Bim Islak Mendil Fiyatı

Bim Islak Mendil Fiyatı

Bim ıslak mendil fiyatı özellikle pandemi döneminde en çok merak edilen ürünlerden birisi olmuştur. Islak mendil, kişisel hijyen veya ev temizliği gibi temizleme amaçları için en pratik çözümlerdendir. Kullanım alanı oldukça geniştir. Mesela dışarıdan eve geldiğimizde sık temas ettiğimiz telefon, cüzdan ve benzeri gibi eşyalarımızı dezenfekte etmenin en kolay yoludur.  Ne yazık ki ortaya çıkan koronavirüs sebebi ile dezenfekte işlemi daha da önemli bir hal almıştır. Çünkü ıslak mendiller antibakteriyel özelliği sayesinde virüsleri yüksek oranda öldürür.

Bim ıslak mendil fiyatı
ıslak mendille telefon temizliği

Bim’de 3 çeşit ıslak mendil bulunmaktadır. Birincisi ıslak havlu denilen büyük paketler halinde satılan Family marka, ikincisi bebekler için özel olarak üretilen Jenny&willy, üçüncüsü ise cep boy dediğimiz genellikle birbirine yapışık 3lü paket halinde satılan Ivory markadır. Family ıslak mendil 100lüdür mendil boyutu büyük ve de oldukça kalındır. Daha çok geniş yüzeylerin temizliğinde, ayakkabı temizliğinde tercih edilebilir.

Bim ıslak mendil fiyatı
Bim bebek ıslak mendili

Jenny&willy ise bebeklerin hassas cildi için özel olarak üretilmektedir. Bebeklerin cildi yetişkin insana göre çok narindir. Bu sebeple klasik ıslak mendil alkol oranından dolayı vücudunu kızartabilir, zarar verebilir. Ve hatta pişiğe sebep olur. Ama özel üretilen bu ıslak mendilleri bebeğinize rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Oldukça yumuşaktır ve pişiğe sebep olmamaktadır. Küçük paketlerde satılan Ivory marka ise çok tercih edilmektedir. Çünkü dışarı çıkarken çantanıza ya da cebinize atabilirsiniz. Bu sayede size büyük kolaylık ve pratiklik kazandıracaktır. Dışarıda daha endişesiz vakit geçirebileceksiniz. İşte tüm bunları almaya gitmeden önce sitemizden Bim ıslak mendil fiyatı ile ilgili en güncel bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bu sene zamlar sık olduğu için Bim ıslak mendil  fiyatı 2022 merak edilmektedir. Bunun yanı sıra az önce bahsettiğimiz gibi küçük ıslak mendiller çok sevildiği için Bim cep ıslak mendil de merak edilenler arasında olmaktadır. Markete gitmeden önce Bim ıslak mendil fiyatı ile ilgili bilgiye sitemizden sahip olabilirsiniz.

Bim Islak Mendil Ne kadar?

Bim ıslak mendil ne kadar? konusuna gelecek olursak öncelikle söylemeliyim ki sitemizde her zaman en güncel fiyat  bilgisi bulunmaktadır. Sıkça market ziyaretleri gerçekleştirip sizleri daima en doğru bilgiye ulaştırmak tek amacımız. Bizlere söylemek istediğiniz bir şey olduğunda yorum kısmından ulaşabilirsiniz. Bim ıslak mendil fiyatları şöyledir;

Bim Ivory ıslak mendil; 3.50 TL

Bim Family ıslak havlu; 7.80 TL

Bim Jenny&willy ıslak mendil; 15.75 TL

Diğer konular için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz;

Bim sıvı sabun fiyatları
Bim kağıt havlu fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir