gelen ilk ürün BB kremdir. Bim markette temel makyaj gereksinimlerini rahatlıkla bulabilirsiniz. BB kremde her zaman mağazalarında satışta olmaktadır. Dilediğiniz an gidip satın alabilirsiniz.

Bim BB krem fiyatı
BB krem örneği

Peki nedir bu BB krem? Yapı ve amaç olarak fondötene benzeyen bu ürünü daha çok hafif makyaj sevenler kullanmaktadır. Çünkü ciltteki ağır kusurları kapatmak gibi bir işlevi yoktur. Onun dışında da günlük makyajda en tercih edileni budur. Çünkü yüzünüzde fondöten kadar ağırlık yapmamaktadır. Tam bir krem formundadır. Sizde Bim BB krem fiyatı hakkında fikir sahibi olarak evinizde bulundurmalısınız.  Bu ürünün uygulaması çok daha rahattır. Kısacası en basit anlatımıyla, aslında bir renkli nemlendiricidir. Blemish Balm’ın kelime öbeğinden türeyen BB krem tek üründe beş ayrı ürün özelliğini sunmaktadır. Bunlar nemlendirme, primer etkisi, güneşten koruma ve cilt kusurlarını gizlemedir.

Bim BB krem fiyatı
BB krem tonları

Fondötenlerin çoğunda bu özellikler yoktur. Onların temel amacı kusur gizlemektir. Bu sebeple cilde uzun süre kullanımda kuruluk, sivilce, pütürlü görüntü ve güneş lekeleri gibi zararlar verebilmektedir. Eğer bu ürünü kullanacaksanız altına birde güneş kremi sürmeniz gerekecektir. Ama bunların hiçbirisine gerek yoktur. Tüm özelliklerin bir arada toplandığı Garnier BB kremi  size en yakın Bim mağazasından çok makul bir fiyat ile satın alabilirsiniz. Fakat öncesinde Bim BB krem fiyatı hakkında bilgi alırsanız bütçenizi daha iyi planlarsınız.

Bim BB Krem Kullananlar

Bim BB Krem Kullananlar uygun fiyatlı olması sebebi ile araştırılan bir konu olmuştur. Ancak içiniz rahat olabilir böylesine uygun fiyatlı bir ürünün kullanıcı yorumları son derece pozitiftir. Yüzde ağırlık yapmaması, sivilce yapmaması en çok beğenilen özelliklerinden olmuştur. Kendimde kullandığım için gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

Bim BB Krem Tonları

Bim BB Krem Tonları özellikle ilk kez alacak kişiler tarafından merak edilmiştir. Açık, orta ve koyu ton olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunan ürünün açık tonu, çok açık tenli kullanıcılar için uyum sağlıyor. Orta olanı ise hemen hemen herkes tarafından kullanılan çeşididir. Ne esmer ne beyaz tenliyseniz bu tonu tercih edebilirsiniz. Koyu ton ise esmer kişiler tarafından tercih edilmelidir.

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim saç boyası fiyatları 2022
Bim maskara fiyatı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir