Bim Ramazan Şerbeti Fiyatı

Bim Ramazan Şerbeti Fiyatı

Bim ramazan şerbeti fiyatı özellikle oruç tutanlar tarafından merak edilen bir konudur. Ramazan şerbeti lezzeti üst seviyelerde olan ve bu aya özel üretilen sınırlı sayılarda içeceklerdir. Genel olarak şerbet; şekerli, ballı, güllü, baharatlı veya meyve aromalı ferahlatıcı içecektir. Çünkü oruç tutarken özellikle de akşama doğru susuzluk hissinin artmasıyla beraber insanlar içlerini ferahlatacak içecekler ararlar.

Bim ramazan şerbeti fiyatı
Bim ramazan şerbeti görüntüsü

Ramazan şerbeti bu konuda çok iyi bir seçenektir. Hem asitsiz olması sebebi ile mideyi gereksiz şişirmez ve de çok lezzetlidir. Eğer içmediyseniz denemenizi kesinlikle tavsiye etmekteyiz. Markete gitmeden önce bu yazımızdan Bim ramazan şerbeti fiyatı hakkında en güncel bilgiye ulaşacaksınız. Ve fiyatı diğer içecek seçeneklerine göre gayet uygundur. Şerbetlerin çok eski dönemlerden beri Türk mutfağında ayrı bir yeri bulunmaktadır.

Bim ramazan şerbeti fiyatı
Harika bir şerbet örneği

Bim’de Osmanoğlu marka ramazan şerbeti satılmaktadır. Bize göre kıvamı ve de lezzeti tam not almaktadır. Bim ramazan şerbeti kaç litre diye merak edilmektedir. Bu ürün 1000 ml’lik şişelerde satılmaktadır. Bim markete gittiğinizde bu ürünü buzdolabından soğuk soğuk alabilirsiniz. Bu şekilde tüketime direk hazırdır. Ama bunun öncesinde sitemizden Bim ramazan şerbeti fiyatı ile ilgili doğru bilgiyi öğrenebileceksiniz. Bim her zaman olduğu gibi halkın yanında olarak fiyatlarını olabildiğince düşük tutmaktadır. Dilerseniz şerbeti evde kendinizde hazırlayabilirsiniz. Fakat bu malzemeleri bir araya getirmek hem zordur hem de yapımı zahmetlidir.

Bim Ramazan Şerbeti İçindekiler Nelerdir?

Bim ramazan şerbeti içindekiler nelerdir? diye biraz araştırma yaptık. Bu muhteşem lezzetin içerisinde su, şeker, elma suyu konsantresi, siyah havuç konsantresi, asitlik düzenleyici (Sitrik asit), aroma vericiler (Vişne, Zencefil, Tarçın, Karanfil). Tadı tüketiciler tarafından çok sevilen bu içeçeğin şeker oranı yüksektir. Bu yüzden özellikle de şeker hastalarının dikkatli tüketmesi gerekmektedir. Çünkü bütün gün aç kalıp kan şekeri düştükten sonra vücuda bir anda çok fazla şeker girdiğinde bazı sorunlar çıkabilir. Bundan dolayı porsiyon miktarına dikkat ediniz.

  • Bim Ramazan şerbeti fiyatı = 5,90 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim hurma fiyatı
Bim güllaç yaprağı fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir