Bim Piliç Kebap Fiyatı

Bim Piliç Kebap Fiyatı

Bim piliç kebap fiyatı da sıkça sorgulanan konulardan birisidir. Evde yemek yapacak vakit bulamayanlar genel olarak hazır yiyeceklere yönelmektedir. Alternatif arayışında olanlar ise Bim’e göz atabilir. Çeşitli birçok yemek ile müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır. Lezite markasına ait pili kebap benim de çok severek tükettiğim bir ürünü olmaktadır. Porsiyonu son derece bol olmasına karşın fiyatı da bir o kadar uygun kalmaktadır. Tam bir fiyat performans sergiliyor diyebiliriz. Siz de klasik yemeklerin dışına çıkmak istiyorsanız şans verebilirsiniz.

Bim piliç kebap fiyatı
Bim piliç kebap fiyatı

Bim’de satılan piliç kebap acılı olarak üretilmektedir. Ancak bu gözünüzü korkutmasın. Ağız yakan aşırı bir acılık durumu yoktur. Bundan dolayı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Yine de hassasiyetiniz yüksekse uzak durmanızda fayda olacaktır. Tavuk etinin çeşitli yerlerinden elde edilen piliç kebap bol baharat içermektedir. Bu da tadını çok daha iyi hale getirmektedir. Siz de benim gibi Lezite kalitesine güveniyorsanız denemenizi öneriyorum. Bunu yaparken de Bim piliç kebap fiyatı sayesinde ekonomik bir alışveriş deneyimi yaşayacaksınız.

Bim acılı piliç kebap fiyatı
Bim acılı piliç kebap fiyatı

Tüm anlattıklarımdan sonra aklınıza Bim acılı kebap nasıl yapılır? sorusu gelebilir. Çok pratik bir hazırlanma süreci vardır. İdeal tarifinden kısaca bahsedeyim. Bim markete uğrayarak piliç kebap, lavaş ve yoğurt alıyorum. Eve döndüğümde hafif yağladığım tavanın ısınmasını bekliyorum. Kebapları üstüne atarak 5 dakika ters yüz ederek pişiriyorum. Lavaşları da yağını emmesi için üstlerine bastırıyorum. Sonra arasına koyarak ketçap ve mayonez sıkıyorum. Yanında yoğurtla birlikte gerçek bir lezzet şöleni yaşatıyor. Ayrıca Bim piliç kebap fiyatı ile hesaplı bir şekilde menü oluşturabiliyorum. Konu hakkında sormak istedikleriniz yorum olarak iletebilirsiniz.

  • Lezite acılı piliç kebap fiyatı 2022 yılında 12,5 TL olarak belirlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir