Kedi Diş Çekim Ücreti

Kedi diş çekim ücreti birçok evcil hayvan sahibi tarafından irdelenmektedir. Kedilerin sağlıklı bir hayat sürdürebilmesi için bazı dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bunlardan birisi de diş bakımıdır. Yedikleri mamalar her ne kadar kaliteli olsa da bir süre sonra plak oluşumu meydana gelebilir. Bu da ağızda kötü koku oluşmasına ve yeme bozukluklarına yol açacaktır. Böyle bir durum tespit ettiyseniz veterinere götürülerek muayene ettirmek en doğru karar olacaktır. Bu konularda gerekli eğitimi almış olan uzmanlar detaylı analizleri gerçekleştirecektir.

Kedi diş çekim fiyatı 2022
Kedi diş çekim fiyatı 2024

Kedilerde diş çekimi nasıl yapılır? diye merak ediyor olabilirsiniz. Esasen bu genellikle en son başvurulan yöntemlerden birisidir. Eğer kedinin dişi kurtarılabiliyorsa özel yöntemlerle bunun için uğraşılmaktadır. Fakat sallanıyorsa artık çekim vaktinin geldiğine işarettir. Öncelikle röntgen ve diğer görüntüleme teknikleri ile gerekli anestezi uygulamalarından sonra profesyonel aletler ile işlem başlatılmaktadır. Veterineriniz büyük bir hassasiyet ile süreci sonlandırmaktadır. Ancak bundan önce kedi diş çekim ücreti hakkında bilgi almak istemeniz son derece doğaldır. 2023 yılına ait güncel fiyatlar için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Kedi diş çektirme fiyatları 2022
Kedi diş çektirme fiyatları 2024

Evcil dostlarımız dışında sokak kedilerinde diş problemleri sıkça ortaya çıkmaktadır. Bahçenizde ya da dışarıda baktığınız kedilerin yeme alışkanlıklarını fark etmek çok kolaydır. Eğer bir terslik olduğunu düşünüyorsanız belediye veterinerine götürebilirsiniz. Çürük veya sağlam olmayan diş varsa çekme işlemini yapabilirler. Ancak bu bulunduğunuz ilçeye göre değişir. O yüzden gitmeden mutlaka ilgili kurumu aramalısınız. Bunun dışında maddi olarak imkanınız varsa sokak kedisini özel veterinere de götürebilirsiniz. Böylece hayata tutunmasına imkan tanımış olursunuz. Bütün hepsinden evvel kedi diş çekimi fiyatı için sayfamıza bakabilirsiniz. Taban ücretler aşağıdaki gibi olmakla birlikte veterinerlere göre değişebilmektedir.

  • TEK KÖKLÜ DİŞ ÇEKİMİ = 150 TL
  • İKİ KÖKLÜ DİŞ ÇEKİMİ = 160 TL
  • ÜÇ / DÖRT KÖKLÜ DİŞ ÇEKİMİ = 180 TL
  • CERRAHİ DİŞ ÇEKİMİ = 650 TL
  • KÖK ÇEKİMİ (Kırık diş) = 650 TL
  • ÇIKMAMIŞ DİŞ ÇEKİMİ = 650 TL
  • DÜŞMEMİŞ SÜT DİŞLERİNİN ÇEKİMİ = 200 TL

Kedi röntgen fiyatı
Kedi kırık ameliyatı ücreti
Kedi tırnak kesimi kaç TL?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir