Bim Lolipop Şeker Fiyatı

Bim Lolipop Şeker Fiyatı

Bim lolipop şeker fiyatı her zaman incelenmekte olan bir konudur. Çocukluğun sembol ürünlerinden birisi olan lolipoplar Bim market raflarında yerlerini almaktadır. Çocuklar çikolata şeker gibi abur cuburları severek yerler. Şüphesiz her çocuğun ortak olarak sevdiği şeker budur. İnce bir çubuk üzerinde top şeklinde olduğu için yemesi de kolaydır. Bim her ürününde olduğu gibi bu şekerde de kendisine özel üretim yaptırmaktadır. Aslında sadece çocukların değil büyük küçük herkesin tatlı ihtiyacını karşılayan ürünlerden biridir. Bayramlarda ikramlık olarak kullanabileceğiniz gibi el öpmeye gelen çocuklara da verebilirsiniz.

Bim lolipop şeker fiyatı
Rengarenk lolipop şeker

Bim piyasadaki bilindik diğer markalarla aynı kalitede ürünler üretir ve bunları sıkı denetime tabi tutar. İnsan sağlığı her şeyden önce gelmektedir. Ama söz konusu çocuklar olunca özellikle de gıda üretimi daha da hassaslaşır. Bundan dolayı Bim ürünlerini içiniz rahat bir şekilde çocuğunuza verebilirsiniz. Bim markete çocuğunuzla girdiğinde gözleri ilk önce Bim Topi Gum lolipop şekeri arar. Göz alıcı canlı renkleri ile de dikkatleri üzerine toplamaktadır. Çok sevilen iki lezzet olan şeker ve sakızın bir arada olması tüm ilgiyi üzerine çeker. Çünkü şeker bittikten sonra içindeki sakızı da seve seve çiğneyerek işi daha da eğlenceli hale getirirler. Sizde satın almayı düşünüyorsanız markete gitmeden önce Bim lolipop şeker fiyatı için yazımızdan bilgi edinebilirsiniz.

Bu şekerler meyve aroması kullanılarak üretildiği için yerken meyve tadı ve kokusu gelmektedir. Normalde meyve tüketmeyen bir çocuğunuz varsa bile meyveli şekeri oldukça sevecektir. Lolipop şekeri farklı alanlarda da kullanabilirsiniz. Mesela doğum günlerinde süsleme detaylarında kullanarak gelen davetlilere de ikram edebilirsiniz. Ya da düğün, nikah gibi davetlerde de güzelce süsleyerek ikram edilebilmektedir.

Bim lolipop şeker fiyatı
Güzel lolipop şekerler

Bim markette Topi lolipop şeker bulunmaktadır. Ve tekli değil de 6lı paket şeklinde satılmaktadır. Çünkü fiyatı çok uygun olan bu ürünü bir araya getirip satışa sunmak tüketici içinde daha avantajlı hale gelmektedir. Elinizin altında her zaman bulunması birçok rahatlık sağlayacaktır. Bu sebeple tek almak yerine bu paketi tercih etmelisiniz. Etiket bilgilerini merak ediyorum diyorsanız Bim lolipop şeker fiyatı için doğru adrestesiniz.

Bim Lolipop Kalori

Bim Lolipop Kalori değeri şöyledir; 1 adet için 83 kcal, 0,04 yağ, 20,58 karbonhidrat, 0 protein

Yani kalori dağılımına bakacak olursak %100 karbonhidrattır. Bu sebeple çocuğunuz ve siz porsiyon kontrolü ile tüketmelisiniz. Fazlası birçok metabolik rahatsızlığa sebep olabilir.

Bim Topi Gum lolipop şeker 6×18 gram fiyatı; 3,75 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim sürpriz yumurta fiyatı
Bim Topi Tanem Fiyatı 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir