Bim Peripella Fiyatı

Kahvaltı denildiğinde akla birçok seçenek gelmektedir. En vazgeçilmezlerden birisi de sürmelik gıdalar olmaktadır. Bu nedenle yazımızda Bim Peripella fiyatı hakkında detayları paylaşmaktayız. Günümüzde çok sayıda firma tarafından farklı çeşitlerde kahvaltılık mamuller üretilmektedir. Yaygın olarak bulunabilen kakaolu fındık kreması ise çokça sevilen lezzetlerden birisi olmaya devam etmektedir. Bim marketlerde de her damak zevkine hitap edebilecek şekilde raflarda yerini almaktadır. Dolayısıyla bu tarz ürünlerin 2023 yılına ait güncel bilgilerine ulaşmak her geçen gün daha önemli hale gelmektedir. Özellikle kampanya dönemlerinin takip edilmesi ve Peripella için indirim yakalanırsa satın alınması çok büyük avantaj sağlayacaktır.

Bim Peripella fiyatı 2022
Bim Peripella fiyatı 2023

Herkesin bildiği üzere Bim marketler tamamen kendisine özgü markaları tüketiciye sunmaktadır. Bunu yaparken de pek çok üretici firmayla anlaşma yapmakta ve maliyetlerini düşürebilmektedir. Çünkü tamamen sıfırdan bir gıda işletmesi kurması pek çok ek masrafı da beraberinde getirecektir. Yazımıza konu olan Peripella markası da bu şekilde müşterilerine ulaştırılmaktadır. Yaptığımız testlere göre oldukça başarılı ve ekmeğe sürülmesi kolay bir krema ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Ek olarak Bim Peripella fiyatı sayesinde bizce gayet ekonomik bir alışveriş yapmış olduk. bunu yaparken de siz değerli okuyucularımız için gerekli bilgileri not aldık. Bu yazımızda 2023 senesi için tüm ayrıntıları bulabileceksiniz. Herhangi bir etiket değişikliği olursa en kısa sürede güncelleme yapılacaktır.

Bim Peripella fındık kreması fiyatı
Bim Peripella fındık kreması fiyatı

Bim’de satılan Peripella birçok çeşide sahiptir. Fındık ezmesi ya da kreması şeklinde alternatifler mevcuttur. Tamamen damak tadına göre satın alım yapılabilmektedir. Çoğunlukla kahvaltıda ekmek üstünde tercih edilir. Bunun yanı sıra birçok tatlı çeşidinde de Peripella kullanmak mümkündür. Örneğin evde waffle keyfi yapılmak istendiğinde ana malzemelerden birisi kakaolu fındık kreması olacaktır. Ancak maliyetlerin bir miktar yüksek olması gözünüzü korkutabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için Bim Peripella fiyatı konusuna göz atmanız yeterlidir. Bütçenize uygun olup olmadığına karar verebilir ve bu şekilde marketin yolunu tutabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz farklı firmalardaki fındık ezmeleriyle kıyaslamaya giderek daha ucuz olanı satın alabilirsiniz.

  • Peripella fındık ezmesi fiyatı = 18,90 TL
  • Peripella fındık kreması fiyatı = 24,90 TL

Bim Nutella Fiyatı
Bim kahvaltılık sos fiyatı
Bim bal fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir