Bim Galeta Unu Fiyatı

Bim Galeta Unu Fiyatı

Galeta unu birçok tarifte yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu sebeple Bim galeta unu fiyatı için güncel bilgiye erişebilmek önem kazanmaktadır. 2022 senesine girmemizle birlikte pek çok market ürününde fiyat güncellemeleri meydana gelmiştir. Her firmanın etiketlerini takip etmek eziyete dönüşebilmektedir. Bundan dolayı galeta unu başta olmak üzere tüm fiyatları sizlere iletmeye devam ediyoruz. Bim’in sunmuş olduğu galeta unu markası Ekmecik olarak geçmektedir. Bu markayı Bim’in sattığı ekmeklerden de tanımaktayız. Bizce oldukça güven veren ürünler üretmektedir. Fiyatları da oldukça uygundur. Bununla birlikte galeta unu için kalitenin ön planda tutulduğu anlaşılmaktadır. Genel olarak bizim de tercihimiz Bim’de satılan galeta unundan yana olmaktadır.

Bim Galeta Unu Fiyatı
Kullanıma hazır galeta unu tabağı.

Dışarıda sıklıkla gördüğümüz çıtır tavukları yapmak için galeta unu kullanabiliriz. Bim’e giderek un ile birlikte sıvı yağ, yumurta ve tavuk but almamız yeterli olacaktır. Yumurtayı kırarak iyice çırpalım ve bir tabağa alalım. Ayrı bir tabağa da yeterli miktarda galeta ununu dökelim. Butları önce yumurtaya batıralım. Sonrasında galeta ununa iyice bulayarak kızgın ateşte pişirelim. İşte bu kadar! Restoranlarda yenildiğinde oldukça pahalıya gelen bu yiyeceği evde daha ucuz fiyatlarla kendiniz yapmış olursunuz. Bunun dışında Bim galeta ununu köfte yaparken de kullanabilirsiniz. Genellikle köfte tariflerinde bayat ekmek içi tercih edilir. Ancak evinizde bu olmayabilir. Ekmeği alıp bayatlamasını beklemek de zaman kaybı olacaktır. Bu sebeple Bim galeta unu fiyatı konusuna göz atarak marketin yolunu tutabilirsiniz.

Bim Galeta Unu Fiyatı
Galeta unu ile yapılmış harika bir yemek.

Hazır olarak satışa sunulan galeta unu içeriğinde buğday unu, tuz, maya, su ve yağ bulunmaktadır. Bundan dolayı da içerisine girdiği her yemeğe ekstra bir lezzet katar. Yiyeceklerin tavaya ya da birbirine yapışmasını da engeller. Sağlıklı beslenmek istiyorsanız ya da gluten hassasiyetiniz varsa tüketmeniz önerilmez. Çünkü bahsettiğimiz gibi içeriğinde buğday unu kullanılmaktadır. Bim’de satılan galeta unu bazen aktüel kampanyalara dahil olabilir. Farklı markalar gelebileceği gibi mevcut galeta unu da indirime girebilir. Genel olarak kendi internet sitelerinde, televizyonlarda ve sosyal medya hesaplarında aktüel kampanya duyurusu yapılmaktadır. Bunları sıkıca takip etmeniz halinde Bim galeta unu fiyatı daha uyguna gelmiş olacaktır.

  • Bim Ekmecik galeta unu fiyatı günce haliyle 6 TL olarak satılmaktadır.

Diğer yazılarımız da aşağıdaki gibidir.

Bim un fiyatı
Bim bulyon fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir