Bim Sarımsak Fiyatı

Bim Sarımsak Fiyatı

Bim sarımsak fiyatı da sıkça sorgulanan konulardan birisidir. Her türlü yemekte kullanılan bu malzeme uygun fiyatlı bir şekilde Bim’den alınabilmektedir. Farklı lezzetleri seven kişiler internet üzerinden birçok tarife göz atmaktadır. Bunların birçoğunda ise temel olarak sarımsak ve soğan istenmektedir. Dolayısıyla nerede daha ucuz şeklinde araştırmalar yapılmaktadır. Bana göre Bim sarımsakları hem hesaplı hem de kalitelidir. Kabuğunun soyulması oldukça kolaydır. Tadı da gerçekten iyidir.

Bim sarımsak fiyatı
Bim sarımsak fiyatı

Salçalı ve sulu yemeklere sarımsak çok yakışmaktadır. Harika bir aroma katmasıyla bilinir. Bunun yanı sıra çiğ olarak da tüketimi yaygındır. Tadının yanı sıra sağlığa olan faydası da azımsanmayacak kadar çoktur. Bim’den alacağınız sarımsak vücudunuza pek çok olumlu katkı sağlamaktadır. Örneğin doğal antibiyotik şeklinde adını duyurmuştur. Bunun da nedeni soğuk algınlığı, nezle ve grip gibi kış hastalıklarına iyi gelmesidir. Adeta bir koruma kalkanı oluşturmaktadır. Tüm bunların yanında Bim sarımsak fiyatı da hala alınabilecek seviyede kalmaktadır.

Bim sarımsak fiyatı
Bim sarımsak fiyatı

Son zamanlarda sarımsak kürü de sürekli konuşulur hale gelmiştir. Tansiyon ve kalp rahatsızlığına iyi geldiği düşünülmektedir. Yapmak ise çok basittir. Bim’e giderek gereken tüm gıdaları alabiliyorsunuz. Sepetinize eklemeniz gereken iki şey vardır; limon ve sarımsak. 2 litre limonu sıkarak suyunu çıkarın. 40 diş sarımsağı soyduktan sonra iyice ezin. Sonrasında cam kavanoza koyduğumuz suyun içine ekleyin. Kapağını kapatarak karanlık bir yerde 1 ay kadar saklayın. Kahvaltı öncesi yarım çay bardağı içebilirsiniz. Fazla tüketmemeye özen gösterin. Tüm bunları yapmadan önce ise Bim sarımsak fiyatı için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  • Bim 1 kg sarımsak fiyatı = 35 TL

Bim Sarımsak Turşusu Fiyatı

Bim sarımsak turşusu fiyatı da sizlerden gelen sorular arasındaydı. Her zaman olmasa da aktüel kampanyalarla getirilebilen bir besin çeşididir. Sarımsağın en sevdiğim hallerinden birisi turşusu olmaktadır. Yemeklerin yanında çıtır çıtır lezzetiyle mükemmel uyum sağlamaktadır.

Bim sarımsak turşusu fiyatı
Bim sarımsak turşusu fiyatı

Yemeye doyamayacağınız bu lezzeti de Bim marketlerden satın alabiliyorsunuz. Hesaplı fiyatı sayesinde de bütçenizi aşmamış olursunuz. Katalog ya da afişlerden sarımsak turşusunun gelip gelmediğine bakabilirsiniz. Bazı dönemlerde farklı markalarla raflarda yerini alabilmektedir.

  • Berrak sarımsak turşusu fiyatı = 38,75 TL

Bim turşu fiyatları
Bim salça fiyatı
Bim Közlenmiş Biber Fiyatı
Bim kıyma fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir