Bim Yağ Çözücü Fiyatı

Bim Yağ Çözücü Fiyatı

Bim yağ çözücü fiyatı en çok aranılan temizlik maddelerinden birisidir. Yağ çözücü genellikle mutfaktaki yağ birikintilerinin temizliğinde kullanılan bir üründür. Ocakların fırınların, ızgaraların günlük olarak temizliğinde sıkça kullanılır. Yağ çözücülerle tencere ve tava gibi mutfak araç gereçleri de temizlenebilmektedir. Mutfak her gün yağlı yemeklerin pişirildiği yerdir. Bu sebeple de mutfakta ki her yüzey yağ tutar. Yardımcı bir madde olmadan temizlemek oldukça zordur. Kimyasal olmadan bu yağlar ne yazık ki çıkmaz.

Bim yağ çözücü fiyatı
Yağ çözücü ile temizlenen bir fırın

Oldukça pratik ve basit bir çözüm olan yağ çözücü sprey Bim‘de Güldal markasında satılmaktadır. Bim temizlik malzemelerinde genel olarak kendisine ait olan bu markayı kullanır. Kaliteli ve performansı yüksek malzemeler üretmektedir. Temizlik yardımcısı olan bu ürünlerin fiyatı biraz maliyetlidir. Fakat Bim sayesinde gayet uyguna satın alabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki fiyatları piyasaya göre çok daha uygundur.

Bim yağ çözücü 2022 fiyatı son dönemlerde daha sık araştırılmaktadır. Çünkü baharın gelmesiyle birlikte evlerde derin bir temizliğe girişilmiştir. Zaten her evde bulunması gereken bu ürünü kampanya dönemlerinde stoklaya bilirsiniz. Fakat öncesinde sitemizden Bim yağ çözücü fiyatı hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Bim’de satılan yağ çözücü sprey en ağır kirleri bile çok güç gerektirmeden anında temizler.

Bim yağ çözücü sprey fiyatı
Yağ çözücü sprey şişeleri

Güldal yağ çözücü fiyatı rakiplerine göre her zaman bütçeye dost olacaktır. Çünkü Bim pek çok maliyetten tasarruf eder ve bunu etikete yansıtır. Etiketlerin en güncel halini her daim internetten Bim yağ çözücü fiyatı şeklinde aratarak sitemizden ulaşabilirsiniz. Fakat yağ çözücüyü kullanırken çok dikkatli olmalısınız. Solumamalı cildinize, gözünüze temas ettirmemelisiniz. Ve hatta mutlaka çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayınız. Bu ağır bir kimyasal olduğu için ciddi zararlar verebilir. Bu ürün nasıl kullanılır diye bahsedecek olursak; kullanmak istediğiniz yüzeye sıkın 2 dakika kadar bekleyip bol su ile temizleyip kurulayın.

Bim yağ çözücü sprey fiyatı ne kadar?

Bim yağ çözücü sprey fiyatı ne kadar? konusuna gelecek olursak; öncelikle söylemeliyiz ki ekibimiz sizi her zaman doğru fiyata ulaştırabilmek için sıkı bir şekilde çalışmaktadır. Söylemek istediğiniz bir şey olduğunda yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz.

Güldal yağ çözücü sprey 750 ml; 10,90 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim temizlik bezi fiyatı
Bim çamaşır suyu fiyatı 2022

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir