Bim Lavaş Fiyatı

İçindekiler

Bim Lavaş Fiyatı

Bim lavaş fiyatı konusunu ele alacağız. Lavaş, tek başına yenilebildiği gibi birçok yemek türüyle kullanılmaktadır. İçeriği un, su ve tuzdan oluşan bir hamur işi türüdür. Oldukça doyurucu özelliği bulunmaktadır. Lavaş ekmeği en çok dürüm yapılırken kullanılır. Örneğin canınız tavuk dürüm çekiyorsa yapacaklarınız son derece basit. Bim’e giderek ucuz fiyatı ile lavaş ve hazır döner almak. Eve döndüğünüzde tavuk döneri pişirin ve lavaşın arasına doldurun. Üzerine domates, ketçap, mayonez ve yeşillik dökerek sarmaya başlayın. İşte bu kadar pratik! Restoranlardan pahalı bir şekilde sipariş vermenize hiç gerek yok.

Bim lavaş fiyatı
Lavaş ile hazırlanan kahvaltılıklar.

Lavaş ile yapılabileceklerin aslında bir sınırı yok. Mesela çiğköfte istediğimde mutlaka yanına lavaş da alırım. Güzelce içerisine çiğköfteleri doldurup üzerine nar ekşisi sıkarım. Üzerine de marul koyarak dürerim. Bu sayede çok sayıda porsiyon çıkartılabiliyor. Bu yönüyle lavaş kesinlikle yemeklerin kalitesini arttırma özelliğine sahip. Size en yakın Bim’e giderek söylediğim malzemelerin hepsini temin edebilirsiniz. Ayrıca Bim lavaş fiyatı sayesinde yüksek meblağlar ödemenize gerek kalmayacaktır. Sonuç olarak lavaş ekmeği alışverişleriniz için Bim’i tercih etmenizde bir mahsur göremiyorum.

Bim lavaş fiyatı
Lavaş ile sarılmış et dürüm.

Bim’in bizlere sunduğu lavaşın markası Connex olarak geçmektedir. Hatırlarsanız yufkalar da bu isimle üretilmektedir. Son derece güven veren ürünlere sahiptir. Son kullanım tarihine kadar tazeliğini korumaktadır. Lavaş için de durum aynıdır. Paketini açmadığınız sürece uzun süre saklayabilirsiniz. Satın alım yaparken yırtık ya da deforme olmamasına da dikkat etmelisiniz. Bunun dışında Bim Connex lavaş fiyatı için sorularınız bana iletebilirsiniz. Elimden geldiği kadarıyla yardımcı olacağım. Daha önce kullandıysanız olumlu ya da olumsuz eleştirilerinizi de aktarabilirsiniz. Şimdi sizlere 2022 yılına ait güncel fiyatı sunuyorum.

  • Bim Connex lavaş fiyatı = 14,75 TL. Toplam ağırlığı 450 gram. Kaç adet? diye sorarsanız 5 adet lavaş içermektedir.

Aşağıdaki videoyu izleyerek farklı bir lezzet ortaya çıkarabilirsiniz.

Diğer konulara da bakmak isteyebilirsiniz.

Bim çiğköfte fiyatı
Bim döner fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir