Bim Nohut Fiyatı

Bim nohut fiyatı 2022 detayları okuyucularımız tarafından yoğun bir şekilde sorulmaktadır. Sizler için Bim şubesine gittik ve gerekli bilgiyi bizzat edindik. Bim’in sunmuş olduğu temel gıda malzemeleri arasında bakliyatlar da bulunmaktadır. En çok rağbet görenlerden birisi de nohut olmaktadır. Birçok yemekte, salatada ve mezede kullanılabilmektedir.

Akşam yemeği için ne yapacağını kara kara düşünenler için harika bir alternatiftir. İnternet üzerinden kısa bir aramayla tariflere ulaşabilirsiniz. Genel olarak nohut yemeği et ile tercih edilmektedir. Salçalı ya da salçasız olarak pişirilebilir. Tamamen damak tadınıza uygun bir şekilde hareket edebilirsiniz. Bize göre fiyatı da birçok bakliyata göre iyi denilebilecek düzeydedir. İçine farklı garnitürler de eklenerek çok sayıda porsiyon çıkarmak mümkündür.

Bim Nohut Fiyatı 2022
Mükemmel bir nohutlu pilav.

Nohut yemenin çok sayıda faydası vardır. Yüksek protein ve lif içermektedir. Eğer tavuk ya da et tüketmeyi fazla sevmiyorsanız nohut tercih edebilirsiniz. Hem fiyatı da daha düşük olacağı için cebinizden daha az para çıkacaktır. Bunun dışında kalsiyum, demir ve çinko gibi çok sayıda elementi içermektedir. Bu da kemik yapınızın güçlenmesini sağlamaktadır.

Bünyesinde bulunan vitaminler sayesinde cildiniz için de birçok yarar sağlamaktadır. Sonuç olarak Bim’den alacağınız nohut ile hem lezzetli hem de sağlıklı öğünler oluşturabilirsiniz. Bunları yapmadan önce de Bim nohut fiyatı 2022 değeri için yazımızdan faydalanabilirsiniz. Etiketlerde yapılan güncelleme olursa mutlaka düzenleme yapmaktayız. Çünkü hatalı bilgi edinerek olumsuz durum yaşamanızı istememekteyiz.

Bim Nohut Fiyatı 2022
Sebzeli nohut yemeği.

Bim marketlerde satılan nohut markası Saban olarak geçmektedir. Bu markanın kuru fasulye, mercimek ve bulgur gibi çeşitleri de mevcuttur. İnternet üzerinde Saban nohut kullananlar tarafından olumlu yorumlar yapıldığını söyleyebiliriz. Bilindiği üzere nohut biraz zor pişen bir yemektir. Bu konuda kalite ön plana çıkmaktadır.

Bim’de satılan Saban markalı nohutların gayet iyi sonuç verdiğini söyleyebiliriz. Hepsi eşit şekilde pişmektedir ve sert kalanlar olmamaktadır. En iyi sonucu almak istiyorsanız düdüklü tencere kullanabilirsiniz. Tabi bunlardan bahsederken aklınıza Bim nohut fiyatı 2022 yılında ne kadar? sorusu aklınıza gelebilir. Tüm detayıyla paylaşıyor olacağız. Genel olarak 1 kg haliyle satışa sunulmaktadır. Bazı aktüel kampanya dönemlerinde farklı markalar ve miktarlar da gelebilmektedir.

  • Bim Saban nohut fiyatı 1 kg = 17,50 TL
  • Bim Saban beyaz nohut fiyatı 1 kg = 23,75 TL

Diğer yazılarımız için aşağıdaki adresleri ziyaret edebilirsiniz.

Bim pirinç fiyatı
Bim mercimek fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir