Bim Çay Fiyatları

Bim Çay Fiyatları

Bim çay fiyatları son dönemlerde sıkça gündeme gelen bir konu olmaktadır. Birçok gıda maddesinde ortaya çıkan fiyat dalgalanmaları nedeniyle doğru bilgiye ulaşmak zor hale gelmektedir. İnternet üzerinde bir çok çay fiyatına ulaşmak mümkün olsa da güncel olup olmadığı anlaşılamamaktadır. Bundan dolayı Bim marketlerinden çay almak isteyen kişilere 2022 fiyat bilgilerini iletmeye çalışacağız.

Günlük, haftalık ya da aylık alışverişe çıkan kişilerdenseniz web sayfamızı sıkça ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü çalışma ekibimiz aynı çay fiyatlarında olduğu gibi tüm ürünlerin etiketlerini günlük olarak takip eder. Siz de en güncel bilgiye ulaşmanın rahatlığıyla bütçe planlamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda bahsedeceğimiz fiyatlar için sormak istediğiniz bir konu olursa yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Bim çay fiyatları 2022
Kahvaltı öğünlerinin vazgeçilmezi demli çay bardağı.

Çay özellikle Türkiye’de çok tüketilen bir içecek olmaktadır. Hatta öyle ki dünyada en fazla çay içilen ülkelerde başı çekmekteyiz. En büyük nedeni Karadeniz’de çay yetiştiriciliğinin oldukça yüksek olmasıdır. Özellikle sabah kahvaltısında başlayan çay tüketimi gün içinde devam etmektedir. Son olarak akşam yemeğinden sonra keyif amaçlı içilmesi yaygın bir davranıştır.

Bim, müşterilerine en lezzetli çayı en ucuz fiyatlarla sunma çabası içerisindedir. Kendisine özel üretim yaptırarak Berk markalı çayları raflarında satışa sunmaktadır. Ayrıca farklı birçok firmaya ait çay bulmak mümkündür. Öncesinde Bim çay fiyatları için gerekli bilgiyi almanızı tavsiye ediyoruz. Burada tüm çeşitlere ait detaylı verileri sizlerle paylaşacağız. Yapılacak herhangi bir değişiklikte bunları yansıtmaya devam edeceğiz.

Bim çay fiyatları
Manzaraya karşı içilen keyif dolu bir çay.

Bim’de satılan çayların en çok beğenilen özelliği uygun fiyatlara sahip olmasıdır. Bize göre Bim kendisini oldukça kanıtlamış bir ucuzluk marketidir. Uzun yıllardır ülkemizde hizmet vermesi ve şube sayısı da bunların kanıtıdır. Çay konusunda da çok fazla çeşitle tiryakilerine güzel anlar yaşatmaktadır.  Genel olarak 500 gramlık paketlerde bulunabilmektedir. Bunun dışında çok fazla çay içen kişilerdenseniz 1 kilogramlık paketleri de tercih edebilirsiniz.

Fiyatları da gerçekten avantajlı olacaktır. Ancak çay demlemeye vaktiniz yoksa sizler için poşet ya da sallama çay alternatifleri bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken poşeti bardağa koyarak üzerine kaynar suyu dökmektedir. Yaklaşık iki dakika kadar demlenmesini bekledikten sonra afiyetle içebilirsiniz. Elbette öncesinde Bim çay fiyatları için sizlere aktaracağımız bilgilere göz atmanızda fayda olacaktır.

  • Bim Doğuş filiz çay 1 kg = 40,50 TL
  • Bim Lipton Doğu Karadeniz siyah çay 1 kg = 41,50 TL

Bim Çaykur Çay Fiyatları

Bim Çaykur Çay fiyatları, okuyucularımız tarafından sıkça bizlere sorulmaktaydı. Bilindiği üzere Çaykur ülkemizin güzide işletmelerinden birisidir. Karadeniz illerinde toplanan çay yapraklarını özenle işleyerek tüketicilerle buluşturmaktadır. Tüm Bim marketlerde de bu kuruluşun ürettiği çok sayıda çay çeşidine ulaşılabilmektedir. Özellikle Çaykur Tiryaki ismine sahip mor renkli paketlerde satışta olan çay pek çok müşteri tarafından tercih edilmektedir.

Bim Çaykur Çay fiyatları
Harika bir çay sunumu.

İnternet üzerinde ya da online kurye servisi sunan firmalarda Çaykur’a ait ürünleri bulmak mümkündür. Fakat Bim’e giderek bizzat fiyatları görmek ve bu şekilde satın alım yapmak isteyen kişi sayısı da hayli fazladır. Bundan dolayı sizlere sunacağımız Bim Çaykur Çay fiyatları sayesinde gerekli kıyaslamaları yapabileceksiniz. Bim şubesine girdiğinizde hemen karşınıza çıkacak çay raflarında tüm ihtiyacınızı giderecek çeşitlere ulaşabilirsiniz. İleteceğimiz fiyatların günlük olarak takibini gerçekleştirdiğimizi hatırlatmak isteriz.

Marka Çeşit Gramaj Fiyat
Çaykur Siyah Çay 1 Kg 42,50 TL
Çaykur Rize Turist 1 Kg 42,75 TL
Çaykur Kamelya 1 Kg 36,90 TL

Bim Berk Çay Fiyatları

Bim Berk çay fiyatları için 2022 detaylarını paylaşıyoruz. Berk markası Bim’in kendisine özel üretim yaptırması sonucunda oluşmuştur. Farklı bir markette görmek mümkün değildir. Bim’in en çok çay çeşidi Berk ismiyle müşterilerine sunulmaktadır. Piyasadaki muadillerine göre bizce fiyatları oldukça uygundur. Yaptığımız demleme testlerinde de gayet başarılı sonuçlar verdiğini belirtebiliriz. Genelde 500 gr ya da 1 kg paketlerde satışı mevcuttur.

Bim Berk çay fiyatları
Nostaljik bir çay tepsisi.

2022 senesinde yaşanan fiyat artışları nedeniyle Berk çay çeşitlerinde de değişiklikler olmuştur. Gün içerisinde Bim şubesine giderek not aldığımız etiket verileriniz burada paylaşacağız. Çok sayıda kişi Berk çayın kalitesini ve fiyatını merak etmektedir. Eğer daha önce kullanma şansınız olduysa görüşlerinizi bizlere bildirebilirsiniz. Bu sayede ziyaretçilerimizin de aklına takılan soruları gidermiş olacaksınız. Aşağıdaki tablodan Bim Berk çay fiyatları detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

Marka Çeşit Gramaj Fiyat
Berk Ope Ceylon Siyah Çay 400 Gr 51,75 TL
Berk Tiryakim Siyah Çay 1 Kg 27,90 TL
Berk Siyah Çay Rize 1 Kg 25.50  TL
Berk Bergamotlu Siyah Çay 500 Gr 15,25 TL
Berk Filiz Siyah Çay 500 Gr 12,90 TL
Berk Harman Siyah Çay 1 Kg 26,90 TL

Diğer yazılarımız aşağıdaki gibidir.

Bim ekmek fiyatı 2022
Bim zeytin fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir