Bim Kıbrıs Tatlısı Fiyatı

Bim Kıbrıs Tatlısı Fiyatı

Bim Kıbrıs tatlısı fiyatı 2022 yılında da merak unsuru olmaktadır. Canı tatlı isteyen kişilerin duraklarından birisi de Bim olmaktadır. Pek çok hazır paketli gıdalarla kolaylık sağlamaktadır. Evde sıfırdan Kıbrıs tatlısı yapmak oldukça zahmetlidir. Ayrıca kalem kalem hesaplama yapıldığında maliyeti de artmaktadır. Bundan dolayı benim tercihim Bim markette satılan versiyonundan yana oluyor. Ekstra bir işlem yapmaya gerek kalmıyor çünkü direkt olarak poşeti yırtılarak afiyetle yeniliyor.

Bim Kıbrıs tatlısı fiyatı
Bim Kıbrıs tatlısı fiyatı

Osmanoğlu markası Bim adına çok sayıda ürün imal etmektedir. Her zaman kullandıkları kaliteli malzemelerle bilinmektedir. Son derece leziz bu gıdalar uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Bahse konu olan Kıbrıs tatlısı için de bu durum geçerlidir. Kreması ve şeker oranı gerçekten iyi bir şekilde ayarlanmış. Zaten internet ortamındaki yorumlar da bunun göstergesidir. Alıp denediğimde damağımda muhteşem bir tat bıraktığını söyleyebilirim. Benim için en önemli olan konu Bim Kıbrıs tatlısı fiyatı oluyor. Gayet hesaplı bir alışveriş ile sepetime ekleyebiliyorum.

Bim Kıbrıs tatlısı fiyatı
Bim Kıbrıs tatlısı fiyatı 2022

Tatlı yiyeceğim zaman genelde hafif olanları tercih ederim. Çünkü midem bu konuda biraz hassastır. Bim’in sunduğu Kıbrıs tatlısı kesinlikle bu kriteri karşılamaktadır. İçindekiler kısmına bakarsak çoğunlukla şeker, yumurta, Hindistan cevizi ve kabartma tozu bulunur. Krema kısmı içinse süt, nişasta ve krem şanti benzeri malzemeler barındırmaktadır. Bu sebeple ortaya muhteşem bir tatlı çıkmaktadır. Bütün saydıklarımdan siz de faydalanmak isterseniz Bim Kıbrıs tatlısı fiyatı konusunu inceleyebilirsiniz. En güncel market etiket bilgilerini sizlere aktarmayı sürdüreceğim.

  • Osmanoğlu Kıbrıs tatlısı fiyatı 2022 yılında 7,5 TL olarak belirlenmiştir.

Bim Kıbrıs tatlısı kalori

Bim Kıbrıs tatlısı kalori miktarı da öğrenilmek istenen bilgilerdendir. Özellikle sağlıklı beslenen kişiler için gerekli bir veri olmaktadır. Kilo kontrolü için yediğimiz gıdaların değerlerini bilmek çok elzemdir. Bim’in sattığı bu tatlı toplam 327 kalori bulundurmaktadır. Bu 100 gram için geçerli olan orandır.

Bim Kıbrıs Tatlısı Kaç Gram?

Bim Kıbrıs tatlısı toplamda 190 gram olarak satışa sunuluyor. Oldukça büyük bir dilim olarak reyonlarda yerini almıştır. Doyurucu özelliğiyle de gönüllere taht kurmaktadır.

Bim kadife tatlısı fiyatı
Bim kemalpaşa tatlısı fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir