Köpek Kan Tahlili Fiyatı

Köpek kan tahlili fiyatı gündeme gelen bir konudur. Kan tahlili vücuttaki işleyişle ilgili en önemli ipuçlarını veren işlemdir. Fark etmediğimiz ama ters giden durumların çoğu kan tahlili ile anlaşılmaktadır. Sonuca göre hangi değerlerde yükselme veya düşüş varsa yorumlanır ve tedaviye o şekilde devam edilir. İnsanlarında can dostlarımızın da herhangi bir şikayeti olmasa bile düzenli bir periyotta kan vermesi olası durumları engeller.

Köpek kan tahlili fiyatı
Kan tahlili yaptıran bir köpek

Kendi sağlığımıza ne kadar dikkat ediyorsak evde bizimle yaşayan köpek dostumuzun da sağlık durumuna bir hayli özen gösteririz. Bundan dolayı köpek kan tahlili fiyatı için bilgi sahibi olmanızda fayda bulunmaktadır. Sevgi ile beslediğimiz köpekler sahiplerine son derece sadık ve çok sevecen canlılardır. Onlarla beraber uzunca sağlıklı bir şekilde ömür geçirmek tek isteğimizdir. Fakat insanlarda olduğu gibi onlarda da çeşitli hastalıklar, vitamin eksiklikleri, kansızlıklar meydana gelebilmektedir.

Köpek kan tahlili fiyatı
Kan tahliline gelmiş bir köpek

Tedavi edilebilmesi için ilk adım dostunuzu veterinere götürüp kan verdirmektir. Fakat öncesinde kan tahlili fiyatı hakkında fikir sahibi olmak sizi avantajlı yapar. Kan alma canının neredeyse hiç ama hiç acımayacağı bir işlem olsa da köpeğiniz yüksek bir ihtimalle huysuzlanacaktır. Neyse ki uzun süren bir işlem değildir. Fakat işlemi gerçekleştiren kişinin alanında uzman olması gerekmektedir. Damarı kolayca bulabilmek köpek kan alma için bir hayli önemlidir.  Ne kadar çabuk olursa huysuzlanma süresi o kadar kısalacak ve sizde daha az stres yaşamış olacaksınız.

Köpeklerde Kan Nasıl Alınır?

Köpeklerde kan nasıl alınır? akla ilk gelen sorulardandır. Ön ayaklardan kan alınır, distalden başlayarak (patinin yanından) ve geniş bir iğne ile proksimalde (patiden uzağa) çalışarak kan alınır. Hemostaz sağlamak için örnekleme bölgesine yaklaşık 30 saniye steril gazlı bez ile basınç uygulanarak kan akışı durdurulur.

Aileden bir birey olan bu canlar adına aklınıza takılan tüm fiyatları sitemizden bulabilirsiniz. Ekibimiz her zaman en güncel fiyat listesini sitemizde paylaşıyor olacak. Sizlerin sormak istediği bir şey olursa yorum kısmından iletebilirsiniz.

Köpek kan alma ücreti 2023 fiyatı; Ortalama olarak 120 TL civarındadır.

Köpek diş çekimi fiyatları
Köpek çip taktırma fiyatı 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir