Bim Milföy Hamuru Fiyatı

Bim Milföy Hamuru Fiyatı

Bim milföy hamuru fiyatı sıkça araştırılan bir konudur. Milföy hamuru ile akla ilk gelen tarif börektir. Fakat onlarca farklı tarif yapılabilmektedir. Milföy hamuru tam olarak ne diye soracak olursak; eşit miktardaki tereyağı ve unun su ile yoğurulmasıyla hazırlanan bir hamur türüdür. En çok tercih edilme sebebi kolayca hazırlanması ve de kısa bir sürede pişmesidir.

Günümüzde zaman kavramı iyice önem kazanmıştır. Çoğu kişi mutfağa çok az bir zaman ayırabilmektedir. Bu sebeple milföy gibi pratik hazır gıdalara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu hamur ile yaratıcılığınızı da kullanarak müthiş şeyler ortaya çıkarabilirsiniz. Siz en iyisi hemen en yakın Bim’e gidip dondurulmuş ürünler dolabından iki üç paket milföy hamuru alın. Milföy hamurunu buzluğa atıp dilediğiniz an çıkarıp pişirebilirsiniz.  Sağladığı fiyat avantajları ile Bim marketler hemen hemen tüm il ve ilçelerde bulunmasıyla kolay ulaşılabilirlik sağlar.

Bim milföy hamuru fiyatı
Milföy ile yapılmış kruvasanlar.

Bim milföy hamurunda Lezzethane markasını satmaktadır. Bu marka Bim’in kendine özel markasıdır. Tüketici sık bir şekilde Bim milföy fiyatları hakkında araştırma yapmaktadır. Çünkü Bim her ürününde olduğu gibi tüketicinin yanında olup fiyatlarını olabildiğince düşük tutmaktadır. En çok tercih edilme sebeplerinden biriside budur.

Lezzethane markası tüketici tarafından beğenilerek kullanılan bir marka olmuştur. Çünkü kalitesini daha paketi elinize alır almaz anlarsınız. Özenle yüksek hijyen koşullarında üretilip paketlenir ve Bim dolaplarında yerlerini alır. Dondurulmuş gıdalar en çok pratikliği ile bilinir. Çünkü bir ön hazırlık gerekmemektedir.

Bim milföy hamuru fiyatı
Milföy hamurunun yapılışı.

Sabah kahvaltısına börek yapmak istediğinizde hamuru yoğurmak, beklemek, açmak pişirmek gibi işlemler gayet zahmetli ve zaman alan işlemlerdir. Bunun yerine Bim’e gidip makul bir fiyat ile milföy hamuru almanız size kolaylık sağlayacaktır. Fakat öncesinde sitemizden Bim milföy hamuru fiyatı hakkında bilgi almalısınız.

Milföy hamuru ile dediğim gibi akla ilk gelen börektir. Mesela içine kaşar, sosis ve benzeri gibi yan ürünler koyarak lezzetini daha da arttırabilirsiniz. Bunun yanında milföyle çok sevilen bir lezzet olan kruvasanı bile yapabilirsiniz. Milföy hamurunun bilinen bir diğer özelliği ise çıtır çıtır olmasıdır. Sıcacık tazecik ve çıtır çıtır bu muhteşem lezzete kim hayır diyebilir ki. Aşağıdan tanıtım videomuzu da izleyebilirsiniz.

Tüketicilerimiz Bim milföy hamuru nasıl yapılır diye de oldukça merak etmektedir. Kısaca tarif edelim; satın aldığınız Bim milföy hamuru oda sıcaklığında bekletiniz. Eridikten sonra yaprakları tek tek ayırıp diziniz. Bir karesini üçgen şeklinde kesip içine kaşar, sosis ya da dilediğiniz malzemeden ekleyip hamuru diğer tarafı ile birleştiriniz. Üzerine yumurta sarısı sürüp önceden ısıtılmış 180 derece fırında 15 dakika pişiriniz. İşte hazır afiyet olsun.

Dediğim gibi bize kalırsa bu hamuru Bim’den çoklu halde alıp buzluğa stok yapmalısınız. Ama markete gitmeden önce sitemizden Bim milföy hamuru fiyatı ile ilgili bilgiyi öğrenmelisiniz. Fiyatları en güncel haliyle her zaman sitemizde yayınlıyor olacağız.  Hazır gıda üreticilerinden birisi olan Lezzethane markası son derece taze ürünler ortaya çıkarmaktadır. Yapmanız gereken tek şey son kullanım tarihine dikkat etmektir. Tabii en merak edilen konu ise Bim Milföy hamuru ne kadar sorusudur.

Bim milföy hamuru ne kadar?

Bim milföy hamuru ne kadar? sorusu çok merak edilmektedir. Çünkü 2022 senesi ne yazık ki zamların sık yapıldığı bir yıl olmuştur. Sürekli değişkenlik gösteren fiyatlar tüketicinin kafasını karıştırmakta, güncel fiyatı her zaman takip edememektedir. Bu sebeple biz işinizi kolaylaştırmak adına sıkça market ziyareti yapıp ürünlerin en son fiyatlarını paylaşmaktayız. Bunun yanında Bim milföy hamuru kaç adet sorusuna yanıt olarak Lezzethane paketlerinde satışı yapılan bu milföy hamuru 20 adettir. Gelen zamlara rağmen piyasaya göre fiyatlar nispeten daha uygundur.

  • Bim Lezzethane milföy hamuru fiyatı (1 kg) = 13,90 TL

Farklı konular için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

Bim margarin fiyatı
Bim tereyağı fiyatı
Bim çikolatalı sos fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir