Bim Cevizli Sucuk Fiyatı

Bim Cevizli Sucuk Fiyatı

Bim cevizli sucuk fiyatı sevilen atıştırmalık araştırmalarından birisidir. Cevizli sucuk nedir bilmeyen neredeyse hiç yoktur. Ülkemizde hemen hemen her bölgede yapılan ve sevilen atıştırmalıklar arasında yer alan önemli bir tatlıdır. Elastik bir yapıda ve içi ceviz dolguludur. Genellikle doğu bölgelerinde yapılır. ülkemizde en çok Kahramanmaraş, Gümüşhane, Artvin, Elazığ ve çevre İllerinde yapılmaktadır. Cevizlerin ipe dizilmesi ve ardından üzümden ya da duttan elde edilen yoğun kıvamdaki pekmeze bandırıp çıkartılarak kurutulması ile elde edilmektedir. Şekli itibariyle sucuğa benzediği için bu ismi almıştır.

Bim cevizli sucuk fiyatı
Cevizli sucuk görüntüsü

Lezzetli olduğu kadar sağlıklı bir gıdadır. Diyette ara öğünlerde de tüketilebilir. Yöresel bir üründür fakat artık her yerde bulunabilmektedir. Bim’de keyifçe marka cevizli sucuk satılmaktadır. Küçük paketlerde tüketime direk hazır şekilde raflarda yerini almaktadır. Gramajı bilerek az tutulmuştur. Sebebi molalarda ya da ara öğünlerde tek seferde yiyip bitirmektir. Diğer türlü kalanını saklamak için uğraşmak gerekir. Bim Bu ürünü her zaman son derece taze olarak satışa sunmaktadır. Vakumlu ambalajı sayesinde hava almaz ve daha uzun süre dayanır. Yazımızın sonunda Bim cevizli sucuk fiyatı hakkında bilgi alacaksınız.

Bim cevizli sucuk fiyatı
Dilimlenmiş cevizli sucuk

Bu güzel ürünü Bim market sayesinde gayet uygun bir fiyata mal edebilirsiniz. Fakat öncesinde sitemizden Bim cevizli sucuk fiyatı ile ilgili bilgi sahibi olmalısınız. Sizlere her zaman en doğru bilgiyi vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Bim Cevizli Sucuk Kaç Gram?

Bim cevizli sucuk kaç gram? diye oldukça merak edilmektedir. Çünkü büyük paketlerde olması günlük tüketim için pek tercih edilmez. Bim’ de satılan bu atıştırmalık 100 gram olarak satışa sunulmaktadır.

Bim Cevizli Sucuk Kaç Kalori?

Bim cevizli sucuk kaç kalori?  Bu besinin 100 gramında 268 kcal kalori, ayrıca besinin 1 Porsiyon (Orta) yani 107 gramlık miktarında Cevizli Sucuk 287 kalori bulunmaktadır.

Bim Cevizli Sucuk Ne Kadar?

Bim cevizli sucuk ne kadar? konumuza gelecek olursak. Günlük olarak market ziyaretleri gerçekleştirip en güncel fiyatlara sizleri her zaman ulaştırmaya devam edeceğiz. Yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Bim cevizli sucuk 100 gram fiyatı; 5,00 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim ceviz fiyatı
Bim kuru incir fiyatı 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir