Bim Kova Tavuk Fiyatı

Bim Kova Tavuk Fiyatı

Bim kova tavuk fiyatı bir diğer merak edilen konumuzdur. Hazır yemekler konusunda Bim bence son derece yeterli olmaktadır. Soğun ürünler dolabında sizleri bekleyen onlarca alternatif bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de kova tavuk olmakta. 2022 yılına kadar aslında böyle bir ürün ortada yoktu. Artan taleplere kayıtsız kalamayan Lezita firması kova tavuk üretmeye başladı. Oldukça lezzetli ve ucuz fiyatlı olmasıyla da gönüllere taht kurdu diyebilirim. Bu markanın diğer tavuk mamulleri de son derece başarılı. Özellikle nugget paketleri çokça satın alınıyor.

Bim kova tavuk fiyatı
Muhteşem görünen kova tavuk menüsü.

Piyasada birçok şirkete ait kova tavuk satışı mevcuttur. Feast ve Lezita ilk akla gelenler oluyor. Ancak Bim’de sadece Lezita kova tavuk bulunabilmektedir. Ağırlığı 850 gramdır. Bu haliyle fazlasıyla doyurucu olmaktadır. Tek bir kişi için yaklaşık 4 porsiyon çıkabilir. Kalabalık aileler veya arkadaş grupları için de idealdir. Yetmeyecek endişesi olmadan dilediğinizce yiyebiliyorsunuz. Bundan faydalanırken de Bim Lezita kova tavuk fiyatı sayesinde bütçenizi aşmıyorsunuz. Her alışverişe gittiğimde benim de aldığım bir gıda ürünüdür.

Yaygın zincir restoranlar da çıtır kova tavuk yapıyor. Fakat fiyatları yakın dönemde gelen zamlardan sonra arşa çıkmak durumunda kaldı. Dolayısıyla canı kova tavuk isteyen kişiler alternatiflere yöneldi. Aslında evde kendiniz de tariflere bakarak yapabilirsiniz. Bunun için mısır gevreği, galeta unu ve yumurta yetiyor. Ama zamanım az bana başka bir çözüm önerisi gerek diyorsanız devreye Bim giriyor. Müşterilerine önem verdiği için Lezita kova tavuk satmaya karar verdi. Hem de Bim kova tavuk fiyatı için iyi bir politika izlemektedir. Yapılan yorumlar da olumludur.

Bim tavuk kova kaç TL?

Uzunca bahsettiğimiz Bim kova tavuk kaç tl? konusuna gelelim. Haftalık olarak yaptığım mağaza ziyaretlerinde sıkça not aldığım ürünlerden birisi. Bundan ötürü fiyat gelişimini daha iyi takip edebildim. Tavuk etinde gerçekleşen fiyat değişikleri Lezita kovayı da etkilemiş durumda. Ancak öte yandan performansı son derece yüksek. Daha önce hiç almadıysanız şans vermenizi öneriyorum.

  • Bim Lezita kova tavuk fiyatı 2022 yılında 31,50 TL olarak belirlendi. Toplam 850 gramdır.
Bim tavuk kova kaç TL?
Tam ayarında pişmiş bir kova dolusu tavuk.

Bimdeki Kova Tavuk Nasıl Yapılır?

Bimdeki kova tavuk nasıl yapılır? sorusuna da değinmek istiyorum. Çünkü bu konuda farklı görüşler mevcut. Kimisi fırında daha iyi derken kimisi de kızartılmışını seviyor. Fikrime göre sağlıklı olması açısından fırında daha iyi sonuç veriyor. Zaten kendisi yağlı bir şekilde size ulaşıyor. Kızartarak daha fazla yağ emmesi hem lezzeti hem de kalorisini olumsuz etkiliyor. Ayrıca fırına göre daha fazla bulaşık çıkıyor ve maliyeti artıyor.

Bimdeki kova tavuk nasıl yapılır?
Örnek bir tavuk kovası.

Bim kova tavuk hazırlanışı nasıl diyorsanız kısaca açıklayayım. Önce tepsiye fırın kağıdı koyuyorum. Üzerine Bim kova tavuktan çıkan parçaları güzelce diziyorum. Sonra sprey şişesine koyduğum sıvıyağı püskürtüyorum. Önceden ısıttığım 180 derecelik fırına yerleştiriyorum. Ortalama 15 dakika pişmesi yeterli oluyor. Bu sayede çıtır çıtır harika bir kova tavuk deneyimi yaşıyorum. Ekstra olarak dilerseniz elma dilim patatesi de dahil edebilirsiniz. Sonuç olarak Bim kova tavuk nasıl pişirilir? konusu size göre değişebiliyor. Kişisel tercihlerinize göre hareket edebilirsiniz.

Bim Kova Tavuk İçindekiler

Bim kova tavuk içindekiler de akıllara takılabiliyor. Tavuğun birçok farklı formunu bünyesinde barındırıyor. Her damak tadına hitap edecek yapıya sahip. Lezita firması bu konuda gerçekten de hassas. Bütün müşterilini memnun edebilmek için sürekli kendini geliştiriyor. Bunu yaparken de kaliteden ödün vermiyor. Şimdi kısaca Bim kova tavuk kaç tane var? sorusunu yanıtlayayım.

  • 250 gram çıtır tavuk kanat
  • 300 gram çıtır tavuk topu
  • 300 gram çıtır tavuk fileto bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir