Vialand Giriş Ücreti

Vialand giriş ücreti güncel konulardan birisidir. İstanbul’da gezilecek sayısız yer bulunmaktadır. Gerek tarihi gerekse eğlence anlamında tüm beklentinizi karşılayacak fazlaca tesis vardır. Bunlardan en iyisi Vialand olmaktadır. Yeni adıyla İsbanful tema park olarak geçmektedir. İstanbul Avrupa yakasında Eyüp’te yaklaşık 100 futbol sahası büyüklüğünde 600 dönümlük bir arazide kurulu eğlence ve yaşam merkezi olan Isfanbul Tema Park, temalı parkı, alışveriş caddelerinden oluşan AVM’si, konsept mağazaları ve büyük etkinlik alanları ile Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk temalı parkı olarak hizmet veriyor. Özellikle çocuklu aileler için çok ideal bir mekan.

Vialand giriş ücreti
Vialand eğlence merkezinden bir görüntü

Dünyanın en büyük 4’üncü roller coaster’ı burada bulunmaktadır. Hafta içi yoğun çalışma temposu ve iş stresini, çocuklarında okul yorgunluğunu atmanın en iyi yolu bu tema parka gelmektir. Tabi öncesinde Vialand giriş ücreti hakkında fikir sahibi olmalısınız. Özelliklede çocukların çok seveceği kesin. Bu sebeple şiddetle tavsiye ediyoruz.

Vialand giriş ücreti
Vialand parkta bir oyuncak

İsfanbul’da 24 farklı eğlence ve atraksiyon bulunuyor. Bunlar arasında en popüler olanları:

  • Nefes kesen isimli dünyanın 4. en iyi Roller Coaster’ı. Sadece 3 saniyede 110 km. hıza ulaşıyor.
  • Çılgın Nehir: 700 metrelik bir nehir ve bir şelale ile unutulmaz bir macera.
  • Adalet Kulesi: 50 metreden adrenalin dolu bir iniş.
  • 360: Baş aşağı 28 metreden etrafa izleme
  • Viking (su macerası) ve King Kong (yerden 15 metre yükseklikte King Kong’un elindesiniz).
  • Macera Dünyası bölümünde Maceraperest, Viking, 360, Çılgın Nehir, King Kong, Safari Tüneli, Zindan, Hayal Perdesi ve Jet Ski isimli eğlence üniteleri bulunuyor. Özellikle gençler için eğlenceli ve adrenalin yüklü aktivitelerin bulunduğu bir bölüm.
  • Oyun Dünyası bölümünde Minik Kaşifler, Minik Yarışçılar, Gelin Oynayalım, Neşeli Çiftlik, Mini Kule, Kahraman İtfaiyeciler, Küçük Madenciler, Hayal Makinesi, Atlı Karınca, Çarpışan Arabalar ve Uçan Çocuklar isimli eğlence üniteleri bulunuyor. Her yaştan çocuk için aileleriyle birlikte güzel zaman geçirilecek bir bölüm.
  • Efsaneler Dünyası bölümünde ise Adalet Kulesi, Bir Zamanlar İstanbul, Fatih’in Rüyası ve Saray Salıncağı isimli eğlence üniteleri bulunuyor. Bu bölümde alışveriş ve yemek seçenekleri de mevcut.

İsfanbul tema park 2023 giriş ücreti;

  • Standart Fiyat: Gişe: 199 TL, Online: 179 TL
  • Resmi Tatil ve Bayramlar: Gişe: 249 TL, Online: 219 TL

İsfanbul Yes Club kartını 499 TL karşılığında satın alarak İstanbul Vialand Eğlence Merkezi’ne yıllık giriş imkânı da elde edebilirsiniz. Jungle Park’a giriş ücreti 39 TL olarak fiyatlanlandırılır.

Meryem Ana evi giriş ücreti
Quente Beach giriş ücreti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir