Bim Nutella Fiyatı

Bim Nutella Fiyatı

Bim Nutella Fiyatı çikolata severler tarafından en çok araştırması yapılan konulardan birisidir. Nutella, sürülebilir çikolata kategorisinde en fazla adı duyulan markadır. Bu muhteşem lezzeti sevmeyen insan çok azdır. Çikolatalı kremaların temel öğünü kahvaltı olarak bilinse de Nutella’yı günün istediğiniz her saatinde kaşık kaşık tüketebilirsiniz. Özellikle de gece gelen tatlı krizlerine basit ve süper bir çözümdür. Fındık, süt ve çikolatanın muhteşem uyumu yedikten sonra mutluluk hormonunu yüksek oranda salgılatır. Fiyat olarak diğer türlerine göre biraz yüksek kalmaktadır ama inanın bu lezzete değer. Bim de Nutella var mı? diye çok merak edilmektedir. Evet bulunmaktadır. Ve Bim market rakiplerine göre her zaman ki gibi daha da uyguna satışını yapmaktadır. Bu sebeple Nutella almak içinde ilk tercihiniz Bim olmalıdır.

Bim Nutella fiyatı
Nutella sürülmüş ekmek

Nutella’yı artık birçok tarif içerisinde görebilirsiniz. Özelliklede waffle dediğimiz herkes tarafından çok sevilen bu tatlıya çok iyi bir lezzet katmaktadır. Üzerine birde çilek, muz gibi meyveler eklenince tam bir lezzet şöleni olmaktadır. Bu ürünün etiketi bilgisine Bim Nutella fiyatı diye aratarak sitemizden ulaşabilirsiniz.  Dünyaca ün yapmış olan bu marka fındıklarını ise genelde bizim ülkemizden satın almaktadır. Bu çikolatanın cam kavanozda satışı yapılmaktadır. İçindeki bittiği zaman kavanozunu da mutfağınızda kullanabilirsiniz.

Çikolatanın verdiği haz ve mutluluk tartışılmaz bir konudur. Çocuklarında çok sevdiği bu ürünü almadan önce Bim Nutella fiyatı hakkında bilgi alarak daha avantajlı olursunuz. Bu markette zaman zaman kampanya dönemleri olmaktadır. Çoğu ürünü dönemsel olarak indirime sokmaktadır. Nutella indirimini de sitesini ya da market broşürlerini takip ederek öğrenebilirsiniz. Gelen zamlarla birlikte Bim Nutella 2022 daha da merak haline gelmiştir. İçiniz rahat olsun Bim sayesinde hala uyguna mal edebilirsiniz. Nutella içindekiler de merak edilmektedir. İçinde Şeker, bitkisel yağ (palm), fındık (%13), yağsız süt tozu (%8,7), yağı azaltılmış kakao tozu (%7,4), emülgatör: lesitinler (soya), aroma verici(vanilin).

Bim Nutella fiyatı
Kavanozda Nutella görüntüsü

Kalori değeri ise şöyledir; Nutellanın 100 gramında 539 kalori bulunmaktadır. 1 kavanozu (400 gr) 2156 kalori, 1 tatlı kaşığı (5 gr) 27 kaloridir. 100 gramı 57.5 gram karbonhidrat, 6.3 gram protein, 30.9 gram yağ, 3 gram lif içermektedir.

Bim Nutella 400 Gram Fiyatı

Bim Nutella 400 Gram Fiyatı bu ürün genellikle iki gramajda satışa sunulmaktadır. Dilediğiniz gibi tercihinizi yapabilirsiniz. Az kişi yaşıyor iseniz ya da sadece hafta sonu kahvaltı yapabiliyorsanız bu boyu seçebilirsiniz. Bim Nutella güncel fiyat için en doğru yerdesiniz.

Bim Nutella 400 gram fiyatı; 23,50 TL

Bim Nutella 630 Gram Fiyatı

Bim Nutella 630 Gram Fiyatı konusunda da büyük boyundan bahsedeceğiz. Bu boyu da daha kalabalık aileler her gün kahvaltı yapabilen kişiler daha çok satın almaktadırlar. Tabii bu farklı etkenlerle değişebilmektedir.

Bim Nutella 630 Gram Fiyatı; 38,50 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir