Bim Topi Tanem Fiyatı

Bim Topi Tanem Fiyatı

Bim Topi Tanem Fiyatı için güncel bilgi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Topi tanem Bim marketin sembol haline gelmiş ürünlerinden birisidir. %87 oranında kaplı çikolatasıyla tam bir lezzet şölenidir. Karamel aromalı krispisi ağızda çıtır çıtır bir tat yaratır. Kahve keyfinizin yanında ya da tatlı krizi anında güzel bir deneyim yaşatır. Bim market kendisine özel birçok markası ile dillerde dolaşmaya devam etmektedir. Yüksek kalite ve uygun fiyatın bir arada olduğu Topi tanem abur cubur dolabınızdan eksik olmaması gerekenlerdendir.

Bim Topi tanem fiyatı
Topi tanem fotoğrafı

Bim market tekstilden yiyecek içeceğe çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kalitesi ile adından söz ettirmektedir. Ve en çok sevilen yanı ise böylesine kaliteli ürünleri fiyat olarak olabildiğince ucuza satmasıdır. Bunu Bim kasalarında oluşan uzun kuyruklardan da anlayabilirsiniz. Düzenli reyonları, aradığınızı kolayca bulabilmeniz ve her an ulaşılabilir olmasıyla ilk tercihiniz olmalıdır. En sevilen ürünlerinden birisi olan Bim Topi tanem fiyatı için en doğru bilgi bizim yazımızdadır.

Bim Topi tanem fiyatı
Topi tanem görüntüsü

Topi tanem atıştırmalık olarak tüketilse de birçok tatlıda  dekor olarak da çok sevilmektedir. Mesela evde yapacağınız bir doğum günü pastasında ya da herhangi bir sütlü tatlı üzerinde çok şık durmaktadır. Çocuklarda bu atıştırmalığı son derece sevmektedirler. Bilinen bu çeşidi dışında da aktüel olarak Bim Topi tanem kahve topları da gelmektedir. Takip ederek satın almaya gidebilirsiniz. Öncesinde Bim Topi tanem fiyatı hakkında fikir sahibi olursanız bütçenizi daha rahat ayarlarsınız. İletmek istediğiniz bir şey olduğunda yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Bim Topi Tanem Kalori

Bim Topi Tanem Kalori değeri merak edilmektedir. 100 gram için kalori 290, yağ 3 g, karbonhidrat 55 g, protein 4 g şeklindedir. Yani kısacası %10 yağ, %84 karbonhidrat, %6 proteindir.

Topi Tanem Kimin?

Topi Tanem Kimin? konusu da araştırma konusudur. Bu çikolata toplarını Bim için üreten şirket, altın markanın alt şirketlerinden olup, aynı zamanda baylan ve kahve dünyası çikolatalarının da üreticisidir.

Bim Topi Tanem 120 gram fiyatı; 7.80 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim Eti Canga fiyatı
Bim Delites Fiyatı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir