Bim Ayran Fiyatı

Bim Ayran Fiyatı

Bim ayran fiyatı epey merak edilen bir konudur. Sizler için derlediğim bilgilerle karşınızdayım. Ayran inanılmaz faydaları olan oldukça lezzetli bir içecek türüdür. Türk mutfağında ayrı bir yeri vardır. Her yemeğin yanında afiyetle tüketilebilir. Özellikle de döner ayran ikilisi vazgeçilmezler arasındadır. Yazımıza konu olan Bim marketlerde de Dost ayran satışı gerçekleşmektedir. Ekonomik bir alışveriş yapmak için kesinlikle tercih etmelisiniz.

Bim ayran fiyatı
Hoş görünen bir ayran bardağı.

2022 yılı itibariyle pek çok temel gıda için fiyat dalgalanmaları yaşandı. Süt ve yoğurt ürünleri de bundan etkilenmiştir. Dolayısı ile ayran fiyatları da biraz yükselmiştir. Aylık harcadığımız para da artmaktadır. Fakat yine de Bim Dost ayran fiyatı bana göre avantajını korumaktadır. Siz de en yakın Bim’in yolunu tutarak bundan yararlanabilirsiniz. Soğuk gıdaların olduğu dolaptan temin edebilirsiniz. Bölgenizde bulunan mağazalar için Bim web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir ayran için iki önemli kriter vardır. İlki kıvamı ikincisi ise yağ oranıdır. Fazla sulu ya da çok koyu kıvamlı ayranlar hayal kırıklığı yaratabilir. Şu ana kadar Bim ayranı için böyle bir durum yaşamadım. Tam yağlı ve tuz oranı harika olan bir ürün ortaya çıkarmışlar. Zaten Dost markası müşterileri tarafından adeta el üstünde tutulmaktadır. Bütün mamulleri sevilerek tüketilmektedir. Aktüel kampanya dönemlerinde Bim Dost ayran indirime girebilmektedir. Bunu da takip ederek bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Yemeklerle birlikte yaygın olarak içilen asitli içecekler oldukça zararlıdır. Şeker oranları çok yüksek olduğu için obezite sorununa yol açmaktadır. Bundan ötürü ben de soframda daha çok Bim ayranını tercih ediyorum. 1 bardak içilmesi halinde günlük kalsiyum miktarının bir kısmı karşılanmış oluyor. Faydalarının yanı sıra ekonomik olması ile de dikkatleri çekiyor. Sizlere güncel Bim ayran fiyatı için detaylı bilgi sağlıyor olacağım.

Bim Dost Ayran 1,5 Lt fiyatı Ne Kadar?

Bim Dost ayran 1,5 litre fiyatı da merak edilenler arasındadır. Küçük ayranın yeterli gelmeyeceği durumlarda büyük versiyonu tercih edilir. Çok sık tüketiyorsanız hem daha ekonomik hem de uzun ömürlü olmaktadır. Yemeğin en güzel yerinde içeceğin bitmesi pek hoş olmuyor. Sofradan kalkıp markete gitmek eziyet gibi geliyor. Dost’un sunduğu 1,5 litre ayran sayesinde yetmeme gibi durumları yaşamazsınız. Her zaman dolabınızda hazır halde bulunacaktır.

Bim Dost ayran 1,5 litre fiyatı
Güzel bir şekilde sunulan ayran.

Sizlerle 2022 yılına ait fiyatları paylaşmaya devam ediyorum. Kendi yaşadığım güncel detaylara ulaşamama sonrası gunlukfiyat.com web sitesini oluşturdum. Güncellenmiş Bim ayran fiyatı gibi daha yüzlerce konuyu aktarmaya devam edeceğim. Öncelik verilmesini istediğiniz bir market ürünü olursa lütfen yorum kısmından yazın. Gerekli incelemeyi en kısa sürede yapacağım. Tek işim bu olduğu için zamanım da bol oluyor. Gün aşırı şubelere giderek Bim 1,5 lt ayran fiyatı ne kadar? diye kontrol edeceğim.

Bim Bardak Ayran Ne Kadar? Koli Fiyatı Ne Kadar?

Efsanevi Bim ayranının bir diğer üyesini inceleyelim. Bilinen rakiplerine baktığımızda Bim bardak ayran fiyatı gayet ucuz kalmaktadır. Nedeni ise Dost markasının kendisine özel olmasıdır. Başka herhangi bir markette rastlamanız mümkün değildir. İşte bu yüzden küçük ayran alacağınız zaman Bim’e uğramanız sizin yararınıza olacaktır. Öncesinde de bu konuya göz atarak güncel olan etiket değerlerine bakabilirsiniz.

Bim bardak ayran koli fiyatı
Küçük bardaklarda sunulan ayranlar.

Bir diğer öğrenilmek istenen konu ise Bim bardak ayran koli fiyatı oluyor. Sebebi ise genelde toplu etkinliklerde tercih edilmesidir. Mevlüt ya da açılışlarda pilavlı tavuk yenmesi bir adet haline gelmiştir. Yanına da genelde ayran tercih edilir. Kolayca Bim’e giderek bardak ayran kolisini satın alabilirsiniz. Bu sayede fiyatı diğer marketlere göre daha düşüğe gelecektir. Genel olarak bir koli içerisinde 24 adet ayran bulunur. Dağıtacağınız kişi sayısını hesaplayarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

Farklı yazılar için bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Bim kefir fiyatı
Bim çiğköfte fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir