Bim Revani Fiyatı

İçindekiler

Bim Revani Fiyatı

Bim revani fiyatı pek çok müşterisi tarafından öğrenilmek istenmektedir. Şerbetli tatlı sevenler için Türk mutfağı birçok seçenek sunmaktadır. Revani de bunlardan birisi olmaktadır. İçerisinde genel olarak irmik ve yumurta bulunur. Herkesin çok sevdiği bu tatlıyı Bim market reyonlarında da bulabiliyorsunuz. Fiyatları son derece uygun. Hazır bir şekilde satılması nedeniyle de yapması son derece pratik. Evde sıfırdan yapmak uğraştırıcı ve maliyetli olduğundan ben de Bim revani keki tercih ediyorum. Ancak sürekli olarak satılmadığını hatırlatmak isterim. Çoğunlukla aktüel indirimlerin olduğu günlerde denk getirebilirsiniz.

Bim revani fiyatı
Bol şerbetli revani.

Revani çeşitleri genelde ikiye ayrılmaktadır. Birincisi portakallı ikincisi ise haşhaşlı olandır. En çok bilinen portakallı revani oluyor. Muhteşem bir aroma katmaktadır. Yemeye doyum olmayan bu lezzet için yine Bim mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Diğer versiyonu ise benim de favorim olan haşhaşlı revani oluyor. Birbirleriyle gerçekten mükemmel bir uyum sağladığını söyleyebilirim. Hepsi için Bim revani fiyatı konusuna göz atmanızı önermekteyim. Bu sayede aylık alışveriş bütçenizi daha iyi planlayabilirsiniz. Konu hakkında sormak istediklerinizi için yorum bırakabilirsiniz.

Bim revani fiyatı
Harika görünen revani tabağı.

Canı tatlı çeken kişiler internet üzerinden birçok tarif araştırmaktadır. Fakat birçoğu maalesef fazla vakit istemektedir. Ayrıca kalem kalem hesaplandığı zaman daha pahalıya geliyor. Ben de üşengeçliğim tuttuğunda Bim’e gidiyorum. Hazır revani kekini sepete atıp geliyorum. Su ve şeker ile şerbetini hazırlıyorum. Soğumaya bırakıp paketi açarak revaniyi bir tepsiye çıkarıyorum. Üzerine şerbeti gezdirerek iyice ıslanmasını sağlıyorum. Dolapta dinlendikten sonra afiyetle yiyorum. Dilerseniz üzerine kaymak da koyarak çeşitlendirebilirsiniz. Tüm bunlardan önce Bim revani fiyatı hakkında sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 2022 yılına ait tüm ayrıntıları paylaşmaya devam ediyoruz.

  • Bim hazır revani keki fiyatı = 12,5 TL

Bim şekerpare fiyatı
Bim kemalpaşa tatlısı fiyatı
Bim kadayıf fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir