Bim Burun Bandı Fiyatı

Bim Burun Bandı Fiyatı

Bim Burun Bandı Fiyatı bakımlı olmayı seven kişilerce araştırılan bir konudur. Burun bantlarının temel amacı siyah noktaları temizlemektir. Siyah noktalar, cildin aşırı yağ üretmesiyle kendini gösterir. Cilt üzerinde biriken kir ile birleşen yağ, üst tabakada daha görünür hale gelen kirler fazla güneş ışınlarına maruz kaldığında artabilir. Bu durumda çaresiz kalanların imdadına siyah nokta bantları yetişmektedir. Siyah nokta temizlemenin günümüzde onlarca yöntemi bulunmaktadır. Güzellik merkezlerinde, kuaförde ya da evde farklı maskelerle temizlenebilmektedir. Ama öyle bir ürün vardır ki uygulaması ve sonuç alınması gayet kısa sürmektedir. Bu ürün pratikliği ile ön plana çıkar. Ve istenilen sonucu da gayet iyi vermektedir. Bim kozmetik ürünler kategorisinde olabildiğince temel ürünlerin hepsini satmaktadır.

Bim burun bandı fiyatı
Burun bandından sonra yüz temizliği

Başka bir yere gitmeye gerek kalmadan gıdadan kozmetiğe her ihtiyacınızı tek bir marketten çok uygun fiyatlar ile yapmak birçok avantaj sağlamaktadır. Bim market Rituel De Beaute markası ile burun bandı satışını yapmaktadır. Bu marka aloe vera katkısı ile cildinize zarar vermeden ve yumuşaklık katarak işlevini sağlar. Cildimizde zaman zaman stres, düzensiz beslenme vb. gibi sebeplerden ötürü sivilce, siyah nokta gibi kusurlar çıkabilmektedir. İşte bu noktalardan anında kurtulmak için Bim burun bandı fiyatı hakkında bilgi alarak satın almaya gitmelisiniz. Çünkü böylesine avantajlı bir üründen elinizin altında sürekli bulunması gerekmektedir.

Bim burun bandı fiyatı
Burun bandındaki aloe veranın görüntüsü

Siyah noktalardan büyük güzellik merkezlerine giderek de kurtulabilirsiniz. Ancak oradaki işlemlerde kalıcı bir sonuç vermemektedir. Ve buna rağmen yüksek miktarda ücretler ödemeniz gerekir. Ama neredeyse onda biri fiyatına bu ürünü satın alarak kolayca çözüme kavuşabilirsiniz. İlk tercihiniz olması gereken Bim mağazalarında kasaya yakın kısımdaki raflarda dilediğiniz an siyah nokta bandını bulabilirsiniz. Fakat öncesinde Bim burun bandı fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak bütçenizi daha kolay ayarlamanızı sağlar.

Bim Burun Bandı Nasıl Kullanılır?

Bim burun bandı nasıl kullanılır? diye merak edilmektedir. Burnunuzu yıkayıp kurulayınız. İyice yapışması için hafifçe bastırınız. Şekil, en iyi sonucu almak için burun bandının nasıl yerleştirilmesi gerektiğini göstermektedir.  Bandı şekilde gösterildiği gibi burnunuzun üzerine yapıştırınız. Kullandıktan sonra bandı yavaşça çıkarınız.

Bim Burun Bandı İçinde Kaç Tane Var?

Bim burun bandı içinde kaç tane var? konusuna gelecek olursak. Rituel De Beaute marka bu ürünün içerisinde 6 adet bant bulunmaktadır.

Bim Burun Bandı Kaç Dakika Bekletilir?

Bim Burun Bandı Kaç Dakika Bekletilir? Bu bantları burnunuzda 15 dakika kadar bekletmeniz yeterli olacaktır. Çok uzun tutarak iyice kurutmak ise siyah noktaların yerinden çıkmamasına neden olacaktır.

Bim Burun Bandı Kaç Günde Bir Kullanılır?

Bim Burun Bandı Kaç Günde Bir Kullanılır? Rituel De Beaute siyah nokta ve kir temizleyici burun bandı haftada 1-2 kere kullanılabilir.

Bim Burun Bandı Yorum

Bim Burun Bandı Yorum konusu genelde ilk kez deneyecek kişiler tarafından merak edilmektedir. Çünkü ilk kez kullanacak olmanın tedirginliğini insanlar deneyimlemiş kişilerin yorumları ile hafifletir. Bizlerde sizler için araştırma yaptık ve bu ürünü kullananların epeyce memnun olduklarını gördük.

Rituel De Beaute Burun Bandı 6’lı fiyatı; 13,90 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim şampuan fiyatları 2022
Bim BB Krem Fiyatı 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir