Bim Dondurulmuş Frambuaz Fiyatı

Bim Dondurulmuş Frambuaz Fiyatı

Bim dondurulmuş frambuaz fiyatı çokça merak edilen detaylardan birisidir. Birçok tatlıda kullanılabildiği gibi tek başına da yenilebilmektedir. Frambuazın taze halini bulmak her zaman kolay olmamaktadır. Belirli aylarda hasat edildiği için daha çok dondurulmuş hali tercih sebebi olmaktadır. Bim marketlerin donuk ürünler dolabında da frambuaz bulabilmek mümkündür. Hem de fiyatı oldukça uygun kalmaktadır. 2022 senesine ait bütün etiket bilgilerini araştırmaya devam ediyorum. Doğru ve güncel fiyatlar için gulnukfiyat.com web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Bim dondurulmuş frambuaz fiyatı
Bir kap dolusu Bim dondurulmuş frambuaz.

Frambuaz ile yapılabilecek tarifler neredeyse sınırsızdır. Benim en çok sevdiğim versiyonunu paylaşmak istiyorum. Harika bir turta yapmak istiyorsanız Bim mağazasına uğramanız yeterlidir. İhtiyacınız olacak malzemeler şunlardır; şeker, un, pudra şekeri, yumurta, margarin, yoğurt ve Bim dondurulmuş frambuaz. Öncelikle diğer tüm malzemeleri karıştırarak hamur haline getirelim. Elimizle bunları açalım. Donuk frambuazları çözdürerek şekerle karıştıralım. Sonrasında hamur parçalarının üzerine yerleştirelim. Fırına vererek ideal ısıda pişmesini sağlayalım. Tüm bunları uygularken Bim dondurulmuş frambuaz fiyatı da cebinizden fazla para çıkmamasını sağlamış olacaktır.

Bim dondurulmuş frambuaz fiyatı
Donuk frambuaz ile yapılmış harika bir tatlı.

Bim marketlerin haftanın bazı günlerinde uyguladığı aktüel kampanyalar vardır. Özellikle salı ve cuma günleri birçok farklı firmaya ait ürünler gelmektedir. Frambuaz da bunlardan birisidir. En çok gelen iki marka ise Superfresh ve Feast olmaktadır. İkisinin de son derece kaliteli olduğunu söyleyebilirim. Fakat yaşanan zamlardan sonra biraz pahalı kalmaya başlamıştır. Geçen sene daha rahat alabilirken artık sadece tatlı yapacağım zaman tercih edebiliyorum. 2022 yılına ait Bim dondurulmuş frambuaz fiyatı için güncelleme gelirse burada düzenleyeceğim. Siz de daha önce kullandıysanız yorum kısmından iletmeyi unutmayın.

  • Superfresh Frambuaz 350 G fiyatı = 140 TL
  • Feast Frambuaz 350 G fiyatı = 112 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir