Bim Tiramisu Fiyatı

Bim Tiramisu Fiyatı

Bim tiramisu fiyatı sıkça araştırılan konulardandır. Canınız tatlı çektiyse birçok çeşit aklınıza gelecektir. Hafif olması ve harika lezzetiyle tiramisu benim favorim olmakta. Yumuşacık keki ile yerken sizleri de mest edecektir. Bim dondurulmuş ürünler dolabında bütün albenisiyle sunulmaktadır. Oldukça uygun fiyatı ile de cebinize dost bir tatlı türü olmaktadır. Aktüel kampanya dönemlerini de takip ederek ev ekonomisine büyük bir katkı sağlayabilirsiniz.

Bim tiramisu fiyatı
Muhteşem görünen tiramisu tabağı.

Tiramisu kahve, peynir ve kek ile yapılmaktadır. Aslında bakıldığında bu üç malzemenin birbiriyle çok alakası yoktur. Fakat birleştirildiğinde ortaya muazzam bir sonuç çıkmaktadır. Evde de yapılabilmektedir. Ancak ölçüleri tutturmak oldukça zordur. Bundan dolayı Bim dondurulmuş tiramisu alarak zahmetsiz bir şekilde midenize bayram ettirebilirsiniz. Kesenizi de zorlamanıza hiç gerek kalmayacaktır. Her zaman kaliteli besinleri ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz. İnternet üzerinde yorumlarda epey bir olumludur.

Poşetinize tiramisu tatlısı atarak eve döndünüz. Aklınıza Bim tiramisu tarifi gelecektir. Aslında sizin hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. Sadece paketi dışarıda bırakın. Yaklaşık 1 saat içerisinde buzlar tamamen çözünecektir. Sonrasında afiyetle yemeye başlayabilirsiniz. Bim tiramisu kaç gram? diye soracak olursanız ağırlığı 600 gramdır. Kalabalık aileler için çok idealdir. Toplamda 6 porsiyon çıkartılabilmektedir. Doyasıya yemek için Bim tiramisu fiyatı konusuna göz attıktan sonra marketin yolunu tutabilirsiniz.

Bim tiramisu fiyatı
Birkaç dilim tiramisu.

Bana göre Bim’in hazır paketli tatlıları çok başarılıdır. Sütlü tatlıların birçoğu Osmanoğlu etiketine sahiptir. Bizlere son derece kaliteli tatlar sunmaktadır. Fakat tiramisu markası Ma Sante olarak geçiyor. Bim bizzat işletme kurarak ürünler üretmek yerine özel anlaşmalar yapmaktadır. Hazır gıda üretimi yapan firma ile anlaşarak kendisine özgü tiramisu ürettirmektedir. Dolayısıyla dışarıda satılanlardan çok daha ucuza gelmektedir. Pastane gibi yerlerden alınanlarda bir lezzet standardı yoktur. Fakat ülkemizin her yerinde satılan bu tatlıda böyle bir problem yaşamazsınız. Ayrıca Bim tiramisu fiyatı müşterileri tarafından da uygun bulunmaktadır.

  • Bim Ma Sante dondurulmuş tiramisu fiyatı 2022 yılında 28 TL olarak belirlendi.

Bim profiterol fiyatı
Bim kazandibi fiyatı
Bim güllaç yaprağı fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir