Bim Helva Fiyatı

Helva birçok kişi tarafından severek tüketilmektedir. Bundan dolayı Bim helva fiyatı detayları merak edilmektedir. Bu yazımda size en güncel helva fiyatı bilgilerini aktaracağım. Helva günün her öğününde tercih edilebilen bir tatlı çeşididir. Hafif bir lezzete sahip olduğu için insanın içini baymaz. Adeta yedikçe yiyesiniz gelir. Bim marketlerde de birçok marka çeşide ait helva bulunabilmektedir. Bunların fiyatı genele göre gayet uygundur. Tabi bu benim düşüncem. Fiyatlar ya da kaliteyle ilgili fikirlerinizi yorum bölümünden aktarabilirsiniz.

Bim Helva Fiyatı 2022
Fıstıklı helva.

Bir helvanın güzel olması için birkaç önemli husus vardır. Kesinlikle taze olmalıdır. Bayat olanları sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Ayrıca yumuşak olması da önemlidir. Keserken ya da yerken sert olması pek hoş karşılanmayacaktır. Bana göre Bim tüm bunları sağlamaktadır. Ayrıca dönemsel olarak yaptığı kampanyalarla helva fiyatı daha ucuza gelebilmektedir. Aktüel afişlerini takip etmenizi tavsiye ediyorum. Bu sayede alışveriş bütçesine ayırdığınız para oldukça hafifleyecektir. Bu arada unutmadan Bim çekme helva ve kürek helva da satmaktadır. Bunlar da son derece başarılıdır.

Bim Helva Fiyatı 2022
Farklı bir helva türü.

Helva türlerine göz atıldığında oldukça geniş bir yelpazede olduğu görülmektedir. Cevizli, fıstıklı, bademli, tahinli ve kakaolu en çok bilinenlerdir. Dilerseniz her çeşidini Bim’den satın alarak deneyebilirsiniz. Sizin için en doğrusuna bu şekilde karar verebilirsiniz. Benim favorim olan fıstıklı helva gerçekten başarılıdır. Haftada mutlaka 2-3 kez tüketmekteyim. Hem fıstıklarının bolluğu hem de fiyatı ile gerçekten beni mutlu ediyor. Siz de en yakın Bim şubesine giderek sepetinize bu ürünü ekleyebilirsiniz. Hem de Bim helva fiyatı 2023 konusu sayesinde öncesinde bilgi alabilirsiniz.

  • Bim Serel fıstıklı helva fiyatı = 20,90 TL
  • Bim Serel cevizli helva fiyatı = 20,90 TL
  • Sade/Kakaolu kürek helva fiyatı = 15,75 TL

Bim Tahin Helva Fiyatı

Bim tahin helva fiyatı da bir diğer değineceğim konu olacak. Helvanın ana malzemesi genel olarak tahin olmaktadır. Damak çatlatan bu lezzet yine Bim’de satılmaktadır. Marka adı Serel olarak geçmektedir. Bu markaya ait çok sayıda çeşit vardır. Birçok kişinin favorisi olan tahin helva da buna dahildir. Serel, tamamıyla Bim’e özel üretim yapmaktadır.

Bim helva fiyatı 2022
Dilimlenmiş tahin helva.

Susamlar makinalarda dövülerek tahin haline getirilir. Sonra bazı formüller sayesinde eşsiz helvalar ortaya çıkarılmaktadır. Son aşamada korunaklı bir şekilde paketlenmektedir. Bim’in nakliye sağlayan araçlarına yüklenmektedir. Sonrasında ihtiyaç durumuna göre şubelere dağıtılmaktadır. Bu sayede de Bim tahin helva fiyatı son derece uyguna gelmektedir.

  • Bim Serel sade tahin helvası fiyatı (500 gram) = 16,50 TL

Bim Kakaolu Helva Fiyatı

Sade helva sevmeyen kişilerin imdadına Bim’in sunduğu kakaolu çeşidi yetişmektedir. Bu sebeple Bim kakaolu helva fiyatı için de araştırma yaptım. 2023 senesi içerisinde fiyatı aşırı artmayan nadir gıdalardandır. Her ne kadar zam yapılsa da bence alınabilecek seviyelerde kalmıştır. Tahin helvasının içerisine katılan kakao aromasıyla muhteşem bir sonuç ortaya çıkmıştır.

Bim helva fiyatı 2022
Harika görünen kakaolu helva.

Lezzeti ile insanları kendine çeken kakaolu helva özellikle kahvaltılara çok yakışmaktadır. Ayrıca akşam yemeklerinden sonra da Bim’den aldığım helvayla tatlı isteğini yatıştırabiliyorum. Evde yapılabilen bir lezzet olmadığı için en yakın mağazaya giderek siz de satın alabilirsiniz. Bölgesel olarak yapılan indirimleri takip etmeniz halinde Bim kakaolu helva fiyatı daha uyguna gelecektir.

  • Bim’de satılan Serel markalı kakaolu helva fiyatı 16,50 TL etiketine sahiptir.

Bim Koska Yaz Helvası Fiyatı

Bim Koska yaz helvası fiyatı incelemesi gerçekleştiriyorum. Yaz helvası benim de bayılarak yediğim türlerden. Bim marketlerde Koska markası ile müşterilere sunulmaktadır. Koska oldukça köklü geçmişi olan bir firmadır. Birçok farklı firmada mamullerini bulmak mümkündür. Fiyatı bir tık daha fazla olsa da ürettiği helvalar son derece popülerdir. Yaz helvasını diğerlerinden ayıran özelliği rengi ve bütün cevizlere sahip olmasıdır.

İçindekiler bölümüne kısaca göz atalım. “Şeker, irmik, tahin, ceviz (%10), su, glikoz şurubu, bitkisel yağ (mısır yağı), kakao tozu, aroma verici ve asitlik düzenleyici. Glikoz şurubu olması beni biraz üzdü ama yine de yemekten kendimi alamıyorum. Kilo kontrolü yapıyorsanız muhakkak ölçülü tüketmeye özen gösterin. Çünkü yaz helvası kalorisi epey bir yüksektir. Şimdi de sizlere Bim Koska yaz helvası fiyatı için detayları paylaşıyorum.

  • Bim marketlerinde bulunan Koska yaz helvası fiyatı 2023 senesinde 20,99 TL olarak belirlenmiştir.

Diğer yazılarımız aşağıdaki gibidir.

Bim kahvaltılık sos fiyatı
Bim cheesecake fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir