Bim Mısır Gevreği Fiyatı

Bim Mısır Gevreği Fiyatı

Bim Mısır Gevreği Fiyatı hızlıca atıştırmak isteyenlerin incelemekte olduğu bir konudur. Mısır gevrekleri hem sağlıklı hem besleyici ve pratik olan gıdalardır. Piyasada birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Bim markette istediğiniz çeşidi bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesinde önemli bir kategoriye giren mısır gevreklerini Bim sayesinde gayet uyguna temin edebilirsiniz. Kahvaltı günün en önemli öğünüdür. Çünkü doyurucu ve sağlıklı bir kahvaltı gün içindeki bütün enerjinizi etkilemektedir.

Bim mısır gevreği fiyatı
Cupido mısır gevreği görüntüsü

Özelliklede çalışan ya da okula giden bir kişiyseniz sağlam bir kahvaltı etmek şarttır. Fakat kahvaltı evden çıkacak kişiler için genelde günün erken saatinde yapılmaktadır. Bundan dolayı her zaman uzun uzun hazırlanması mümkün olmamaktadır. Bu devrede mısır gevrekleri hayat kurtarıcı olmaktadır. Çünkü hazırlayıp yemeniz maksimum 10 dakika sürer. İstediğiniz miktarda tabağa koyduğunuz mısır gevreğinin üzerine süt döküp sağlıklı bir şekilde öğününüzü tamamlayabilirsiniz. Tabii sadece kahvaltı değil gün içerisinde acıktığınız her an size pratik bir çözüm sağlamaktadır. Bim marketten istediğiniz an gidip satın alabilirsiniz. Lakin öncesinde Bim mısır gevreği fiyatı için en doğru bilgiye sahip olmalısınız.

Bim mısır gevreği fiyatı
Kelly’s mısır gevreği örneği

Bim market uygun fiyat politikasını her ürününde uygulamaya devam etmektedir. Bir ihtiyacınız olduğunda aklınıza ilk önce Bim gelmelidir. Çünkü kurumsal bir şekilde maliyetlerinden tasarruf sağlayarak etiketlerine olumlu olarak yansıtmaktadır. Ekibimiz ise bu mağazanın tüm ürünlerinin fiyatlarını en doğru şekilde size aktarmaya devam edecektir. Bu pratik atıştırmalık içinde yapmanız gerek tek şey Bim mısır gevreği fiyatı hakkında sayfamızdan bilgi almaktır. Mısır gevreğinin birden fazla çeşidi mevcuttur. Kısaca bunları aktaralım.

Bim Ballı Ve Sade Mısır Gevreği

Bim Ballı Ve Sade Mısır Gevreği genellikle yetişkin kişiler tarafından tercih edilmektedir. Damak zevkinize göre sadesini ya da bal ilaveli olan çeşidini seçebilirsiniz. İki çeşidi de kendisine özel üretim yapılan Kelly’s markasında satılmaktadır. Son derece popüler olan bu marka halk arasında gayet sevilmektedir. Bir kez deneyen bir daha asla bırakamıyor. Çünkü damakta bıraktığı lezzet, yüksek kalite ve uygun fiyat gönülleri fethetmektedir.

İsterseniz çerez gibi ara öğünlerde çıtır çıtır sade yiyin isterseniz de süt ilavesi yaparak bir ana öğün oluşturun. Bize kalırsa her haliyle mükemmel olmaktadır.

Bim Mısır Gevreği Kalori

Kelly’s mısır gevreğinin 100 gramında 357 kalori bulunmaktadır. 1 kase (50 gr) 179 kaloridir. 100 gramı 84.1 gram karbonhidrat, 7.5 gram protein, 0.4 gram yağ, 3.3 gram lif içermektedir.

Bim Cupido Ve Nesquik Mısır Gevreği

Bim Cupido Ve Nesquik Mısır Gevreği ise daha çok çocuklara hitap eden ürünlerdir. Çocuklar abur cubur gıdaları oldukça sevmektedirler. Anneler ise araştırıp en sağlıklısını verme telaşındadır. Bu konuya ise en büyük çözüm bu mısır gevrekleri olmaktadır. Çikolatalı olması sebebi ile çocukların asla reddedemeyeceği bir lezzettir. İştahsız dönemde olan çocuğunuza sütle beraber sunduğunuzda hayır diyemeyeceğini göreceksiniz. Hem sağlıklı beslenmiş olacak hem de içiniz rahat edecek.

Okuldan dönen ya da sokakta oynayarak enerji harcamış çocuğunuz için muhteşem bir öğün olacaktır. Bu ürün için ise Bim’ in kendi markası olan Cupido’yu tavsiye ediyoruz. Nesquik de kesinlikle kalitesi tartışılmazdır fakat aynı kalitede ki Cupido fiyat olarak çok daha uygundur. İçerisine eklenen birçok vitamin, demir ve lifler ile zengin besleyiciliğe sahip olmaktadır.

Nesquik Çokokare Mısır Gevreği 310 gr; 15,25 TL

Cupido Kakaolu Buğday Ve Mısır Gevreği 450 gr; 11,90 TL

Kelly’s Ballı/Sade Mısır Gevreği 500 gr; 13,50 TL

Diğer konularımıza da göz atabilirsiniz;

Bim yulaf ezmesi fiyatı
Bim süt fiyatı

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir