Bim Limonata Fiyatı

Bim Limonata Fiyatı

Bim limonata fiyatı sürekli olarak incelenen bir konudur. Sıcak günlerde ferahlamak isteyen kişiler içecek tüketmektedir. Buz gibi bir limonata da bu görevi layığıyla yerine getirmektedir. Bim marketlerinde satılanlar ise uygun fiyatı ile dikkate çekmektedir. Ekonomik bir alışveriş yapmak istiyorsanız denemenizi öneriyorum. İçerisine buz da ekleyerek içebilirsiniz. Tadı son derece leziz olan bu limonata için Bim’e gidebilirsiniz.

Bim limonata fiyatı
Sunumu hoş görünen limonata.

Bir limonata için aradığım en büyük kriter tadının doğal olmasıdır. Bunun dışında şeker oranının çok hassas ayarlanması gerekiyor. Ayrıca fazla ekşi de olmamalı. Tüm bunları bence Bim limonatası sağlamaktadır. Biri Etkin diğeri Uludağ olmak üzere iki marka ile satış mevcuttur. Etkin limonataları sadece Bim’de bulunur. Uludağ limonatayı birçok zincir marketten alabilirsiniz. Öncesinde Bim market Uludağ limonata fiyatı yazımıza göz atabilirsiniz.

Bim market Uludağ limonata fiyatı
Nane ile süslenmiş limonata bardakları.

İçecek olmadan yemek yiyemeyenlerdenseniz Bim imdadınıza yetişiyor. Çok çeşitli ürünler ile müşterilerini memnun etmektedir. Ayran, kefir, şalgam suyu ve limonata gibi birçok seçeneği sizlere sunuyor. 2022 yılında saydığım gıdaların fiyatlarında artışlar söz konusu oldu. Yine de kıyaslama yaparsanız Bim’in uygun kaldığına şahit olabilirsiniz. Sayfamıza bakmanız yeterlidir.

Güncel 2022 fiyatlarına ulaşabilmek her zamankinden daha önemli hale geldi. Çünkü etiketler çok sık değişmeye başladı. Bundan dolayı Bim limonata fiyatı gibi birçok konuyu irdelemeye devam ediyorum. Siz de gunlukfiyat.com web sitesini ziyaret ederek en doğru sonuca ulaşabilirsiniz. Sormak istediklerinizi ya da öncelik verilsin dediğiniz Bim ürünlerini bana iletebilirsiniz.

Genel olarak limonata litrelik olarak satışa koyulmaktadır. Fakat az miktarda tüketim yapacaklar için 250 ml pet şişelerde de bulunabilmektedir. Tamamen kendi tercihinize göre alım yapabilirsiniz. Bim haftanın salı ve cuma günleri kampanya düzenlemektedir. Aktüel olarak farklı limonata markası ve çeşitleri de gelebiliyor. Bunları da sık sık kontrol ederek değişik versiyonlarını test edebilirsiniz.

  • Bim Uludağ 1 lt limonata fiyatı = 6,75 TL
  • Bim Etkin limonata fiyatı = 5,15 TL
  • Bim bardak limonata fiyatı = 1,25 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir