Kedi Kırık Ameliyatı Ücreti

Kedi Kırık Ameliyatı Ücreti

Kedi kırık ameliyatı ücreti de bir diğer değinmek istediğimiz husustur. Kediler özellikle yavruluk ve ergenlik dönemlerinde çok hareketlidir. Bunun sonucu da hiç olmamasını dilediğimiz tehlikeler ortaya çıkabilmektedir. Özellikle dışarı çıkan kedilerde bu ihtimal daha da artmaktadır. Ne yazık ki yüksekten düşme, araba çarpması ya da diğer canlılarla kavga etmesi gibi durumlar yaşanabilir. Bu olayların dozuna bağlı olarak da kemiklerde kırıklar oluşabilir. Eğer bundan şüpheleniyorsanız hiç ama hiç zaman kaybetmeden veterinere götürmeniz şarttır. Hızlı müdahale bu tarz kırıklarda çok önemlidir. Öncesinde de kedi kırık ameliyatı ücreti hakkında bu yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kedi kırık ameliyatı ücreti 2022
Kedi kırık ameliyatı ücreti 2022

Kedilerde en çok görülen kırık vakaları bacak,kalça ve ayaklarda oluşmaktadır. Kediniz aksayarak yürüyor ya da topallıyorsa aklınıza ilk olarak bu ihtimal gelmelidir. Benim de başıma geldiği için biliyorum. Sarman kedim Pati bir gün bu halde eve geldi. Bacağına dokunmak istediğimde büyük tepkiyle karşılaştım. Çabuk ve dikkatli bir şekilde kutusuna koyup veterinerin yolunu tuttum. Çekilen röntgen sonucunda durum pek de iç açıcı değildi. Veteriner hekim hemen kırık ameliyatı olması gerektiğini söyledi. Çünkü kemik birkaç yerinden parçalanmıştı. Öncesinde kedi kırık ameliyatı ücreti hakkında bana bilgi verdi. Hemen onayladım ve operasyon başlatıldı. Yaklaşık 2 ay içinde kedimin bacağı eski haline döndü. Bu durum benim için gerçekten de çok sevindiriciydi.

Kedilerde kırık ameliyatı fiyatları 2022
Kedilerde kırık ameliyatı fiyatları 2022

Son dönemlerde veteriner sayısında epey bir artış gözlenmektedir. Bu da evcil hayvan sahiplenme oranındaki artışla paraleldir. Özel işletmeler olduğu için de fiyat politikalarında farklılıklar ortaya çıkmaktadır. Dolayısıyla birbirine yakın ücretler olsa da kullanılan malzemeler ve veterinerin uzmanlığına göre değişiklikler olmaktadır. Burada sizlere ileteceğim kedi kırık ameliyatı ücreti tahmini ve ortalaması alınmış verilerden oluşmaktadır. Bu sebeple en doğru bilgiyi işletmeyi arayarak edinebilirsiniz. 2022 yılıyla birlikte tarifelerde güncellemeler yapılmıştır. Taban olarak belirlenen rakamlarda doğal olarak yükselmeler meydana gelmektedir. Kullanılan sarf malzemelerinin ithal olması da bunda en büyük etkenlerden birisidir.

Kedi kırık bacak ameliyatı ücreti
Kedi kırık bacak ameliyatı ücreti
  • Kırık ameliyatı ücreti = 1500 TL ve 3500 TL arası değişmektedir.

Kedi Kırık Bacak ve Kalça Kırığı Ameliyatı Ücreti

Kedi kırık bacak ameliyatı ücreti de öğrenilmek istenen konulardandır. Bacak veya kalça kırığı çok önemsenmesi gereken durumlardır. Çünkü kedi hareket ettikçe kırığın derinliği de artabilir. Bundan ötürü çeşitli materyaller ile bir alan oluşturulmalıdır. Kedinizin hareket kabiliyetini kısıtlamak ilk yapılacak iş olmalıdır. Sonrasında fırsat bulunan ilk anda da veterinere götürülmelidir. Fakat öncesinde ameliyat ücretleri için araştırma yapma ihtiyacı duyabilirsiniz. Burada sizler için ortalama ücretleri paylaşıyor olacağız. Ekonominizi buna göre düzenleyerek hemen tedavi işlemlerini başlatabilirsiniz.

  • Kırık bacak ameliyatı ücreti = 1500 TL ile 5000 TL arasındadır. Kırığın durumuna göre belirlenmektedir.
  • Kalça kırığı ameliyatı ücreti = 1500 TL ile 5000 TL aralığındadır.

Kedi röntgen fiyatı
Kedi traş fiyatları
Kedi tırnak kesimi kaç TL?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir