Bim Mayonez Fiyatları

Bim Mayonez Fiyatları

Bim mayonez fiyatları ketçapta olduğu gibi oldukça sık araştırılan bir konudur. Bu yazımızda sizlere genellikle alışverişte ilk tercih olan Bim marketin mayonez fiyatlarından bahsedeceğiz. Ana malzemesi yumurta ve yağ olan mayonez; ilk olarak 1756 yılında bir şef tarafından tesadüfen icat edilmiştir. Günümüzde birçok çeşitli tarifte ana malzeme ya da yan malzeme olarak kullanılır bunlara örnek olarak kızarmış patates, soğan halkası gibi aperatif tariflerde tercih edilir. Lezzeti ve kıvamı sebebi ile çoğu kişi tarafından sevilmektedir. Genellikle ketçap ile birlikte tercih edilmektedir. Mayonez büyük işletmeler, restoranlar tarafından da oldukça kullanılan bir gıda maddesidir. Besleyici değeri de oldukça yüksektir. Besleyici değeri yüksek olsa da kalori açısından zengin bir gıdadır. Tüketirken porsiyona dikkat etmekte fayda var. Besin değerleri şöyledir;

Beslenme Özeti:

Kal

696

Yağ

75,9g

Karb

2,4g

Prot

0,5g

 

100 g içinde 696 kadar kalori mevcut.
Kalori Dağılımı: %98 yağ, %1 karbonhidrat, %0 protein
Bim mayonez fiyatı
Mayonezli tost görseli.

Mayonezli birçok meze tarifi vardır buna örnek olarak; en çok bilinen Rus salatasıdır. Haşlanmış garnitür, yoğurt ve mayonez birleşiminden lezzetli bir meze ortaya çıkar. Bim’de hangi marka mayonezler var diye soracak olursanız kendi markası olan Bol Bol marka mayonez bulunmaktadır. Bim kendisi için özel üretim yaptırtmaktadır. Soğuk zincir taşımacılığı ile ürünler tazeliğini koruyarak market raflarında yerlerini almaktadır. Bim Bol Bol marka mayonez kıvam, lezzet, yüksek gramaj ve bütçeye olan uygunluğu sebebi ile Bim’in en çok satan ürünlerindendir. Bunun dışında aktüel olarakta pek çok marka raflarda yerini alıyor. Mayonez, kullanılan malzemeler sebebi ile biraz yüksek maliyetlere sebep olmaktadır. Ama Bim market birçok maliyetten tasarruf ederek sizlere uygun fiyat garantisi vermektedir.

Bim mayonez fiyatı
Mayonezle lezzetlendirilmiş harika bir hamburger.

Bim Bol Bol 2022 fiyatlarına bakacak olursak hammaddeye ve birçok şeye gelen zamlara rağmen hala cebinize dosttur. Ve markete gitmeden önce alacağınız ürünün fiyatını öğrenmenin birden fazla avantajı bulunmaktadır bizler sizler için sık sık market ziyaretleri gerçekleştirip en doğru ve güncel fiyatları makalemizde sunmaktayız. Dilerseniz sitemizi kaydedip en güncel fiyatlara daha hızlı ulaşabilirsiniz. Belirtmek ya da sormak istediğiniz bir konu olursa yorum kısmından bize bildirebilirsiniz.  Bim mayonez fiyatları aşağıdaki gibidir.

  • Bim Bol Bol Mayonez Fiyatı (840 Gram) = 18.50 TL

Farklı yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bim ketçap fiyatları 2022
Bim nugget fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir